Nie polecam tego miejsca!!!!-od blisko 2 lat leczyłam zęby córkom u Pani Kasi - w efekcie jedna z córek ma usunięte 2 czwórki na górze ( na wizytach Pani mówiła, że jest ok i wystarczy polakierować ). Natomiast u drugiej córki Pani stwierdziła ostatnio, że wszystkie zęby są zdrowe. Po konsultacji następnego dnia u innego stomatologa okazało się, że córka ma 7 OGROMYCH DZIUR !!!!! Jak można tak oszukiwać rodziców ?? NIE POLECAM !!!
Zdjęcia
Opinie
-
paulina bedynek ★☆☆☆☆
-
Paulina Bedynek ★☆☆☆☆
Nie polecam tego miejsca - od blisko 2 lat leczyłam zęby córkom - w efekcie jedna ma usunięte 2 czwórki[ na wizytach Pani mowila ze jest ok i wystarczy polakierować] , natomiast u drugiej doktor stwierdzila ostatnio ,że wszystkie zęby są zdrowe natomiast po konsultacji z drugim dentystą okazalo się , że córka ma 7 OGROMNYCH DZIUR !!! Nigdy nie zrobili PANTOMOGRAMU. Nie polecam !!!!!!!
-
Anna Wójcik ★★★★★
Dziś podczas wizyty kontrolnej postanowiłam wymienić wypełnienie w jednym z zębów. Zajął się mną team: doktor Klaudia z pomocą Pani Marty. Panie zadbały o złagodzenie stresu, dostałam gniotka do ręki, zapewniono mnie, że zrobimy tyle przerw, ile będę potrzebowała. Panie w trakcie dbały o mój komfort, pytając, czy wszystko ok, czy potrzebuje przerwy, czy chce wypłukać usta. Widać, że tworzą zgrany zespół, bo praca przebiegała bardzo sprawnie. Aż żal było schodzić z fotela po zakończeniu usługi. Bardzo Paniom dziękuję za to, że nieprzyjemnie kojarzący się zabieg odbył się w tak przesympatycznej atmosferze.
-
Przemysław Opara ★★★★★
Najlepsza Klinika w jakiej byłem i pewnie do innej już nie zawitam. Bardzo życzliwa,rodzinna atmosfera i wielki profesjonalizm. Pragnę z całego serca podziękować za opiekę Dr.Kasi P. Marcie oraz Dr.Klaudi za świetnie wykonaną pracę oraz niebywałą troskę. Pozdrawiam również przemiłą recepcję. Dodam tylko że przyjęto mnie natychmiast zabieg był zupełnie bezbolesny i nie przesadzę jeśli powiem że Panie odczarowały tym samym dentystyczny fotel którego nigdy nie byłem fanem. Jeszcze raz serdecznie Dziękuję całemu peronelowi. Oczywiście wszystkim innym gorąco polecam .
-
Danuta Fedorczyk ★☆☆☆☆
Nie korzystałam z usług stomatologicznych, jednak byłam z córką na szczepieniu przeciwko Covid-19. Muszę stwierdzić kompletny brak szacunku do pacjenta, zmienianie godziny i daty z dnia na dzień… Pani doktor bardzo miła, ale co z tego jak nigdy nie wiadomo czy szczepienie w ogóle się odbędzie….
-
R.pr. Fatima Tatak-Pietrzykowska ★★★★★
Sprawdzony dentysta dziecięcy. Dodatkowo polecam fizjoterapeutkę.
-
tom perel ★★★★★
Wspaniali stomatolodzy, korzystają wszystkie nasze dzieci i są zachwycone, przede wszystkim brakiem bólu. Polecamy
-
Kaczan86 ★★★★★
Bardzo profesjonalne podejście stomatologów. Tłumaczą wszystkie czynności, których dokonują, wyczerpująco opowiadają jakie kolejne kroki będą wykonywane. Lekarze wsłuchują się w uwagi i problemy pacjenta, (co powinno być normą a z moich osobistych doświadczeń z innymi dentystami jest rzadkością) tutaj czułem, że moje uwagi są ważne dla stomatologów. Widać zaangażowanie i pasję, szczególnie u Pani zajmującej się implantami. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ w końcu po blisko 2 latach i wizytach u trzech dentystów dopiero tutaj dentyści zajęli się problemem kompleksowo i ból zęba wreszcie zniknął. Czytałem tutaj opinię o niemiłej recepcjonistce, mnie nic takiego nie spotkało. Za każdym razem byłem traktowany z życzliwością, uśmiechem i na partnerskich zasadach.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Mariposa Medica sp. z o.o.?
Mariposa Medica sp. z o.o. znajduje się przy Różana 11, 05-091 Ząbki, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Mariposa Medica sp. z o.o.?
Można skontaktować się z Mariposa Medica sp. z o.o. pod numerem +48 510 519 303
Jak można dotrzeć do Mariposa Medica sp. z o.o.?
Do Mariposa Medica sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku