Opinie

  1. Pawel Domownik ★★★★★

    Jest to zupełnie niespodziewany sklep. Odwiedzam go zawsze kiedy zapomnę jakiejś dziwnej rzeczy o nietypowej porze. A oni zawsze mają to czego potrzebuje. Obojętnie czy chodzi o srebrna taśmę czy foremki do ciasta.

  2. ANETA STELLA ★☆☆☆☆

    Niestety sklep ma bardzo dużo przeterminowanych artykułów, trzeba sprawdzać za każdym razem. Pracownicy nie mają żadnej kontroli nad jakością artykułów sprzedawanych na wagę, też zresztą przeterminowanych. Bardzo szkoda.

  3. Tomek Bogiel ★★★★★

    Jeden z moich ulubionych sklepów spożywczych w tej części miasta, świetny wybór, dużo mniej oczywistych i bardziej premium produktów. Fantastyczne mięso, ryby i wędliny oraz szeroki wybór owoców i warzyw. Darmowy, wygodny parking.

  1. Klaudia Patrycja Romanowska ★★★★★

    Mój ulubiony sklep. Duży asortyment, sympatyczna obsługa, czystość, parking podziemny. Zakupy robi jednocześnie niewiele osób w stosunku do innych sieciówek, dzieki czemu nie trzeba się miedzy sobą przeciskać w alejkach oraz nie ma kolejek do kas.

  2. Mikołaj szulu ★★★★☆

    Sklep ma wiele zalet ale także i wad. Plusem jest: - ogromna przestrzeń; - bardzo duża różnorodność artykułów (od art. papierniczych przez nabiał, mięso i pieczywo do zabawek dla dzieci); - utrzymywany ogólny porządek; - parking podziemny; - podjazd dla wózków Minusem są ceny, które często odbiegają od cen w innych pobliskich sklepach. Podsumowując, warto tam przychodzić na średnie bądź duże zakupy.

  3. Wiktoria Steinke ★★★★★

    Uwielbiam tam robić zakupy, czysto, porządek na półkach, nie ma ludu i można zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy, obsługa przeeesympatyczna!

  1. Kamil Siałkowski ★★★★★

    Atutem tego sklepu jest brak tłumów jak w pobliskiej Biedronce czy Lidlu. Ceny nie są rażąco wyższe, a jest sporo różnorodnych produktów, duży wybór jak w hipermarketach. Przypomina mi najlepsze miejscówki Społem z dawnych czasów. Bardzo na plus.

  2. Jacek Łęski ★★★★★

    Bardzo dobrze zaopatrzony sklep z podziemnym parkingiem i bez tłumu kupujących. Sklep jest relatywnie nowy, wewnątrz dość nietypowo zorganizowany (wielka sekcja z ogromnymi lodówkami na produkty). Początkowo robił dziwne wrażenie, ale po kilku wizytach muszę przyznać, że jest to bardzo dobre miejsce na zakupy. Wybór towarów znakomity, szczególnie w sekcji chemii domowej, alkoholi, ekologicznych warzyw i owoców oraz np. kuchni azjatyckiej. Jedyny dział zaopatrzony poniżej oczekiwań to pieczywo. Ceny nieco wyższe niż w Lidlu czy Biedronce, ale naprawdę jest wszystko. Zdecydowanie wart polecenia.

  3. Radek D. ★★★★☆

    sklep ma swoje plusy i minusy, tych pierwszych jest więcej + duża powierzchnia, szerokie alejki, czystość, spory wybór produktów, których często nie ma gdzie indziej + miła obsługa, parking podziemny i na zewnątrz, jest nawet toaleta + osobne wydzielone części na chemię gospodarczą, kosmetyki i wyroby przemysłowe + sympatyczny personel, krótkie kolejki do kas lub ich brak + blisko miejsca mojego zamieszkania + mało klientów (dla właścicieli nie jest to chyba dobre) + prawdziwe Delikatesy przez duże „D”, trochę podobne, ale w dużo lepszej wersji do nie istniejących już Piotra i Pawła oraz Almy - ceny na większość produktów wyższe niż w innych sklepach, niektóre nawet niż te w Żabce a jeszcze inne dramatycznie wyższe np. koncentrat / syrop owocowy do rozcieńczania i przygotowania napojów tu ok. 23 zł a w Makro (byłem w nim tego samego dnia): 14,42, ale już Ptasie Mleczko nie jest tak dużo droższe ok. 12,50, w Makro ok. 10, w Żabce ok. 15 - nie zachwyciły mnie także stoiska z owocami i warzywami oraz pieczywem

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres K&M Delikatesy?

K&M Delikatesy znajduje się przy Wojskowej Służby Kobiet 2, Mokotów, 00-712 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do K&M Delikatesy?

Można skontaktować się z K&M Delikatesy pod numerem +48 603 203 253

Jak można dotrzeć do K&M Delikatesy?

Do K&M Delikatesy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements