Bardzo polecam. Pani wysłuchała moich oczekiwań i trafiła idealnie w mój gust. Widać duże doświadczenie.
Zdjęcia
Opinie
-
Ania Kosmowska ★★★★★
-
Bogdan Sobczak ★★★★★
Bardzo miła obsługa, dobrze dobrane kwiaty. POLECAM !
-
Urszula Justynska ★★★★★
Zamawiałam kilka dni przed komunia wianek, wczesniej wiele kwiaciarni mi odmówiło a ja nie sądziłam że zamawianie wianka to misja z wielotygodniowym wyprzedzeniem ;-) tutaj Pani znalazła czas i na zrobienie i na spotkanie gdzie główna zainteresowana omówiła szczegóły jak ten wianek ma wyglądać. Pani do wzoru z internetu dała własne pomysły które spotkały się z aprobatą głownej zainteresowanej. Efekt finalny był extra, dostałyśmy instrukcje jak przechowywać i finalnie wianek przetrwał biały tydzień w świetnym stanie, a teraz zdobi wnętrze w formie ususzonej. Reasumując byłam zadowolona z odmowy bliższych kwiaciarni bo wianuszek był oryginalny i odmienny od reszty u innych dziewczynek. A i jeszcze obsługa wianka leżała w gestii samej córki, nie musiałam go poprawiać, przypinać etc. Polecam
-
Paweł K ★☆☆☆☆
Kwiat kupiony na walentynki. Zapakowany w papier. Jedna, pojedyncza róża za 30zł sztuka. Kupiona w okolicach godziny 10:30. Z kwiaciarni zapakowana do auta i z auta do domu przez garaż. Tak wygląda ów kwiatek zakupiony w tejże kwiaciarni 14.02.2025 o godzinie 18:35 czyli około 8 godzin później. Nie polecam kwiaciarni ze względu na kiepskiej jakości kwiaty - lepiej poszukać czegoś u konkurencji w okolicy.
-
Michał Grosfeld ★★★☆☆
Ceny tak dwa razy za wysokie - w porównaniu do kwiaciarni na starych wlochach. Widoczny bukiet za 163 zł. Poza tym miła obsługa
-
Jakub ★★★★★
Bardzo miła obsługa. Pani sprzedawczyni zawsze chętnie doradza i proponuje fajne połączenia.
-
Karol Karol ★★★★★
Na prawde stworzony bukiet trzymał sie niewiarygodnie dlugo! Serdecznie polecam, fachowa obsluga, aczkolwiek trzeba swoje zapłacić. Jednakże, za dobrze wykonaną pracę należy sie odpowiednie wynagrodzenie. Pozdrawiam
-
Tymur “КеК” Borachok ★★★★★
Do tej pory jeszcze nie widziałem nic podobnego, w każdych innych kwiciarnich. Tu przyszedłem, powiedziałem z których kolorów chciałbym mieć bukiet i po skączeniu pracy Pani która się zajmowała tym zostałem pod bardzo przyjemnym wrażeniem. Dzięjuję uprzejmie, dziewczyna byłą zachwycona.
-
Agnieszka Lubiniecka ★★★★★
Wspaniała kwiaciarnia ze wspaniałą florystką. Zamówiony telefonicznie bukiet z dostawą okazał się duży i piękny za stosunkowo umiarkowaną cenę. Szczerze polecam a kwiaciarni jeszcze raz serdecznie dziękuję!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kwietnik?
Kwietnik znajduje się przy Księdza Juliana Chrościckiego 22, Włochy, 02-414 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kwietnik?
Można skontaktować się z Kwietnik pod numerem +48 692 267 482
Jak można dotrzeć do Kwietnik?
Do Kwietnik można dotrzeć, korzystając z poniższego linku