Opinie

  1. Katarzyna ★☆☆☆☆

    Porażka, wyniki badań czekają od tygodnia, a codzienny brak miejsc u internisty powoduje, że nie wiesz co trzeba robić dalej. Nie ma możliwości nawet odebrania wyników bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem! Błędne koło! Nie mam czasu codziennie wydzwaniać po 100 razy żeby się dowiedzieć, że nie ma miejsc do lekarza.

  2. ARafał X ★☆☆☆☆

    Nocna pomoc lekarska pacjent ledwo co oddycha i musi czekać 3h i dostaje tylko skierowanie do szpitala i do widzenia następny. Ja chory z objawami dostaję diagnozę zdrowy... po kilku dniach okazało się że winne było ucho i powodowało ból. Lekarz facet mało zainteresowany aby pomóc. Widać że bierze te dyżury dla pieniędzy.

  3. Kinga Kalinowska ★☆☆☆☆

    Totalna porażka. Nie polecam Pani Przybylskiej. Lekarz bez żadnych skrupułów, zero empatii i szacunku do innych. Nie słucha jest opryskliwa i nawet nie ma zamiaru badać. Zamiast zapraszać pacjentów do środka, siedzi spbie w gabinecie i rozmawia z innym pracownikiem

  1. Wojciech Mazur ★☆☆☆☆

    Lekarz pełniący dyżur do 18tej o godzinie 16 tej już kategorycznie odmawia przyjęcia pacjenta, twierdząc że przyjął za dużo i może umrzeć za biurkiem jak jego kolega. W rezultacie chory nie spytany nawet o samopoczucie musi odejść bez pomocy żeby nie mieć na sumieniu lekarza. Vita-Med Opoczno można uzyskać pomoc tylko w godzinach dopołudniowych i jak się trafi na dobry humor lekarza.

  2. Anna Wawer ★★★★★

    Rzadko korzystam, staram się drobiazgami nie zawracać głowy. Dziś zamówiłam numerek do lekarza rodzinnego i zaskoczenie. Znów przyjmuje dr Wiliam Tsiomo, nasz dawny lekarz rodzinny który kilka lat temu przyjmował w tej przychodni. Wrócił, polecam wizyty u dr Tsiomo - miły, kontaktowy, zawsze pomaga i mam nadzieję że w dalszym ciągu i będzie opiekował się naszą rodziną.

  3. Michał W ★☆☆☆☆

    1 to zbyt wiele.

  1. Andrzej Myśliński ★☆☆☆☆

    Tragedia głęboki PRL dostanie się tutaj do zwykłego lekarza internisty graniczy z cudem, od dwóch tygodni próbuje dostać się i wiecznie zajęta linia od samego otwarcia a jak już się uda dodzwonić to już brak miejsc o 8 rano. Dramat. Do wyburzenia

  2. Bożena Klus ★☆☆☆☆

    Vita-Med To jakaś porażka brak możliwości rejestracji masakra.

  3. Karolina Cerazy ★☆☆☆☆

    Zgłosiłam się o godzinie 17 z ciśnieniem 190 / 110 lekarz odmówił przyjęcia mnie . Panie pielęgniarki zatrzasnęły drzwi. Będę składała skargę . Musiałam czekać godzinę na nocną pomoc

  1. Małgorzata Zaleska ★☆☆☆☆

    Tragedia . W dniu dzisiejszym wykonałam 293 połączenia . Niestety nikt nie odbiera . Brak organizacji. Na wizytę można zapisać się tylko w danym dniu. Mamy XXI wiek a tu jak w epoce kamienia łupanego brak możliwości zapisania sie na wizytę przez Internet. Poziom usług tej przychodni pozostawia wiele do życzenia. Nie polecam .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Vita-Med. NZOZ?

Vita-Med. NZOZ znajduje się przy Piłsudskiego 2, 05-870 Błonie, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Vita-Med. NZOZ?

Można skontaktować się z Vita-Med. NZOZ pod numerem +48 227 253 021

Jak można dotrzeć do Vita-Med. NZOZ?

Do Vita-Med. NZOZ można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements