Opinie

  1. Krzysztof Radzikowski ★☆☆☆☆

    Jak zwykle podłożona pod produkt cenówka z promocją dotyczącą innego produktu, kasjerka miała czelność poprosić mnie o odnesienie produktu, którego nie chciałem kupić gdyż okazał się nie być w promocji.

  2. Von Flor ★☆☆☆☆

    Fatalny sklep… Spod lodówek z mięsem i mrożonkami często cieknie woda. Przy wejściu do sklepu klienci mogą przywiązywać psy co czasami po prostu uniemożliwia wejście do sklepu. Na szczęście w okolicy 700m są 2 inne Biedronki

  3. Adrian Łazarski ★☆☆☆☆

    Starsza pani na kasie wiecznie wydziera się na klientów, cały czas wydobywa z siebie jakieś chamskie komentarze i rzuca podchodzące pod komizm teksty "w sklepie nie chodzi się w słuchawkach". Paranoja. Ja rozumiem, że Jeronimo Martens nie ma zbyt dobrego zdania o swoich polskich klientach, ale trzymanie takich pracowników jednak jest już zbytnim odkryciem się z pogardą do klienta-śmiecia, który i tak przyjdzie do tej ciasnoty, bo tanio.

  1. Maciej “012” ★★★★☆

    Biedronka na Wiatraku - wodopój Serengeti prosto z Grochowa Ja tam jestem, moi drodzy, codziennie. Nie, nie dlatego, że muszę. Dlatego, że to jest Grochowski Discovery Channel na żywo, bez abonamentu i bez tych nudnych lektorów. Wodopój Serengeti Widzicie to? Codzienna bitwa o przetrwanie, tak? Ale tutaj, do tego miejsca, ciągnie każdy z Wiatraka i cała zwierzyna łowna. Lwy, zebry, antylopy... chociaż w Biedronce to raczej ludzie bez kasy, emerytki i matki z drącymi się dzieciakami. Ale wiecie co? Tutaj, w tym świętym przybytku konsumpcji krzyżują się ich drogi. I w pokoju, jeden obok drugiego każdy napełnia swój koszyk. Ja? Ja tam jestem codziennie. Obserwator. Antropolog ludzkiej degrengolady. Patrzę na ten miks i zastanawiam się, czy to ja jestem dziwny, czy to oni. Zgadnijcie, co mi wychodzi? Złudny Spokój: Praski Koloryt I tak, wydaje się, że panuje tam spokój. Taki złudny spokój, jak przed burzą, albo jak przed tym, jak odkryjesz, że brakuje ci dwudziestu złotych do wypłaty. Ale to tylko pozory, bo ten spokój momentalnie ujawnia cały praski koloryt. Nie raz widziałem jak się tam szarpali. Jak dwie wściekłe samice hipopotama o ostatnią paczkę parówek. Ale co mnie naprawdę zaskoczyło? Elegancka pani. Taka z paznokciami zrobionymi, z torebką która pewnie kosztuje więcej niż moja miesięczna pensja. Zniecierpliwiona kolejką do kasy, bo wiecie - czas to pieniądz, a ona chyba miała umówionego kochanka. Po prostu wyszła. Z zakupami. Bez płacenia. Nikt jej nie zatrzymał. Nikt! To jest, moi drodzy, prawdziwa wolność. Strażnicy Wodopoju A strażnicy wodopoju? Ach, ta niezła ekipa! W miarę stała, co jest cudem w dzisiejszych czasach, bo ludzie zmieniają pracę częściej niż majtki. Lubię ich cholernie. Zwłaszcza tego ochroniarza, co się wpieprza przede mnie w kolejkę, bo "ja tylko po fajki". Ziomek, ja tu jestem żeby kupić jedzenie, żeby przeżyć, a ty tylko po to? Ale szanuję. Szanuję jego determinację. I ta stała kasjerka, co się użera codziennie z tym całym zwierzyńcem. Ona ma minę, jakby już dawno pogodziła się z tym, że to nie czyściec, tylko 8 godzin z klientami Biedry. I wszyscy inni, co zasuwają całymi dniami, żebyśmy my mogli kupić swój jogurt i bułki. Szacunek dla nich. Prawdziwi bohaterowie. Woda w Wodopoju A co dostaniesz w tej wodzie w wodopoju? Prawie wszystko, oprócz procentów i garmażerki zza lady. I tak, ta Biedra nie jest tak duża jak te, co wyglądają jak jaskinie Ali Baby w stronę Szembeka, ale wszystko najważniejsze tu znajdziesz. To jest, kurna, paradoks. Wszędzie walczymy o jedzenie, a tu masz wszystko. Polecam wybór serów do wina. Tak, do wina! W Biedronce! I te regały z różnościami naprzeciw nabiału. To jest jak shazam! No dobra, jak shakomat! Możesz tam trafić na niezły sztos. Coś, czego nie potrzebujesz, ale co kupisz, bo jest tanie i wygląda intrygująco. Zagadka dla Bystrzaków No i na koniec, moi drodzy - quiz. Jak zawsze. Daję cztery gwiazdki tej recenzji. I piszę wam to wszystko, co powyżej. Teraz pytanie, bo to jest ważne: myślicie że ja polecam to miejsce, w którym jestem niemal codziennie?

  2. FGregor ★☆☆☆☆

    Ciagly brak podstawowych towarów jak mleko, mięso, Sery itp Osoba która projektowała wnętrze sklepu powinna zostać zwolniona -wszędzie brak miejsca, korytarze za wąskie, jak ktoś otworzy lodówkę, lub przegląda towary nie da się przejść. Obsługa ma totalnie wywalone na pracę, zapytani o brakujace towary odrazu mowia ze nie ma. Czesto stoją pozostawione palety, również z lodami które odradzam kupować bo są pozostawiane na długo poza lodówka na paletach i w opakowaniach mamy roztopione lody, ponownie zamrożone.

  3. Piotr Śmierzyński ★★☆☆☆

    Biedronka mała, trzeba się nachodzić, żeby coś kupić. Przejścia między regałami za wąskie, ciężko się tam minąć. Kasy źle rozlokowane, dramatycznie niewygodnie. Ludzie obijają się o siebie, bo nie mają innej możliwości. Obsługa nie ma pojęcia o podstawowych zasadach higieny (wycieranie nosa i kichanie w rękę którą bierze się towar przeznaczony do sprzedaży). Sklep dla zdesperowanych

  1. Aleksandra ★★☆☆☆

    TRAGEDIA. Dwie gwiazdki są za to, że ta biedronka w ogóle jest i ma część podstawowych produktów. Część, bo często gęsto brakuje takich rzeczy jak ocet czy podstawowe warzywa. Jeśli ktoś czai się na promki z gazetek, to szkoda waszego czasu bo jest duże prawdopodobieństwo, że tego nie dostaniecie.

  2. KUBA SNEAKER ★☆☆☆☆

    Biedronka bez alkoholowa, na pytanie nie macie koncesji na alkohol odpowiedz od pracownika tak. Oprócz picolo nic się z alkoholu nie kupi. Dość duży sklep kas samoobsługowych około 5. Polecam kupić coś na śniadanie lub zrobić zakupy spożywcze. Lecz trzeba nastawić się na dość dalekie chodzenie po tym sklepie bo lodówki np są na samym końcu sklepu. Polecam osobom co lubią spacerować po sklepie. I co mają dużo czasu.

  3. Julia S ★★★★☆

    Biedronka dobra, czysto i przyjemnie, duży wybór. Jednak często brakuje w środku dnia akiegoś podstawowego produktu, np. czosnku czy mozzarelli, poza tym jest dość mała i przy większym ruchu czasem trudno jest zmieścić się między alejkami.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Wiatraczna 15, Praga-Południe, 04-364 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements