Świetna kwiaciarnia. Bardzo ładne, świeże kwiaty i porządne kompozycje. Obsługa ogarnięta i pomocna. Polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Michał Bogdan ★★★★★
-
MrMarqs2 ★★★★★
Tą kwiaciarnie odkryłem przejazdem i będę nieraz wracał. Fantastyczny wybór świeżych kwiatów i bardzo miła obsługa.
-
Al Den ★★★★★
Dziękuję za przepiękny bukiet! Wyglądał jak z bajki ❤️
-
Aga GSŁ ★★★★★
Duży wybór roślin, kwiaty świeże i dobrej jakości dzięki czemu długo cieszą oko i nos stojąc w wazonie. Bardzo ładne wiązanki i bukiety robione na życzenie klienta.
-
Grażyna Grodzka ★★★★★
Bardzo fajne miejsce i bardzo miła obsługa. Polecam
-
Damian Zawadzki ★☆☆☆☆
Ceny bardzo wysokie, a kwiaty nie przestały nawet dwóch dni pomimo pielęgnacji. Po raz kolejny zawiedziony. Kwiaty nie zostały przemrożone . Nie polecam.
-
jacek zawadzki ★☆☆☆☆
tragedia..kupuję tak kwiaty od od paru lat kilka razy w roku..za każdym razem podobna sytuacja..kwiaty kupione dzisiaj o 13.00 o 22.00 wyglądają tak..
-
Urszula Owczarek ★★☆☆☆
Fajne miejsce, duży wybór, kwiaty wyglądają na świeże, ale obsługa fatalna. Po raz pierwszy trafiłam do Orchidei odesłana z innego punktu w celu poszukiwania kartki okolicznościowej, na pytanie w punkcie o dostępność kartek Pani wskazała bliżej nieokreślony kierunek i zajęła się praca. Ok, nic nie kupiłam. Ale ostatnio to był hit! Poszukiwałam konkretniej rośliny, 2 Panie były w kwiaciarni, jedna wykonywała jakaś pracę, druga jadła obok lady. Nie wygladalo to dobrze. Wydaje mi się, że przerwa powinna odbywac się w pomieszczeniu socjalnym, a nie na sali sprzedaży. Mam nadzieje, że punkt takie posiada. Byłam jedynym klientem, po obejściu kwiaciarni znalazłam to czego szukałam, poprosiłam o informacje o cenie, oraz pomoc w wyborze. Tu zaczęło się ciekawie, jedna Pani nie była wstanie podać ceny, Pani jedząca musiała uchylić mi tego rąbka tajemnicy, ale nie omieszkała również dodać komentarza: "mówiłam, że jak zacznę jeść to się zacznie". Lol,nie ma to jak potraktować klienta jak intruza i robić sobie problem z odpowiedzi na pytania i podstawowej obsługi klienta. 2 pkt tylko ze względu na wybór produktów, jakość obsługi zdecydowanie zniechęca i odstrasza. Nie polecam. PS nie został mi wydany paragon
-
agatka409 ★☆☆☆☆
Nie polecam. Pani chyba obrażona że trzeba w sobotę pracować, ceny wysokie a jakość bardzo słaba. Zdecydowanie przydałby się może jakiś kurs florystyki? Zero wyczucia stylu, odniosłam wrażenie że jeśli chodzi o bukiety to styl mocno przestażały. Bardziej nazwałbym to sklepem z gadżetami, bo z kwiaciarni ma tyle co biedronka.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kwiaciarnia Orchidea?
Kwiaciarnia Orchidea znajduje się przy Jana Kilińskiego, 05-250 Radzymin, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia Orchidea?
Można skontaktować się z Kwiaciarnia Orchidea pod numerem +48 227 631 720
Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia Orchidea?
Do Kwiaciarnia Orchidea można dotrzeć, korzystając z poniższego linku