Szczerze polecam!! , miałam problem z którym długo nie mogłam sobie poradzić , ale młoda Pani mi szybko pomogła. Oby więcej takich ludzi w bankach.
Opinie
-
Edyta Krzos ★★★★★
-
Dawid Szczęśniak ★☆☆☆☆
Zablokowali mi wszystkie konta i karty, a jedyna opcja odblokowanie to udanie się do stanowiska stacjonarnego. Brak możliwości odblokowania przez infolinie. Wyobraźcie sobie sytuację, przebywacie za granicą, a bank blokuje wam wszystkie środki i wzywa do placówki. A gdy pojawiacie się w placówce mBanku w czasie ich pracy - jest tylko informacja "zaraz wracam" i nikogo nie ma przez godzinę, a być może dłużej bo nie miałem możliwości czekania cały dzień. Reklamacja złożona. Brak pracownika 04.01.2024 w okolicach godziny 10:30-11:30. To nie 1 raz gdy nie ma pracowników w tej placówce.
-
Magdalena Walkiewicz ★☆☆☆☆
Brak personelu w godzinach pracy. Brak jakiejkolwiek informacji czy to tylko przerwa czy już zamknięte . Godzina 17:53 powinno być otwarte do 20:00.
-
Monika Ślusarska ★☆☆☆☆
Tradycyjnie trudno kogoś zastać. Pan ochroniarz galerii powiedział, że punkt zazwyczaj otwiera się ok 11, 11 ☺️ Czemu w takim razie widnieje godzina 10?
-
Urszula Mazurkiewicz ★☆☆☆☆
Dzisiejsza wizyta niestety potwierdziła tylko moją decyzję o zmianie banku. Pojawiłam w się w tym oddziale z prostym zadaniem "zmiana dokumentu tożsamości". Niestety obsługa nie została zrealizowana. Choć Pani gwarantowała, że sprawa została załatwiona. Po opuszczeniu placówki, konto nadal nie działało. Po godzinnej rozmowie na infolinii okazało się, że oba wnioski złożone w oddziale zostały anulowane... dlaczego? Nie wiadomo. I nie mam pretensji do młodszego pracownika, był bardzo uprzejmy i chciał pomóc. Tylko, do jak mogę się domyślić "starszej specjalistki". Niestety Pani nie miała plakietki ze stanowiskiem/imieniem. Pani pojawiłam się tam chyba "z chęcią" pomocy, ale ton w jakim zwracała się do młodszego pracownika, uważam, że nie powinien być w ogóle stosowany, a tym bardziej podczas obsługi klienta. Wytykanie mu przy kliencie, że nie umie tego i tamtego, i że znowu coś źle zrobił... Polecam skierować Panią na podstawowe szkolenie z komunikacji z pracownikami.
-
Admin Pro ★☆☆☆☆
mBank Polska od rana stracilem +2h na trzy wizyty w roznych placowkach zeby zalozyc konto. Za kazdym razem inne problemy. #NieMamKonta. Co to za amarotka???? Waszymi informatykami sa jakies gimbusy po kursie IT ze slajdow z grupona❓❓❓ #Pseudobank #NoWay #uwaga #NiePolecam
-
Tomasz Borkowski ★☆☆☆☆
Prawie godzina oczekiwania przed kartka "zaraz wracam". Cytuję Pana - "dłuższa przerwa obiadowa". Nie polecam, bardzo arogancki pracownik.
-
Zenon Kostrzewa ★☆☆☆☆
Pisze że otwarte a zamkniete, nie wprowadzajcie ludzi w blad
-
Paweł Miechowicz ★☆☆☆☆
Cutyję, "nic nie można zrobić"
-
Marcin Korba ★★★☆☆
Ten bank ma dobrą ofertę kont personalnych, tak zwane konto ROR. Minusem okazało się jednak brak możliwości otwarcia konta na podstawie paszportu jako dokumentu tożsamości. To niemały problem dla obcokrajowców i polaków powracających do kraju nie posiadających standardowego dowodu tożsamości i miejsca zameldowania, bo bez tego dowodu wyrobić sobie nie możemy. mBank w centrum handlowym Reduty to mała wysepka na parterze naprzeciwko kas marketu Carrefour.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres mKiosk mBanku?
mKiosk mBanku znajduje się przy CH, Łopuszańska 22, 02-220 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do mKiosk mBanku?
Można skontaktować się z mKiosk mBanku pod numerem +48 505 538 176
Jak można dotrzeć do mKiosk mBanku?
Do mKiosk mBanku można dotrzeć, korzystając z poniższego linku