Jeśli ktoś się zrelaksować to zdecydowanie odradzam. 3 panie pracujące tam, rozmawiają między sobą po ukraińsku w kompletnej ciszy, panie niemiłe, nawet dzien dobry nie mówią na wejściu. Atmosfera grobowa. Dodatkowo pedicure robila mi chyba początkująca stylistka, o czym nie zostałam poinformowana i trzymał się 3 dni, a pięty musialam iść poprawiać. Pilniczki do manicure i szczoteczki wielokrotnego użytku. Pani Julia robi piękne paznokcie u rąk, ale w tych warunkach uważam że nie warto.
Zdjęcia
Opinie
-
Angelika Jagieła ★★☆☆☆
-
Martyna ★★★☆☆
Pedicure hybrydowy wykonany ładnie i szybko, chociaż opracowanie stopy mogłoby być dokładniejsze. Panie w salonie mile, sympatyczne. Natomiast sam salon, wystrój i czystość nie są w najlepszym stanie. Miejsce wygląda na mocno zaniedbane, sprzęty i meble mocno zużyte. W kątach i na meblach sporo kurzu - mało komfortowe gdy trzeba przejść kawałek gołą stopą. Wystój na pewno mógłby zostać odświeżony, bo wszystko wydaje się „z innej parafii”. Ja niestety raczej już nie wrócę, gdyż czystość i estetyka miejsca są dla mnie ważne. PS. Panie stylistki - rozumiem, że Polski nie jest dla Was ojczystym językiem, jednak gdy w salonie są klientki warto ograniczyć rozmowy w języku ukraińskim. Klient czuję się wtedy bardzo nieswojo.
-
esiaczeq ★★★★★
Bardzo miłe Panie, rzęsy wykonywane starannie trzymają się bardzo długo. Duży wybór kolorów lakierów hybrydowych. Paznokcie wykonywane starannie. Brwi również bez zastrzeżeń. Serdecznie polecam. Zawsze znajda dogodny termin!
-
Kinga Rzeszut ★★★★★
Polecam salon Bardzo miła obsługa, termin można wybrać jaki się podoba, a gdyby się coś stało to poratują wizytą jak tylko mogą. Brwi laminacja wyszła super. Jestem bardzo zadowolona. Polecam
-
Natalia Sroka ★★★★★
Bardzo polecam ❤️ Od dłuższego czasu chodzę do salonu i jestem za każdym razem bardzo zadowolona, paznokcie pod każdym względem są dopracowane, idealne. Na każdej wizycie czuć pełen profesionalizm, zaangażowanie oraz uprzejmość Pań, polecam ❤️❤️
-
Sylwia K ★★★★★
Super salon i swietne Panie. Pełen profesjonalizm, jestem zachwycona pazurkami polecam gorąco :-)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres EcoBeauty&SPA?
EcoBeauty&SPA znajduje się przy Piotra Kluzeka 3, Prądnik Biały, 31-222 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do EcoBeauty&SPA?
Można skontaktować się z EcoBeauty&SPA pod numerem +48 535 964 144
Jak można dotrzeć do EcoBeauty&SPA?
Do EcoBeauty&SPA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku