Mr.med to świetny wybór dla rodziców, którzy martwią się, jak ich dziecko poradzi sobie u dentysty. Personel ma wyjątkowo cierpliwe i spokojne podejście, dzięki czemu nawet bardziej wymagający czy lękliwi pacjenci czują się bezpiecznie i stopniowo zaczynają współpracować. Wszystko jest dokładnie tłumaczone, a leczenie odbywa się w spokojnej, przyjaznej atmosferze. To miejsce, które naprawdę potrafi odczarować wizyty stomatologiczne dla dzieci❤️
Zdjęcia
Opinie
-
Sylwia Ostrowska ★★★★★
-
Edward Sochacki ★★★★★
Pani dr Katarzyna Fiołna prowadzi korekcję ortodontyczna dwójki naszych dzieci. Dwa zupełnie różne ale skomplikowane przypadki. Najpierw były aparaty ortodontyczne ruchome, teraz stałe. Pani miła i sympatyczna ale nade wszystko profesjonalna, rzeczowa i zaangażowana. Cele jasno zdefiniowane (wyjaśnione rodzicom) i osiągnięte. Dodatkowo dobry wpływ na motywację dzieci poprzez konkretne, precyzyjne zalecenia wraz z późniejszą ich weryfikacją. Polecam zdecydowanie.
-
Krzysztof Turniak ★★★★★
MEGA POZYTYW!!! Opinia na gorąco. Córka niewspółpracująca. 4 wizyty za nami i poza zajrzeniem do buzi nic więcej nie dała sobie zrobić. Podadanie Dormicum - ostatnia szansa. Udało się zęba wyleczyć. Na plus trzeba zaliczyć, że w gabinecie jest Pani doktor + 2 asystentki. Jeśli chodzi o cenę też miłe zaskoczenie. Całość - 450zł. Tu komentarz do osoby, która twierdzi że jest drogo - widać że nie ma rozeznania w cenach. My mamy i cena jest bardzo atrakcyjna. A na recepcji bardzo pomocna i miła osoba :)
-
Monika ★★★★★
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty. Syn nie współpracujący. W trzech poprzednich miejscach nie udało się zrobić nawet przeglądu. Dziś wyleczyliśmy jeden ząb i pożegnaliśmy się z pechowym mleczakiem, który od 2 lat nie chciał wypaść. Pani doktor Maria Pacek-Osińska- wspaniała. Syn zapowiedział, że już chętnie będzie chodził, jednak ma to być tylko ta Pani doktor:) Zatem widzimy się w czerwcu :)
-
Ewelina Borowiec ★★★★★
Od ponad 2 lat korzystamy z usług tej kliniki i jesteśmy bardzo zadowoleni. Moje dzieci czują się tutaj bezpiecznie i komfortowo, co jest dla mnie najważniejsze. Pani Magda K. to najlepszy stomatolog dziecięcy Warszawa. Ale cały personel jest przyjazny i dobrze przygotowany do pracy z najmłodszymi. Korzystamy z premedytacji co jest w naszym przypadku zbawienne! Moje dzieci nie mają traumy związanej ze stomatologiem. Dziękujemy za świetną opiekę i serdecznie polecam wszystkim rodzicom!
-
Kaczyński Śmieć ★★★★★
Serdecznie polecam. Bardzo przyjazny gabinet stomatologiczny. Podejście Pani Kamili do pacjenta jest na medal.
-
ol ka ★★★★★
Polecam zdecydowanie. Moja strachliwa dwulatka bez problemu przechodzi każda kontrolę jamy ustnej, to szczególna zasługa niezwykłej pani doktor Renaty.
-
Tola Alot ★★☆☆☆
Stomatologia dziecięca w kosmicznych cenach co niestety nie przekłada się na odpowiednie podejście do dziecka, które ewidentnie się boi i zabiegi są dla niego nieprzyjemne. Początki oczywiście w miłej atmosferze ale jak tylko zaczynają się schody, Lekarka ewidentnie jest poirytowana co dziecko wyczuwa.
-
Magdalena Kamińska ★☆☆☆☆
Nastawieni na masówkę wykonywania zabiegów w sedacji. Brak indywidualnego podejścia do pacjenta. Szczegóły podawania znieczulenia uzgodne z recepcjonistą, a nie z anastozjologiem.
-
MrsNomika ★★★★★
Chodzimy z synem od 2 lat (obecnie ma 4) i bardzo polecamy! Panie mają wspaniałe podejście do dzieci, uśmiechają się, zagadują i dla dzielnych pacjentów zawsze mają drobny upominek na koniec wizyty. Syn chodzi bardzo chętnie, nic się nie boi.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Mr Med s.c. Zielińska, Kośmider, Stępień?
Mr Med s.c. Zielińska, Kośmider, Stępień znajduje się przy Pruszkowska 17, Ochota, 02-119 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Mr Med s.c. Zielińska, Kośmider, Stępień?
Można skontaktować się z Mr Med s.c. Zielińska, Kośmider, Stępień pod numerem +48 228 245 080
Jak można dotrzeć do Mr Med s.c. Zielińska, Kośmider, Stępień?
Do Mr Med s.c. Zielińska, Kośmider, Stępień można dotrzeć, korzystając z poniższego linku