Opinie

  1. Michał Bogdan ★★★★★

    Świetna kwiaciarnia. Bardzo ładne, świeże kwiaty i porządne kompozycje. Obsługa ogarnięta i pomocna. Polecam.

  2. MrMarqs2 ★★★★★

    Tą kwiaciarnie odkryłem przejazdem i będę nieraz wracał. Fantastyczny wybór świeżych kwiatów i bardzo miła obsługa.

  3. Al Den ★★★★★

    Dziękuję za przepiękny bukiet! Wyglądał jak z bajki ❤️

  1. Aga GSŁ ★★★★★

    Duży wybór roślin, kwiaty świeże i dobrej jakości dzięki czemu długo cieszą oko i nos stojąc w wazonie. Bardzo ładne wiązanki i bukiety robione na życzenie klienta.

  2. Grażyna Grodzka ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce i bardzo miła obsługa. Polecam

  3. Damian Zawadzki ★☆☆☆☆

    Ceny bardzo wysokie, a kwiaty nie przestały nawet dwóch dni pomimo pielęgnacji. Po raz kolejny zawiedziony. Kwiaty nie zostały przemrożone . Nie polecam.

  1. jacek zawadzki ★☆☆☆☆

    tragedia..kupuję tak kwiaty od od paru lat kilka razy w roku..za każdym razem podobna sytuacja..kwiaty kupione dzisiaj o 13.00 o 22.00 wyglądają tak..

  2. Urszula Owczarek ★★☆☆☆

    Fajne miejsce, duży wybór, kwiaty wyglądają na świeże, ale obsługa fatalna. Po raz pierwszy trafiłam do Orchidei odesłana z innego punktu w celu poszukiwania kartki okolicznościowej, na pytanie w punkcie o dostępność kartek Pani wskazała bliżej nieokreślony kierunek i zajęła się praca. Ok, nic nie kupiłam. Ale ostatnio to był hit! Poszukiwałam konkretniej rośliny, 2 Panie były w kwiaciarni, jedna wykonywała jakaś pracę, druga jadła obok lady. Nie wygladalo to dobrze. Wydaje mi się, że przerwa powinna odbywac się w pomieszczeniu socjalnym, a nie na sali sprzedaży. Mam nadzieje, że punkt takie posiada. Byłam jedynym klientem, po obejściu kwiaciarni znalazłam to czego szukałam, poprosiłam o informacje o cenie, oraz pomoc w wyborze. Tu zaczęło się ciekawie, jedna Pani nie była wstanie podać ceny, Pani jedząca musiała uchylić mi tego rąbka tajemnicy, ale nie omieszkała również dodać komentarza: "mówiłam, że jak zacznę jeść to się zacznie". Lol,nie ma to jak potraktować klienta jak intruza i robić sobie problem z odpowiedzi na pytania i podstawowej obsługi klienta. 2 pkt tylko ze względu na wybór produktów, jakość obsługi zdecydowanie zniechęca i odstrasza. Nie polecam. PS nie został mi wydany paragon

  3. agatka409 ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Pani chyba obrażona że trzeba w sobotę pracować, ceny wysokie a jakość bardzo słaba. Zdecydowanie przydałby się może jakiś kurs florystyki? Zero wyczucia stylu, odniosłam wrażenie że jeśli chodzi o bukiety to styl mocno przestażały. Bardziej nazwałbym to sklepem z gadżetami, bo z kwiaciarni ma tyle co biedronka.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kwiaciarnia Orchidea?

Kwiaciarnia Orchidea znajduje się przy Jana Kilińskiego, 05-250 Radzymin, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia Orchidea?

Można skontaktować się z Kwiaciarnia Orchidea pod numerem +48 227 631 720

Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia Orchidea?

Do Kwiaciarnia Orchidea można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements