Zawsze kupowałam tutaj gotowe bukiety, które były na wystawie i byłam zadowolona. Pierwszy raz nie było gotowych i kupiłam bukiet, który był robiony od zera. Bukiet okazał się rozczarowujący, głównie jest w nim przybranie, kwiatki w żaden sposób nie zapełniają przestrzeni, dodatkowo papier zszyty krzywo, byle jak. Prosiłam o bukiet do 100 zł, wiedząc jakie kupowałam gotowe, a wyglądał gorzej niż gotowce, które kupowałam za mniejsze kwoty. Dla porównania bukiet kupiony za tę sama w kwotę w innej kwiaciarni. Niestety, ale tym razem zakup mnie rozczarował
Zdjęcia
Opinie
-
Natalia ★☆☆☆☆
-
Piotr Chrabałowski ★★★★★
Moja ulubiona kwiaciarnia od lat. Zawsze świeże i piękne kwiaty. Panie pracujące tutaj zawsze uśmiechnięte i pogodne. Ceny bardzo dobre i duży wybór kwiatów na każdą okazję. Serdecznie polecam!
-
Renata Sułek ★☆☆☆☆
Musiałam dać 1 gwiazdkę, ponieważ inaczej nie wystawiłabym opinii. Tu powinny być same minusy! To z czym tam się spotykam za każdym razem kiedy jestem, jest wręcz szokujące, że tak można traktować klienta!!!! Chadzam tam tylko wtedy kiedy inne okoliczne kwiaciarnie są zamknięte. Wystrój miejsca iście z PRL-u. Oferta kwiatów dość skromna, ceny (nawet jeśli kwiaty w ogóle nie są najtańsze) dość wysokie. No a już Panie kwiaciarki tak niemiłe, wręcz aroganckie… i złośliwe!, że aż dziw bierze, że można się w tych czasach spotkać z taką obsługą klienta!!!! Wchodzisz i już czujesz, że jesteś niemile widziany i przeszkadzasz! Panie sobie gaworzą między sobą, a ignorancję w stosunku do klienta czuje się w powietrzu!!! Panie z łaski wybierają kwiaty, robią „na odczep się” bukiet i dają do zrozumienia „już lepiej, żebyś sobie poszedł” - by nie użyć słów nieparlamentarnych!!!! Wstyd, że takie miejsce istnieje - w centrum miasta….
-
Jeż Zwierz ★☆☆☆☆
Od lat kupowaliśmy kwiaty i wiązanki w tej kwiaciarni, ale od dłuższego czasu chodzę tam z coraz większą niechęcią. Wybór kwiatów okrojony. Ceny kosmiczne, chociaż to jeszcze można przełknąć. Niestety Pani Florystka jest niemiła, a zdarzyło się, że i złośliwa. Kiedy wchodzisz do lokalu, już czujesz, że przeszkadzasz. Podczas wyboru kwiatów, odnoszę wrażenie, że Pani przebiera nogami, żeby tylko szybciej zrobić swoje i żeby klient już sobie poszedł. Przygotowanie bukietu po najniższej linii oporu, bez serca, brak dbałości o detale, żeby tylko zrobić i wziąć pieniądze. Dawniej widać było, że Pani robiła bukiety z sercem i fantazją (nawet te najskromniejsze bukieciki), a teraz widać znużenie i zgoła inne nastawienie.
-
Piotr K ★☆☆☆☆
Pani która sprzedawala mam wrażenie ze była tam za karę. Mało uprzejmą. Drugi raz wybiorę inną kwiaciarnię. Zakup realizowany o godzinie 17.05
-
Zuzanna Kacalińska ★☆☆☆☆
Sprzedawczyni namawia młodych ludzi do niezaszczepienia się. Na przyszłość proponuje skupić się na florystycznych kwestiach w rozmowie, a nie na tych politycznych papkach. Zdrowia życzę.
-
Viola Bogumiła ★★★★★
Polecam. Pani sprzedawczyni bardzo miła. Zawsze tam kupuje kwiaty czy wieńce
-
Karolina Barańska ★☆☆☆☆
Pani która obsługuje powinna zająć się swoją pracą a nie narzucać komuś swoje poglądy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Krupa Jerzy. Kwiaciarnia?
Krupa Jerzy. Kwiaciarnia znajduje się przy Plac Króla Zygmunta Starego 5, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Krupa Jerzy. Kwiaciarnia?
Można skontaktować się z Krupa Jerzy. Kwiaciarnia pod numerem +48 227 242 901
Jak można dotrzeć do Krupa Jerzy. Kwiaciarnia?
Do Krupa Jerzy. Kwiaciarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku