Opinie

  1. Adam Włodarczyk ★★☆☆☆

    Kwiatki szybko więdną z tej kwiaciarni, do tego asortyment pozostawia wiele do życzenia

  2. dariusz kaszyca ★★★★★

    Właśnie dziwię się tym złym opiniom. Kupuję tu kwiaty od kilku lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Obsługująca pani jest bardzo miła i profesjonalna. Bukiety piękne i zawsze świeże. Często wytrzymują tydzień do dwóch w domu. Polecam z czystym sumieniem.

  3. Joanna Zawadzka ★★★★★

    Serdecznie polecam kwiaciarnie. Profesjonalne podejście do klienta. Bardzo miła Pani przygotowała mi mega fajny bukiecik -) dokładnie taki, jaki sobie życzyłam. Świeże kwiatki i dobrze dobrane dodatki prezentowały się przepięknie.

  1. Iwona Wodyk ★☆☆☆☆

    Dziecko kupowało mi kwiaty na dzień matki. Pani która robiła bukiet była chyba tam za karę. Opryskliwa i bardzo nie miła i z pretenscją, że córka coś chce. Dodam, że bukiet był za 100 zł. Kwiaty cześcowo świeże a częściowo nie. Nie polecam

  2. Aleksandra Boh ★★★★★

    Nie wiem skąd takie złe opinie. Kwiaciarnia mała, ale dobrze zaopatrzona, Pani była bardzo miło i pomogła, o wszystko dopytywała. Powiedziałam że potrzebuję bukietu do 80 zł i dostałam za 70zł, nikt nie wciskał mi niczego na siłe aby dobić do 80zł albo nawet przekroczyć a kwiatki stoją już ponad tydzień i dalej wyglądają super. Zdjęcie po 9 dniach od zakupu.

  3. Dawid998OSP ★★★★★

    Miła obsługa nawet w godzinach wieczornych a roze które kupiłem pół roku temu uschły aczkolwiek jeszcze żaden listek nie odleciał więc wydaje mi się że najwyższa półka

  1. Kamil Sażyński ★☆☆☆☆

    „Świeży”, kupiony wczoraj bukiet, dziś wyglada jakby miał tydzień. Mimo, ze o to pytałem… Cena bukietu ze zdjęcia to 60pln

  2. Marzena Dąbrowska ★★★★★

    Serdecznie polecam, nie miałam do czynienia z przyjemniejszą i rzetelną obsługą już dawno. Sytuacja była dość poważna i Pani Elwira wywiązała się znakomicie. Będę korzystać z usług tej właśnie kwiaciarni, moja rodzina również.

  3. Ace Abe ★★☆☆☆

    2 gwiazdki za ceny w kwiaciarni. Ostatnio zakupilem dosc spory bukiet roz . Kwiaty tego samego dnia juz zaczely wiednac ,bukiet na dodatek nie byl przyzdobiony . Po prostu lodygi zwiazane i nic poza tym. Zawiodlem sie

  1. Wujek Dobra Rada ★★★★★

    Najlepsza kwiaciarnia w okolicy. Bukiety kupione tutaj są naprawde ok. Polecam z czystym sumieniem. Jedyny minus to brak miejsca parkingowego. Dogodne godziny otwarcia. Swietny, profesjonalny personel. Szczerze zachęcam do zakupów w Kwiaciarni Leea.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kwiaciarnia „Leea”?

Kwiaciarnia „Leea” znajduje się przy Kleszczowa 2, Włochy, 02-485 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia „Leea”?

Można skontaktować się z Kwiaciarnia „Leea” pod numerem +48 228 635 160

Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia „Leea”?

Do Kwiaciarnia „Leea” można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements