Polecam! Świetni pracodawcy i przyjazna atmosfera :)
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksandra Florczak ★★★★★
-
Karolina Karczewska ★☆☆☆☆
Nie polecam poradni ani jako pracodawcy ani Pani Anastazji jako lekarza. Szefowa zwleka z umową, po przeszło miesiacu czasu doprosilam się umowy, która była wręcz śmieszna, stawka mimo ustaleń na rozmowie o pracy różniła się i to znacznie, a dla właścicieli nic się przecież nie dzieje. Obowiązki wychodzące poza zakres obowiązków recepcjonistki, a do tego brak poszanowania jako człowieka czy pracownika. Pacjenci czekają na zaświadczenia tygodniami a właścicielka siedząc na zapleczu pisze smsy na recepcję że jej nie ma, odgadywanie pacjentów jak i pracowników na porządku dziennym. Wypłaty doprosić oczywiście też się nie można, mija 10 dzień miesiąca i mimo ustaleń zostaje się na lodzie więc jedyne co zostaje to droga sądowa. Polecam omijać to miejsce szerokim łukiem
-
Simone Xisiński ★★★★★
Potrzebowałem pilnie wyników i poradnia stanęła na wysokości zadania – wszystko zostało wykonane w turbo ekspresowym tempie. Jestem ogromnie wdzięczny za tak sprawne i profesjonalne podejście. Szczególne podziękowania kieruję do Pani z recepcji – mimo że to był Jej pierwszy dzień, wykazała się ogromną uprzejmością i cierpliwością, nawet kiedy z mojej strony była presja, bo bardzo zależało mi na czasie. Dzięki całemu zespołowi udało się wszystko załatwić szybko i bezproblemowo. Pozdrawiam serdecznie i polecam z całego serca!
-
Bartosz Burzewski ★★★★★
Trafiłem do poradni poszukując wsparcia i pomocy w odpowiedzi na wiele pytań. P. Urszula wykazała się niezwykłym instynktem, empatią i cierpliwością. Polecam.
-
Serferek Serferek ★★★★★
Dzięki Pani Anastazji trafiłam na Anioła! Pani Emilia niesamowita psychoterapeutka, dzięki której rosnę w siłę ❤️ w "zgodzie ze sobą" to nie jest zwykle miejsce, to raj w którym ratują ludzi. Z całego serca polecam ❤️
-
Katarzyna Ładzikowska ★★★★★
Polecam to miejsce. Od pierwszych chwil jesteś zaopiekowany. Pani Anastazja i pani Emanuela wsparły nas skutecznie w kryzysie.
-
Alicja Wonderland ★★★★★
Polecam poradnię, a w szczególności dr Anastazję. To bardzo inteligentna i doświadczona osoba, która potrafi doskonale ocenić każdą sytuację. Naprawdę warto wsłuchać się w jej rady. Polecam!
-
Klaudia Lupa ★★★★★
Fantastyczny zespol specjalistów w jednym miejscu . PANI ANASTAZJA wlasciwa osoba na odpowiednim stanowisku. Bardzo rzeczowa kompletna lekarka polecam!
-
Mia Mila ★★★★★
Dziękuję za pomoc, wszystko odbylo się bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Polecam wszystkim tą poradnię!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres W zgodzie ze sobą?
W zgodzie ze sobą znajduje się przy Bohaterów Warszawy 26, Ursus, 02-495 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do W zgodzie ze sobą?
Można skontaktować się z W zgodzie ze sobą pod numerem +48 534 954 528
Jak można dotrzeć do W zgodzie ze sobą?
Do W zgodzie ze sobą można dotrzeć, korzystając z poniższego linku