Jest to zupełnie niespodziewany sklep. Odwiedzam go zawsze kiedy zapomnę jakiejś dziwnej rzeczy o nietypowej porze. A oni zawsze mają to czego potrzebuje. Obojętnie czy chodzi o srebrna taśmę czy foremki do ciasta.
Zdjęcia
Opinie
-
Pawel Domownik ★★★★★
-
ANETA STELLA ★☆☆☆☆
Niestety sklep ma bardzo dużo przeterminowanych artykułów, trzeba sprawdzać za każdym razem. Pracownicy nie mają żadnej kontroli nad jakością artykułów sprzedawanych na wagę, też zresztą przeterminowanych. Bardzo szkoda.
-
Tomek Bogiel ★★★★★
Jeden z moich ulubionych sklepów spożywczych w tej części miasta, świetny wybór, dużo mniej oczywistych i bardziej premium produktów. Fantastyczne mięso, ryby i wędliny oraz szeroki wybór owoców i warzyw. Darmowy, wygodny parking.
-
Klaudia Patrycja Romanowska ★★★★★
Mój ulubiony sklep. Duży asortyment, sympatyczna obsługa, czystość, parking podziemny. Zakupy robi jednocześnie niewiele osób w stosunku do innych sieciówek, dzieki czemu nie trzeba się miedzy sobą przeciskać w alejkach oraz nie ma kolejek do kas.
-
Mikołaj szulu ★★★★☆
Sklep ma wiele zalet ale także i wad. Plusem jest: - ogromna przestrzeń; - bardzo duża różnorodność artykułów (od art. papierniczych przez nabiał, mięso i pieczywo do zabawek dla dzieci); - utrzymywany ogólny porządek; - parking podziemny; - podjazd dla wózków Minusem są ceny, które często odbiegają od cen w innych pobliskich sklepach. Podsumowując, warto tam przychodzić na średnie bądź duże zakupy.
-
Wiktoria Steinke ★★★★★
Uwielbiam tam robić zakupy, czysto, porządek na półkach, nie ma ludu i można zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy, obsługa przeeesympatyczna!
-
Kamil Siałkowski ★★★★★
Atutem tego sklepu jest brak tłumów jak w pobliskiej Biedronce czy Lidlu. Ceny nie są rażąco wyższe, a jest sporo różnorodnych produktów, duży wybór jak w hipermarketach. Przypomina mi najlepsze miejscówki Społem z dawnych czasów. Bardzo na plus.
-
Jacek Łęski ★★★★★
Bardzo dobrze zaopatrzony sklep z podziemnym parkingiem i bez tłumu kupujących. Sklep jest relatywnie nowy, wewnątrz dość nietypowo zorganizowany (wielka sekcja z ogromnymi lodówkami na produkty). Początkowo robił dziwne wrażenie, ale po kilku wizytach muszę przyznać, że jest to bardzo dobre miejsce na zakupy. Wybór towarów znakomity, szczególnie w sekcji chemii domowej, alkoholi, ekologicznych warzyw i owoców oraz np. kuchni azjatyckiej. Jedyny dział zaopatrzony poniżej oczekiwań to pieczywo. Ceny nieco wyższe niż w Lidlu czy Biedronce, ale naprawdę jest wszystko. Zdecydowanie wart polecenia.
-
Radek D. ★★★★☆
sklep ma swoje plusy i minusy, tych pierwszych jest więcej + duża powierzchnia, szerokie alejki, czystość, spory wybór produktów, których często nie ma gdzie indziej + miła obsługa, parking podziemny i na zewnątrz, jest nawet toaleta + osobne wydzielone części na chemię gospodarczą, kosmetyki i wyroby przemysłowe + sympatyczny personel, krótkie kolejki do kas lub ich brak + blisko miejsca mojego zamieszkania + mało klientów (dla właścicieli nie jest to chyba dobre) + prawdziwe Delikatesy przez duże „D”, trochę podobne, ale w dużo lepszej wersji do nie istniejących już Piotra i Pawła oraz Almy - ceny na większość produktów wyższe niż w innych sklepach, niektóre nawet niż te w Żabce a jeszcze inne dramatycznie wyższe np. koncentrat / syrop owocowy do rozcieńczania i przygotowania napojów tu ok. 23 zł a w Makro (byłem w nim tego samego dnia): 14,42, ale już Ptasie Mleczko nie jest tak dużo droższe ok. 12,50, w Makro ok. 10, w Żabce ok. 15 - nie zachwyciły mnie także stoiska z owocami i warzywami oraz pieczywem
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres K&M Delikatesy?
K&M Delikatesy znajduje się przy Wojskowej Służby Kobiet 2, Mokotów, 00-712 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do K&M Delikatesy?
Można skontaktować się z K&M Delikatesy pod numerem +48 603 203 253
Jak można dotrzeć do K&M Delikatesy?
Do K&M Delikatesy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku