Opinie

  1. Angelika Jagieła ★★☆☆☆

    Jeśli ktoś się zrelaksować to zdecydowanie odradzam. 3 panie pracujące tam, rozmawiają między sobą po ukraińsku w kompletnej ciszy, panie niemiłe, nawet dzien dobry nie mówią na wejściu. Atmosfera grobowa. Dodatkowo pedicure robila mi chyba początkująca stylistka, o czym nie zostałam poinformowana i trzymał się 3 dni, a pięty musialam iść poprawiać. Pilniczki do manicure i szczoteczki wielokrotnego użytku. Pani Julia robi piękne paznokcie u rąk, ale w tych warunkach uważam że nie warto.

  2. Martyna ★★★☆☆

    Pedicure hybrydowy wykonany ładnie i szybko, chociaż opracowanie stopy mogłoby być dokładniejsze. Panie w salonie mile, sympatyczne. Natomiast sam salon, wystrój i czystość nie są w najlepszym stanie. Miejsce wygląda na mocno zaniedbane, sprzęty i meble mocno zużyte. W kątach i na meblach sporo kurzu - mało komfortowe gdy trzeba przejść kawałek gołą stopą. Wystój na pewno mógłby zostać odświeżony, bo wszystko wydaje się „z innej parafii”. Ja niestety raczej już nie wrócę, gdyż czystość i estetyka miejsca są dla mnie ważne. PS. Panie stylistki - rozumiem, że Polski nie jest dla Was ojczystym językiem, jednak gdy w salonie są klientki warto ograniczyć rozmowy w języku ukraińskim. Klient czuję się wtedy bardzo nieswojo.

  3. esiaczeq ★★★★★

    Bardzo miłe Panie, rzęsy wykonywane starannie trzymają się bardzo długo. Duży wybór kolorów lakierów hybrydowych. Paznokcie wykonywane starannie. Brwi również bez zastrzeżeń. Serdecznie polecam. Zawsze znajda dogodny termin!

  1. Kinga Rzeszut ★★★★★

    Polecam salon Bardzo miła obsługa, termin można wybrać jaki się podoba, a gdyby się coś stało to poratują wizytą jak tylko mogą. Brwi laminacja wyszła super. Jestem bardzo zadowolona. Polecam

  2. Natalia Sroka ★★★★★

    Bardzo polecam ❤️ Od dłuższego czasu chodzę do salonu i jestem za każdym razem bardzo zadowolona, paznokcie pod każdym względem są dopracowane, idealne. Na każdej wizycie czuć pełen profesionalizm, zaangażowanie oraz uprzejmość Pań, polecam ❤️❤️

  3. Sylwia K ★★★★★

    Super salon i swietne Panie. Pełen profesjonalizm, jestem zachwycona pazurkami polecam gorąco :-)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres EcoBeauty&SPA?

EcoBeauty&SPA znajduje się przy Piotra Kluzeka 3, Prądnik Biały, 31-222 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do EcoBeauty&SPA?

Można skontaktować się z EcoBeauty&SPA pod numerem +48 535 964 144

Jak można dotrzeć do EcoBeauty&SPA?

Do EcoBeauty&SPA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements