Opinie

  1. Piotr ★☆☆☆☆

    Niestety muszę dać negatywną opinię, nie dawno byłem na usuwaniu odciska, niestety odcisk nie został usunięty tak jak powinno i znów pojawił się ból i dyskomfort. Nie wrócę do tego gabinetu

  2. Agnieszka Nowotarska ★★★★★

    Gabinet Arnika to nie tylko profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych usług; to także miejsce, gdzie możesz się świetnie zrelaksować i poczuć się w pełni zaopiekowaną…to zasługa pracujących tam wspaniałych kobiet!!! Bardzo Wam Panie dziękuję! Agnieszka Nowotarska.

  3. Paulina Słonina ★★★★★

    Serdecznie polecam gabinet Arnika! Przede wszystkim profesjonalnie i starannie przeprowadzone zabiegi. Przemiła, odprężająca atmosfera, w czystym i higienicznym otoczeniu. Tutaj, kompetencja i talent mają swoje odzwierciedlenie w wykonywanych zabiegach♥️

  1. Marta Gibadło ★★★★★

    Chodzę do tego gabinetu już na pewno ponad 8 lat. Każda usluga zawsze na najwyższym poziomie. Hybrydy trzymają się najdłużej, gabinet jest czysty,miło się tam spędza czas. Nie zdarzyły się nigdy opóźnienia(no chyba że z mojej winy). Każda kosmetyczka (nie tylko Klaudia) ,która tam pracuje zawsze wykonuje wszystko na najwyższym poziomie. W tym gabinecie podologicznym wyleczyłam problem z paznokciem z którym borykałam się jakieś 10 lat chodząc po różnych dermatologach, dopiero parę wizyt u Klaudii okazały sie rozwiązaniem. Polecam ten salon każdemu i potem te osoby również staja sie stałymi klientami,a to mowi samo za siebie.

  2. Piotr Śmiertka ★★★★★

    Chciałbym polecić zabiegi podologiczne. Borykałem się z wzrastającym paznokciem od dłuższego czasu i tu otrzymałem profesjonalną pomoc. Jestem wdzięczny za konsultacje oraz przeprowadzony zabieg. Zabieg przeprowadzany został profesjonalnie i prawie bezboleśnie, ale Pani ostrzegła, że może boleć - konieczność zabiegu. Serdecznie dziękuję i szczerze polecam

  3. Katarzyna Gabryła ★★★★★

    Plecam serdecznie! Profesjonalny gabinet, obsługa na najwyższym poziomie. Pani Klaudia dba o każdej szczegół!

  1. Weronika Wojciechowska ★★★★★

    Profesjonalne podejście do klienta, wspaniała, miła obsługa, usługi na wysokim poziomie. Klimatyczne miejsce ♥️

  2. Paula Tomaszewska-Kumela ★★★★★

    Profesjonalny salon z przemiłą obsługą. Nigdy nie miałam tak dokładnie i starannie wykonywanego zabiegu. Da się zauważyć otwarcie na klienta i jego potrzeby. Serdecznie polecam :)

  3. Natasha Nadczuk ★★★★★

    Bardzo profesjonalnie wykonane zabiegi, panie kompetentne, staranne, wszystko perfekcyjne. Do tego bardzo miła atmosfera, czysto. Byłam kilka razy i zawsze jestem zadowolona.

  1. Małgorzata K ★★★★★

    Polecam! Cały zespół jest bardzo profesjonalny i zna się na rzeczy. Gorąco polecam Panią Alicję, bardzo dokładna, zawsze miła i uśmiechnięta, wykonuje swoją pracę na 100%. Dziękuję i wrócę znowu :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gabinet Kosmetyczny Arnika?

Gabinet Kosmetyczny Arnika znajduje się przy Borkowska 29E, Swoszowice, 30-438 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gabinet Kosmetyczny Arnika?

Można skontaktować się z Gabinet Kosmetyczny Arnika pod numerem +48 788 221 855

Jak można dotrzeć do Gabinet Kosmetyczny Arnika?

Do Gabinet Kosmetyczny Arnika można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements