Opinie

  1. Aleksandra Florczak ★★★★★

    Polecam! Świetni pracodawcy i przyjazna atmosfera :)

  2. Karolina Karczewska ★☆☆☆☆

    Nie polecam poradni ani jako pracodawcy ani Pani Anastazji jako lekarza. Szefowa zwleka z umową, po przeszło miesiacu czasu doprosilam się umowy, która była wręcz śmieszna, stawka mimo ustaleń na rozmowie o pracy różniła się i to znacznie, a dla właścicieli nic się przecież nie dzieje. Obowiązki wychodzące poza zakres obowiązków recepcjonistki, a do tego brak poszanowania jako człowieka czy pracownika. Pacjenci czekają na zaświadczenia tygodniami a właścicielka siedząc na zapleczu pisze smsy na recepcję że jej nie ma, odgadywanie pacjentów jak i pracowników na porządku dziennym. Wypłaty doprosić oczywiście też się nie można, mija 10 dzień miesiąca i mimo ustaleń zostaje się na lodzie więc jedyne co zostaje to droga sądowa. Polecam omijać to miejsce szerokim łukiem

  3. Simone Xisiński ★★★★★

    Potrzebowałem pilnie wyników i poradnia stanęła na wysokości zadania – wszystko zostało wykonane w turbo ekspresowym tempie. Jestem ogromnie wdzięczny za tak sprawne i profesjonalne podejście. Szczególne podziękowania kieruję do Pani z recepcji – mimo że to był Jej pierwszy dzień, wykazała się ogromną uprzejmością i cierpliwością, nawet kiedy z mojej strony była presja, bo bardzo zależało mi na czasie. Dzięki całemu zespołowi udało się wszystko załatwić szybko i bezproblemowo. Pozdrawiam serdecznie i polecam z całego serca!

  1. Bartosz Burzewski ★★★★★

    Trafiłem do poradni poszukując wsparcia i pomocy w odpowiedzi na wiele pytań. P. Urszula wykazała się niezwykłym instynktem, empatią i cierpliwością. Polecam.

  2. Serferek Serferek ★★★★★

    Dzięki Pani Anastazji trafiłam na Anioła! Pani Emilia niesamowita psychoterapeutka, dzięki której rosnę w siłę ❤️ w "zgodzie ze sobą" to nie jest zwykle miejsce, to raj w którym ratują ludzi. Z całego serca polecam ❤️

  3. Katarzyna Ładzikowska ★★★★★

    Polecam to miejsce. Od pierwszych chwil jesteś zaopiekowany. Pani Anastazja i pani Emanuela wsparły nas skutecznie w kryzysie.

  1. Alicja Wonderland ★★★★★

    Polecam poradnię, a w szczególności dr Anastazję. To bardzo inteligentna i doświadczona osoba, która potrafi doskonale ocenić każdą sytuację. Naprawdę warto wsłuchać się w jej rady. Polecam!

  2. Klaudia Lupa ★★★★★

    Fantastyczny zespol specjalistów w jednym miejscu . PANI ANASTAZJA wlasciwa osoba na odpowiednim stanowisku. Bardzo rzeczowa kompletna lekarka polecam!

  3. Mia Mila ★★★★★

    Dziękuję za pomoc, wszystko odbylo się bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Polecam wszystkim tą poradnię!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres W zgodzie ze sobą?

W zgodzie ze sobą znajduje się przy Bohaterów Warszawy 26, Ursus, 02-495 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do W zgodzie ze sobą?

Można skontaktować się z W zgodzie ze sobą pod numerem +48 534 954 528

Jak można dotrzeć do W zgodzie ze sobą?

Do W zgodzie ze sobą można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements