Opinie

  1. M K ★☆☆☆☆

    Kupiłam w tej Biedronce mięso mielone 30 grudnia, data ważności do 4 stycznia. Dziś 1 stycznia mięso nie nadaje się do spożycia - śmierdzące i sine. Obiadu noworocznego z tego nie będzie. Najwyraźniej mięso przeleżało na paletach pół dnia na sklepie zanim trafiło do lodówki co niestety obserwuje się w Biedronkach - ta najwyraźniej praktykuje ten zwyczaj. Więcej mięsa w tym sklepie nie kupię.

  2. Wiktoria Sobańska ★☆☆☆☆

    Robię zakupy w tej Biedronce od kilku lat i niestety mam wrażenie, że z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Kiedyś był to mój ulubiony sklep, dziś już niekoniecznie. W sklepie panuje bałagan, półki są często nieuporządkowane , a sklep jest zastawiony dużą ilością palet na których stoi towar do rozłożenia , który blokuje dostęp do półek z produktami. Zaczęłam korzystać z samoobsługi, ponieważ kasa z kasjerem jest otwarta zazwyczaj tylko jedna przez co kolejki są kilometrowe ,a obsługa zazwyczaj nie mówi po polsku, co bardzo utrudnia komunikację i wydłuża obsługę ale przy samoobsłudze również często zostaję bez żadnego wsparcia tracąc mnóstwo czasu Do tego ceny na półkach nie zgadzają się z tymi przy kasie ponieważ często stoi na półce nie ten produkt do którego przypisana jest zła cena , a parking jak zwykle jest brudny to już chyba standard tego miejsca, podobnie jak kosze zakupowe. Na dodatek na sklepie warzywa i owoce są spleśniałe, niestety kupiłam hummus po dacie ważności oraz ciasto z lodówki, które również nie nadawało się do zjedzenia. To już kolejny raz w tym miesiącu, kiedy trafiam na produkty niezdatne do spożycia. Coraz trudniej zrobić tu szybkie i komfortowe zakupy. Zastanawiam się, czy ktoś jeszcze panuje nad tym, co dzieje się w tym sklepie, bo wygląda to tak, jakby profesjonalnie miało być tylko na początku.

  3. Tomasz Duszynski ★☆☆☆☆

    Szybkie zakupy i aż dwie wpadki. Najgorsze pomidory malinowe (układane) jakie od wielu lat kupiłem, papierowe suche kompletnie nie dojrzałe a cena najwyższa z pomidorów. Tubka/mus przeterminowany jedynie o ponad 10 miesięcy, czyli przez 10 miesięcy wykładając nowy towar tego nie wyłapał, widocznie w produktach dla dzieci daty są nieistotne… Dwója z wykorzystaniem!

  1. Marta Wyżykowska ★☆☆☆☆

    Obsługa pracująca w tym sklepie powinna przejść szkolenia z obsługi Klienta. Chamskie odzywki na porządku dziennym. Kasjer poproszony o żeton do wózka wzburzył się jakby co najmniej musiał pieszo iść do Częstochowy, taki to wysiłek musi być- oczywiście odmowa. Ktoś kto taką obsługę zatrudnia powinien się wstydzić, HR leży i kwiczy. Dramat, każda odpowiedź na proste pytanie to problem, a jak już się uda personelowi coś z siebie wydusić to na zasadzie "znaj łaskę pana". Sami oceńcie, 1 to za dużo.

  2. Dasti Usz ★☆☆☆☆

    Hummus kupiony w sobotę 26.07.25 otwieram 28 a tam dziwna konsystencja smród patrzę datę a data ważności do 26.06. 2025 ludzi chcecie otroc?

  3. K_24 ★☆☆☆☆

    Zostałem oszukany, ewidentnie źle oznaczona promocja; osoba kierujaca placówką w rozmowie ze mną zastosowała technikę "nie mam Pana płaszcza i co mi Pan zrobi". Przykro, Panie na dziale wędlin,OK

  1. Kuba Oleszczuk ★★★★★

    Biedronka ogromna czysta zadbana i ładna, zawsze wszystko jest jak przmeira ma coś 1.01.2020 to jest 1.1.2020 a nie tak jak w co niektórych biedronkach że tydzień do premierze Miła obsługa i ochrona (I jest wyciskarka do soków )

  2. de gustator ★★★☆☆

    Jeśli chodzi o te biedronkę, to mam strasznie mieszane uczucia. Raz zachodzę i jest super czyściutko i każda alejka ogarnięta jak trzeba, a raz no tak średnio bym powiedział, tak średnio. Często można tu spotkać "wózkowego" który grzecznie zapyta czy można kierownikowi odstawić bolid na miejsce. Niestety dużym minusem tej miejscówki jest ciągły brak jakiegoś produktu.

  3. Andy Casper ★★★★★

    Nowy koncept Biedronki ale nawyki stare. Palety z towarem na sklepie. Na plus stoisko z mięsem, wyciskarka do soków.

  1. Mark Gyk ★★★☆☆

    Szału nie ma, standardowa spożywka w miarę dobrze zaopatrzona za to przemysłówki brak w ogóle, sieć Biedronki pod tym względem znacznie się opuściła.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Radzymińska 94B, Targówek, 03-574 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements