Opinie

  1. Ania Noak ★☆☆☆☆

    Niestety muszę wystawić negatywną opinię. Paznokcie zostały wykonane niedokładnie. Produkt jest nałożony bardzo grubo, przez co paznokcie wyglądają ciężko i nienaturalnie. W kilku miejscach widać zatopione pyłki lub paproszki, co sugeruje, że płytka nie została odpowiednio oczyszczona przed nałożeniem lakieru – nie wybierałam żadnego błyszczącego efektu, więc nie powinno ich tam być. Skórki również nie zostały dokładnie opracowane, widać odstające fragmenty, a lakier nie jest pomalowany precyzyjnie „pod skórkę”. Przy części paznokci widać też przerwy, co może skrócić trwałość manicure. Całość wygląda mało estetycznie i nie spełnia standardów profesjonalnej usługi. Dodatkowo salon usunął moją wizytę z Booksy i oznaczył ją jako „nieodbytą”, przez co nie miałam możliwości wystawienia opinii w aplikacji – dlatego zostawiam swoją recenzję tutaj, na Google.

  2. Karolina ★★☆☆☆

    Dopłaciłam za „top stylistkę”, efekt mówi sam za siebie. Zwróciłam też uwagę stylistki, że to będą paznokcie ślubne, więc zależy mi żeby french (zresztą dodatkowo płatny) był wykonany dokładnie. Gdyby nie fakt, że tuż po miałam umówiony pedicure a później dalsze spotkania nie wyszłabym z czymś takim, ale niestety jak to przed ślubem czas goni i finalnie zostałam z takimi. Gorzej wykonanych paznokci nie miałam nigdy, zdecydowanie nie polecam. Dodam tylko, że pedicure wykonywała mi już zwykła stylistka i poszło jej nie perfekcyjnie, ale zdecydowanie lepiej niż Pani „top” stylistce.

  3. Mariola Pochłopień ★★★★★

    Bylam u Pani Kseni na refleksach i strzyżeniu. Jestem bardzo zadowolona, Panie w salonie bardzo miłe i kompetentne, a przede wszystkim słuchają klienta. Polecam!

  1. Agata Sz ★★★☆☆

    Manicure hybrydowy u top stylistyki (Nastya) odprysnął po niecałym tygodniu. Na zdjęciach efekt po 2 tygodniach (robiony 22.12). 3 gwiazdki tylko dlatego, że przez pierwsze dni efekt był zadowalający.

  2. Agnieszka Szczudło ★★★★★

    Cudowna stylizacja w wykonaniu pani Aliny! Dokładnie tak jak chciałam, bardzo miło i profesjonalnie. Złamany (bardzo wysoko) paznokieć naprawiony idealnie! Zdjęcie nie oddaje tego jakie są śliczne ❤️ Mój ulubiony salon! ❤️❤️

  3. Zuzanna Klimek ★★★★★

    Salon godny polecenia :) usługa przedłużania paznokci metodą żelową bardzo satysfakcjonująca - Pani na każdym etapie pyta, czy wszystko się podoba oraz upewnia się, jaki kształt paznokcia wymarzyła sobie klientka. Zdobienia wykonane z dużą starannością - są wręcz perfekcyjne :) atmosfera w salonie bardzo miła - Panie chętnie proponują kawkę lub wodę, a wielkim plusem jest dobry poziom języka polskiego zapewniający bezproblemową komunikację :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Empire of Beauty Krakow?

Empire of Beauty Krakow znajduje się przy plac Szczepański 3, Stare Miasto, 31-011 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Empire of Beauty Krakow?

Można skontaktować się z Empire of Beauty Krakow pod numerem +48 532 281 363

Jak można dotrzeć do Empire of Beauty Krakow?

Do Empire of Beauty Krakow można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements