Mega polecam klinikę! Odczarowali mi całkowicie podejście do dentysty! ❤️ Zgłosiłam się ze sporymi problemami, z uwagi na wcześniejsze przejścia z dentystami. Na początku zostałam uspokojona, był pierwszy przegląd oraz przygotowany plan leczenia. Trafiłam na przecudowną doktor Weronikę, która z całego serca polecam. Precyzja, dokładność i delikatność sprawiła że na wizyty przychodzę z uśmiechem i bez strachu o ból, wiedząc dodatkowo, że jestem w najlepszych rękach. Jeśli chodzi o wyrywanie ósemek - doktor Artur jest cudotwórcą. Po przejściach z poprzednia ósemka i bólem po wyrwaniu z ogromnym strachem podeszłam do wyrwania kolejnych dwóch na raz. Jakie było moje zdziwienie, że dzień po zabiegu obudzilam się bez bólu! Dziąsła zagoiły sie perfekcyjnie, bo byłam po prostu w najlepszych rękach. W kwestii nagłej potrzeby wizyta też odbywa się praktycznie natychmiast, co jest kolejnym ogromnym plusem. Jestem mega szczęśliwa, że trafiłam do tej kliniki i tych wspaniałych lekarzy. Mogę w końcu powiedzieć, że nie boję się dentysty. Polecam każdemu!
Zdjęcia
Opinie
-
Nickus ★★★★★
-
Paweł Samocki ★★★★★
Super Klinika. Wspaniałe, pełne profesjonalizmu i empatii podejście do pacjenta. Polecam
-
Justyna Jędrzejewska ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z usług kliniki. Pan doktor Artur zajął się profesjonalnie moimi zębami. Teraz mogę się szeroko uśmiechać.
-
Dorota Sobczak ★★★★★
Dziękuję za pomoc w nagłym przypadku. Jedyny gabinet w okolicy, w którym odebrano telefon i przyjęto mnie po godzinach w długi weekend. Lekarze bardzo sympatyczni, sprawni i profesjonalni :)
-
Basia B. ★★★★★
Zdecydowanie polecam!!! Profesjonalna, miła obsługa i niedługi czas oczekiwania na wizytę. Jestem właśnie po ekstrakcji ósemki i jestem bardzo zadowolona z tego jak zostałam objęta opieką. Pan Artur, który dokonywał ekstrakcji jest niezwykle profesjonalny i delikatny, a ceny są tutaj lepsze niż we wszystkich okolicznych klinikach tego typu. Jeszcze raz z czystym sumieniem- Polecam :)
-
Bartek Bartek ★☆☆☆☆
Mieszkałem w Gdańsku i tam miałem leczone zęby ale przeprowadziłem się do Warszawy i tu szukałem pomocy. Dzwoniąc do doktora i zapytaniu się czy mnie przyjmie do leczenia pod mikroskopem ( nie każdy gabinet przecież to robi ) usłyszałem ,, GDZIE PAN CHODZIŁ DO DENTYSTU TO NIECH PANU ZROBIĄ. Mieszkając w okolicy gabinetu przecież specjalnie nie będę jechał do Gdańska. To nie jest fachowe podejście.
-
Monika Proch ★☆☆☆☆
Nie polecam nikomu tego gabinetu lekarskiego, przypadło mi leczenie potocznie nazywane kanałowym u pani doktor Anny Nowak. Jest to młoda lekarka, niepewna tego co robi. Podczas skomplikowanego zabiegu pod mikroskopem mało co z niego korzystała. Wizyty umawiane były na maksymalnie godzinę, przez to lekarka się spieszyła i nie była w stanie wyczyścić kanałów, co udało się w innej klinice na 2 godzinnej wizycie, bez stresu i bólu. Dodam iż u pani Anny dostałam zwykle znieczulenie, przez co w trakcie zabiegu odczuwałam ból. Zabiegi w tych gabinetach odbywają się przy na wpół otwartych drzwiach, pomimo moich próśb drzwi nie były zamykane, ponieważ pani pomocnica biega pomiędzy dwoma gabinetami podczas zabiegów- raz była u pani Nowak, raz u pana Lewandowskiego. Ostatecznie nie dokończyłam leczenia w tej „klinice” ponieważ nie chciałam aby pani Anna „ćwiczyła” swoje umiejętności moim kosztem. Doceniam szczerość pani Anny, która sama mi powiedziała ze nie jest w stanie dalej leczyć tego zęba, jednak po namowie pana Lewandowskiego stwierdziła ze może jednak potrafi i chciała próbować dalej. Jeżeli chodzi o skomplikowane leczenie to na prawdę nie warto tam iść, ponieważ można wyjść stamtąd z jeszcze gorszymi problemami niż się przyszło.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Klinikaordona.pl?
Klinikaordona.pl znajduje się przy Juliana Konstantego Ordona 12A, Wola, 01-237 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Klinikaordona.pl?
Można skontaktować się z Klinikaordona.pl pod numerem +48 221 163 040
Jak można dotrzeć do Klinikaordona.pl?
Do Klinikaordona.pl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku