Opinie

  1. Kasia Mrożek ★★★★★

    Bardzo mila obsluga i starannie wykonane strzyzenie. Polecam.

  2. Justyna Szczurek ★☆☆☆☆

    Poszłam z chęcią zrobienia blondu, włosy miałam wcześniej farbowane na brązowo w domu. Na miejscu pan powiedział że wybrany przeze mnie kolor nie jest możliwy bez „rozjaśniania proszkiem” i zaproponował inny troche ciemniejszy. Nie przeprowadził ze mną żadnego wywiadu przed wykonaniem zabiegu. Po godzinie trzymania rozjaśniacza na włosach zapytał czy były one farbowane mimo że na wstępnie informowałam jakiej farby i kiedy ostatnio urzywałam. Finalnie wyszłam ze wściekle żółtymi włosami które niczym nie przypominały koloru który wcześniej został mi zaproponowany

  3. Justyna Szczęśniak ★☆☆☆☆

    Byłam na zabiegu ombre przed Sylwestrem 24/25, do tej pory niestety nie mogę moich włosów doprowadzić do stanu sprzed mimo regularnego obcinania. Zabieg trwał długo, a włosy zostały spalone, co zauważyłam będąc w domu po pierwszym umyciu, na co pracownicy salonu mówili że jest to normalne ze włosy sie palą. Od lat robie ten zabieg i nigdy nie miałam tak złej formie włosów, gdzie wszystko się sypie i puszy a wyrozumiałość salonu zerowa. Nie polecam. Dodatkowo tego samego dnia miałam wykonane przedłużanie rzęs, gdzie do tej pory moje rzęsy nie doszły do siebie po kleju który mi zostal nałożony stracilam ich niestety około 1/3.

  1. Karolina Piekarz ★☆☆☆☆

    Niestety zdecydowanie nie polecam. Umówiłam się na usługę laminacji rzęs która została przeprowadzona fatalnie. Został użyty zbyt mały wałeczek i przez to moje rzęsy są zakręcone jak "baranek", chowają się pod powiekę i wbijają w oko. Gabinet jest w piwnicy z fatalnym oświetleniem więc efekt końcowy zobaczyłam dopiero w domu. Gdy zadzwoniłam do salonu następnego dnia zapytać jak możemy to naprawić dowiedziałam się, że skoro jadę na wakacje nad wodę to powinno się to trochę wyprostować - niestety efekt nadal jest fatalny. Miałam już robioną laminacje w innych salonach i pierwszy raz jestem aż tak bardzo niezadowolona. Wydałam 120 złotych i wyglądam dużo gorzej niż przed wizytą. Stanowczo odradzam.

  2. Anna Owsianka ★★★★★

    Polecam, bardzo dokładne cięcie i modelowanie, miła atmosfera, dziękuję Pani Oksanie za świetnie dobrana fryzurę:)

  3. Karina Mazurkiewicz ★★★★★

    W salonie w dniu mojej wizyty pracowały wyłącznie panie z Ukrainy, co nieznacznie utrudniało komunikację. Usługa olaplex+strzyżenie została wykonana bardzo dobrze, włosy podcięte zgodnie z sugestiami (maszynką+wykończenie nożyczkami). Po zabiegu włosy są miękkie i lśniące a końcówki zdrowe. Polecam :)

  1. Dominika Olchawa ★☆☆☆☆

    Nie polecam z całego serca! Umówiliśmy się na 2 cm, Pani obcięła dużo więcej, zaakceptowałam ten fakt, aczkolwiek włosy zostały obcięte krzywo! Poza tym używając golarki przydałoby jakoś asekurować te włosy, a nie ścinać je na ,,ślepo,, Moja usługa po wykonaniu została anulowana na booksy- Pani chyba była świadoma, że robota została złe wykonana i bała się złej opinii. Pani Elena nie umie mówić po polsku, jest mało delikatna oraz niedokładna. Polecam wybór innego salonu, lepiej dopłacić troszkę pieniędzy, ale mieć włosy obcięte równo:)

  2. Katarzyna Es ★★★★★

    Bardzo miła obsługa i starannie,bardzo ładnie wykonane strzyżenie włosów krótkich.Czysto,schludnie i mimo że przyszłam wcześniej nie musiałam dlugo czekać.Zdecydowanie polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Krakowska Perła?

Krakowska Perła znajduje się przy Królewska 16, Krowodrza, 30-045 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Krakowska Perła?

Można skontaktować się z Krakowska Perła pod numerem +48 739 607 201

Jak można dotrzeć do Krakowska Perła?

Do Krakowska Perła można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements