Niestety muszę dać negatywną opinię, nie dawno byłem na usuwaniu odciska, niestety odcisk nie został usunięty tak jak powinno i znów pojawił się ból i dyskomfort. Nie wrócę do tego gabinetu
Zdjęcia
Opinie
-
Piotr ★☆☆☆☆
-
Agnieszka Nowotarska ★★★★★
Gabinet Arnika to nie tylko profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych usług; to także miejsce, gdzie możesz się świetnie zrelaksować i poczuć się w pełni zaopiekowaną…to zasługa pracujących tam wspaniałych kobiet!!! Bardzo Wam Panie dziękuję! Agnieszka Nowotarska.
-
Paulina Słonina ★★★★★
Serdecznie polecam gabinet Arnika! Przede wszystkim profesjonalnie i starannie przeprowadzone zabiegi. Przemiła, odprężająca atmosfera, w czystym i higienicznym otoczeniu. Tutaj, kompetencja i talent mają swoje odzwierciedlenie w wykonywanych zabiegach♥️
-
Marta Gibadło ★★★★★
Chodzę do tego gabinetu już na pewno ponad 8 lat. Każda usluga zawsze na najwyższym poziomie. Hybrydy trzymają się najdłużej, gabinet jest czysty,miło się tam spędza czas. Nie zdarzyły się nigdy opóźnienia(no chyba że z mojej winy). Każda kosmetyczka (nie tylko Klaudia) ,która tam pracuje zawsze wykonuje wszystko na najwyższym poziomie. W tym gabinecie podologicznym wyleczyłam problem z paznokciem z którym borykałam się jakieś 10 lat chodząc po różnych dermatologach, dopiero parę wizyt u Klaudii okazały sie rozwiązaniem. Polecam ten salon każdemu i potem te osoby również staja sie stałymi klientami,a to mowi samo za siebie.
-
Piotr Śmiertka ★★★★★
Chciałbym polecić zabiegi podologiczne. Borykałem się z wzrastającym paznokciem od dłuższego czasu i tu otrzymałem profesjonalną pomoc. Jestem wdzięczny za konsultacje oraz przeprowadzony zabieg. Zabieg przeprowadzany został profesjonalnie i prawie bezboleśnie, ale Pani ostrzegła, że może boleć - konieczność zabiegu. Serdecznie dziękuję i szczerze polecam
-
Katarzyna Gabryła ★★★★★
Plecam serdecznie! Profesjonalny gabinet, obsługa na najwyższym poziomie. Pani Klaudia dba o każdej szczegół!
-
Weronika Wojciechowska ★★★★★
Profesjonalne podejście do klienta, wspaniała, miła obsługa, usługi na wysokim poziomie. Klimatyczne miejsce ♥️
-
Paula Tomaszewska-Kumela ★★★★★
Profesjonalny salon z przemiłą obsługą. Nigdy nie miałam tak dokładnie i starannie wykonywanego zabiegu. Da się zauważyć otwarcie na klienta i jego potrzeby. Serdecznie polecam :)
-
Natasha Nadczuk ★★★★★
Bardzo profesjonalnie wykonane zabiegi, panie kompetentne, staranne, wszystko perfekcyjne. Do tego bardzo miła atmosfera, czysto. Byłam kilka razy i zawsze jestem zadowolona.
-
Małgorzata K ★★★★★
Polecam! Cały zespół jest bardzo profesjonalny i zna się na rzeczy. Gorąco polecam Panią Alicję, bardzo dokładna, zawsze miła i uśmiechnięta, wykonuje swoją pracę na 100%. Dziękuję i wrócę znowu :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gabinet Kosmetyczny Arnika?
Gabinet Kosmetyczny Arnika znajduje się przy Borkowska 29E, Swoszowice, 30-438 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gabinet Kosmetyczny Arnika?
Można skontaktować się z Gabinet Kosmetyczny Arnika pod numerem +48 788 221 855
Jak można dotrzeć do Gabinet Kosmetyczny Arnika?
Do Gabinet Kosmetyczny Arnika można dotrzeć, korzystając z poniższego linku