Doktor Lesak profesjonalne i bardzo delikatne podejście. Implantacja przebiegła szybko i bez bólu, dodatkowo lekarz wszystko dokładnie wyjaśnił. Polecam bardzo serdecznie z czystym sumieniem.
Zdjęcia
Opinie
-
Zuzanna Barczewska ★★★★★
-
Khrystyna Sholomovych ★☆☆☆☆
Chciałabym wyrazić swoje ogromne rozczarowanie wizytą w tej stomatologii. Pan doktor okazał się wyjątkowo niemiły i wręcz chamski, co zupełnie nie powinno mieć miejsca w zawodzie medycznym. Zamiast podejścia pełnego empatii i profesjonalizmu, spotkałam się z opryskliwością, brakiem cierpliwości oraz tonem, który sprawił, że poczułam się jak intruz, a nie pacjentka, która przyszła po pomoc. Byłam naprawdę zażenowana sposobem, w jaki zostałam potraktowana. Zamiast wyjaśnić mi spokojnie, co się dzieje i jakie są dalsze kroki leczenia, pan doktor odpowiadał w sposób nieprzyjemny, jakby moja obecność mu przeszkadzała. Takie zachowanie budzi ogromny niesmak i sprawia, że człowiek traci zaufanie do miejsca, które powinno dawać poczucie bezpieczeństwa.
-
Paweł Luliński ★☆☆☆☆
odradzam, przedłużają leczenie aparatem w nieskończoność przerzucając winę na pacjenta, wieczne spóźnienia i problemy z komunikacją, wkładanie implantów tak długie i bolesne, że można dostać PTSD
-
Julita Medrzejewska ★★★★★
Chciałabym wyrazić swoje pełne uznanie dla dr Magdy z kliniki Magodocja. Dzięki jej profesjonalizmowi i doświadczeniu zgryz mojego dziecka został skorygowany w sposób bezpieczny i skuteczny. Powierzyłam jej również leczenie drugiego dziecka z poważną wadą zgryzu, gdzie dr Magda zaproponowała optymalne i efektywne rozwiązanie, unikając natychmiastowej interwencji chirurgicznej. Mogę z pełną świadomością polecić ją każdemu rodzicowi poszukującemu eksperta najwyższej klasy w dziedzinie ortodoncji dziecięcej!
-
Marta Sarba | Mengs ★★★★★
Bardzo polecam! Dr.Michał i p.Oliwia to baaardzo sprawny zespół implantologiczny. Sam zabieg (założenie dwóch implantów) trwał 25 minut. Wiem, że może to zabrzmieć dziwnie, natomiast czułam się bardzo zaopiekowana. Pare lat temu w innej klinice przechodziłam zabieg implantologiczny który zakończył się traumą. W Magodoncji znalazłam bardzo potrzebny mi profesjonalizm, luz, pozytywną energię i dostrojenie się do moich potrzeb. Polecam!
-
Joanna Procka ★★★★★
Leczenie ortodontyczne zakończone sukcesem! Pani Doktor pracuje zgodnie z najnowszą wiedzą, robi wszystko, żeby uśmiech pięknie się prezentował. Pełen profesjonalizm, super ortodonta! Polecam!
-
FashionAddictDaily ★★★★★
Super stomatolog. Dr Michał Lesak stanął na wysokości zadania. W ogóle nie bolało a ząbek wygląda lepiej niż KIEDYKOLWIEK. Po prostu WOW - polecam.
-
Klaudia Pietrzak ★★★★★
Z całego serca polecam Magodoncje! Właśnie skończyłam leczenie ortodontyczne i już tęsknie za wizytami, które zawsze były profesjonalne i w przemiłej atmosferze. Okres trwania leczenia, był zaskakujaco przyjemny, z troską o komfort pacjenta. Długo szukałam miejsca gdzie uzyskam szczegółową informacje na temat leczenia, które naprawde nie było łatwe. Aktualnie mam chęć pokazać całemu światu moje zęby, nie wstydze sie uśmiechać i to wszystko dzięki całej załodze, którą gorąco pozdrawiam! :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Magodoncja?
Magodoncja znajduje się przy Grochowska 323, Praga-Południe, 03-823 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Magodoncja?
Można skontaktować się z Magodoncja pod numerem +48 504 255 355
Jak można dotrzeć do Magodoncja?
Do Magodoncja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku