Opinie

  1. Agnieszka Jedruch ★★★☆☆

    Chcę podzielić się pewnym spostrzeżeniem: otóż kupowaliśmy kwiaty w niedzielę 28 grudnia,bukiet prześliczny,za co serdecznie dziękuję.Dzis mąż poprosił o taki sam bukiet - bez porównania, róże skrócone, ściśnięte do granic możliwości jutową wstążeczką.Rozczarowanie.Dobrze byłoby zawsze trzymać ten sam poziom.

  2. Sebastian Sniezynski ★★★★★

    Super obsługa jak zawsze pełne zadowolenie , kwiaty piękne , bukiety super , korzystam od lat i nigdy się nie zawiodłem polecam , oferują usługę pocztę kwiatową korzystałem pełne zaskoczenia osoby obdarowanej 100% satysfakcji

  3. Piotr Pit ★★★★☆

    Jak się idzie na urlop na prawie miesiąc, to trzeba taką informację umieść w godzinach pracy w googlach.Edit: szybka reakcja i przyznanie się do błędu. Ocena poprawiona

  1. Martyna Wyrębek ★★★★★

    Super obsługa! Zadzwoniłam z prośbą o zawiezienie kwiatów siostrze w sobotę o 14, zamówienie obsłużone w ciągu godziny, bukiet prześliczny, ogromny w rozsądnej cenie. Bardzo dziękuję i polecam serdecznie!

  2. Grażyna ★★★★★

    Polecam z całego serca. Obsługa profesjonalna, bardzo miła, ceny przystępne. Zamawiałam wieńce, wiązanki pogrzebowe, kwiaty były zawsze świeże i długo leżały. Pani dekorowała również kościół do ślubu mojej córki oraz robiła bukiety ślubny. Ja i moja rodzina zawsze jesteśmy zadowoleni z usług tej kwiaciarni.

  3. Magda W ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Zamówienie zostało wykonane niezgodnie ze złożonymi wytycznymi. Cena przy składaniu zamówienia była inna, przy odbiorze okazała się o wiele większa.

  1. Mateusz R ★★★★★

    Polecamy z całego serca! Pani Marta stworzyła przepiękną dekorację kwiatową na Nasz ślub i wesele. Od początku współpraca z Panią była przyjemnością. Nasza wizja kwiatów na sali i w kościele została idealnie odwzorowana, aż nie mogliśmy wyjść z podziwu! ❤️ Już nie wspominając o przepięknym bukiecie Pani Młodej! Jeszcze raz serdecznie polecamy i dziękujemy! Paulina i Mateusz

  2. Blu Bozydar ★★★★★

    Kwiaty w tej kwiaciarni kupuje od wielu lat, zawsze duży wybór w różnych cenach, obsługa na najwyższym poziomie, można liczyć na pomoc w wyborze kwiatów, a nawet na stworzenie bukietu z wybranych kwiatów. Nigdy nie wyszedłem rozczarowany. Dla mnie - najlepiej.

  3. kupiec wawerski ★☆☆☆☆

    Nieuczciwy sprzedawca, który próbował "wcisnąć" nieświeże kwiaty!!! I do tego bardzo drogie. Wszystkie kwiaty tam są drogie!!! Są inne kwiaciarnie w Józefowie, znacznie tańsze i ze świeżymi kwiatami i od tego momentu w nich już tylko kupuję. A tą kwiaciarnię konsekwentnie odradzam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kwiaty, upominki, Marta Suska?

Kwiaty, upominki, Marta Suska znajduje się przy Marii Skłodowskiej-Curie 1c, 05-420 Józefów, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kwiaty, upominki, Marta Suska?

Można skontaktować się z Kwiaty, upominki, Marta Suska pod numerem +48 227 893 669

Jak można dotrzeć do Kwiaty, upominki, Marta Suska?

Do Kwiaty, upominki, Marta Suska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements