Zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie. Osobiście mialam do czynienia ze sklepem stacjonarnym w Otwocku. Na miejscu dostałam informację, że wózek będzie gotowy do odbioru w połowie sierpnia najpóźniej, zostawiliśmy zadatek w dniu zamówienia. Sklep się nie odzywał jednak w wyznaczonym terminie. Później na każdy telefon z przypominaniem się uzyskiwaliśmy te same odpowiedzi, w stylu: producent miał targi wszystko się przesunęło; wózek juz prawie kompletny ale producent ma opóźnienie z produkcją ramy ; wózek bedzie do końca tygodnia; etc. Takie zbywanie klienta. Wózek odebraliśmy po ponad miesiącu ciągłych telefonów - niekompletny. Okazało sie, że nie dostaliśmy wszystkich kartartonów z elementami. Sklep nie wyszedł z inicjatywą by np. dosłać brakujące elementy. Mimo, że to ich pomyłka musieliśmy sami ponownie jechać. Naprawdę konkurencja jest duża dlatego szukając wyprawki dla swojego dziecka omijajcie ten sklep byście nie musieli sie tak stresować jak MY czy zdarzycie na czas.
Zdjęcia
Opinie
-
Sad Jean ★☆☆☆☆
-
Malwina ★☆☆☆☆
Nie lubię wystawiać negatywnych opinii, ale dostarczenie zamówienia po 7 TYGODNIACH, gdzie na stronie jest informacja 48 h to jakaś kpina. Jestem rozczarowana czasem dostawy, wszystkimi klamstawmi typy: w środę na pewno będzie Pani miała zamówienie, w piątek na pewno, dorzucimy uchwyt na kubek, dorzucimy coś dla dziecka, wyślemy blik za długi czas oczekiwania. Oczywiście to wszystko kłamstwa, bo ani wózka nie otrzymałam w podanych terminach (było ich kilka) ani żadnych dodatków NIC. Tylko zamówienie po 7 tygodniach. Proponuję przemyśleć zakup zwłaszcza przyszłym mamom, aby nie musiały się stresować i denerwować jak ja. Nie wspomnę o straconym czasie na telefony. Odradzam zakupy w sklepie online.
-
Jam Ben ★★★★★
Z czystym sumieniem polecam, zamówiłem na stronie, natychmiast na mail odpowiedz o potwierdzeniu zakupu. Zakupione w piątek, 6 dni później (dostałem informację o 2 dniówek obuwie) wuzek Bugaboo jest u mnie. Polecam bo ceny konkurencyjne to mało powiedziane.
-
Vadim Nelubov ★☆☆☆☆
Ten sklep bardzo nas zawiódł. Zamówiliśmy wózek dziecięcy już w marcu. Przez kilka miesięcy byliśmy zwodzeni – najpierw obietnice, że towar „już wysłany”, potem kolejne wymówki, za każdym razem inna historia. Ostatecznie nic nie przyszło. Sytuacja była dla nas bardzo stresująca – moja żona była wtedy w ostatnim miesiącu ciąży i bardzo się martwiła, że straciliśmy pieniądze. Musieliśmy w pośpiechu zamawiać wózek gdzie indziej, a do tego pojechać osobiście do sklepu i wezwać policję, żeby cokolwiek odzyskać. Najgorsze było zachowanie sprzedawczyni – bardzo nieuprzejma i bezczelna kobieta. Kiedy przyjechała policja, zaczęła kłamać i odwracać sytuację, sugerując, że to my jej groziliśmy czy chcieliśmy ją zaatakować. To był koszmar! Dopiero później odkryliśmy, że w internecie jest masa opinii od innych osób, które zostały tak samo oszukane. Ten sklep działa tak od lat – bierze pieniądze i nie realizuje zamówień. Z całego serca ostrzegam przed tym miejscem. Omijajcie szerokim łukiem.
-
Paulina L ★☆☆☆☆
Miałam nie pisać opinii, ale to co nas spotkało może przestrzeże kolejne osoby... Zamówiliśmy fotelik cybexa pod koniec kwietnia, odbiór miał być po majówce. W maju dostaliśmy informację, że dostawa się opóźnia, ok więc cierpliwie czekamy. Dziecko się urodziło, czekamy dalej, bo po drodze milion wymówek: a to nie ten kolor przyszedł, kurier nie przyjechał, etykieta się odkleiła, później przyszła uszkodzona paczka, znowu cierpliwie czekamy słuchając kolejnych wymowiek, na szczęście mając pożyczony fotelik od znajomych... Kolejne wymówiki typu czekamy na dużą dostawę cybexa , już zaraz będzie, załatwimy z innego sklepu... Po czym okazuje się, że nie ma tego koloru, który wybraliśmy. Ok, znowu podchodzimy z wyrozumiałością, weźmiemy inny kolor... Czekamy... Po czasie okazuje się, że innego koloru też jednak nie ma. No porażka. Ok, więc chcemy zwrot pieniędzy (płaciliśmy gotówką, na prośbę sprzedajacego....) i co słyszymy? Nie ma teraz szefowej, proszę przyjechać na poniedziałek... W poniedziałek telefon, że szefowa jest na szkoleniu, zrobi przelew, który dojdzie do środy... Mamy czwartek przelewu nadal nie ma... Pan przez telefon znowu kręci i zapewnia, że przelew będzie do piątku... W końcu po kilku telefonach z szefową otrzymaliśmy zwrot. Krętactwo na każdym kroku. Jestem w stanie zrozumieć problemy z kurierem, problemy z dostawcą, opóźnienia w fabryce... Ale opóźnienia w wykonaniu zwrotu? Od KWIETNIA do LIPCA to spokojnej z drugiego końca Ziemii można by było paczkę dostarczyć....Czujemy się oszukani i napewno nie będziemy nikomu polecać zakupów w tym sklepie.
-
Kriss Topher ★☆☆☆☆
Omijać szerokim łukiem. Sprzedają towar, którego nie posiadają, po 2 tygodniach pracownik nie pamięta, czy się kontaktował w sprawie zwrotu wpłaconych pieniędzy
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Foteliki samochodowe Warszawa sklep Dzidziuś?
Foteliki samochodowe Warszawa sklep Dzidziuś znajduje się przy Słupska 30, Ursus, 02-495 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Foteliki samochodowe Warszawa sklep Dzidziuś?
Można skontaktować się z Foteliki samochodowe Warszawa sklep Dzidziuś pod numerem +48 227 239 093
Jak można dotrzeć do Foteliki samochodowe Warszawa sklep Dzidziuś?
Do Foteliki samochodowe Warszawa sklep Dzidziuś można dotrzeć, korzystając z poniższego linku