Porażka, wyniki badań czekają od tygodnia, a codzienny brak miejsc u internisty powoduje, że nie wiesz co trzeba robić dalej. Nie ma możliwości nawet odebrania wyników bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem! Błędne koło! Nie mam czasu codziennie wydzwaniać po 100 razy żeby się dowiedzieć, że nie ma miejsc do lekarza.
Zdjęcia
Opinie
-
Katarzyna ★☆☆☆☆
-
ARafał X ★☆☆☆☆
Nocna pomoc lekarska pacjent ledwo co oddycha i musi czekać 3h i dostaje tylko skierowanie do szpitala i do widzenia następny. Ja chory z objawami dostaję diagnozę zdrowy... po kilku dniach okazało się że winne było ucho i powodowało ból. Lekarz facet mało zainteresowany aby pomóc. Widać że bierze te dyżury dla pieniędzy.
-
Kinga Kalinowska ★☆☆☆☆
Totalna porażka. Nie polecam Pani Przybylskiej. Lekarz bez żadnych skrupułów, zero empatii i szacunku do innych. Nie słucha jest opryskliwa i nawet nie ma zamiaru badać. Zamiast zapraszać pacjentów do środka, siedzi spbie w gabinecie i rozmawia z innym pracownikiem
-
Wojciech Mazur ★☆☆☆☆
Lekarz pełniący dyżur do 18tej o godzinie 16 tej już kategorycznie odmawia przyjęcia pacjenta, twierdząc że przyjął za dużo i może umrzeć za biurkiem jak jego kolega. W rezultacie chory nie spytany nawet o samopoczucie musi odejść bez pomocy żeby nie mieć na sumieniu lekarza. Vita-Med Opoczno można uzyskać pomoc tylko w godzinach dopołudniowych i jak się trafi na dobry humor lekarza.
-
Anna Wawer ★★★★★
Rzadko korzystam, staram się drobiazgami nie zawracać głowy. Dziś zamówiłam numerek do lekarza rodzinnego i zaskoczenie. Znów przyjmuje dr Wiliam Tsiomo, nasz dawny lekarz rodzinny który kilka lat temu przyjmował w tej przychodni. Wrócił, polecam wizyty u dr Tsiomo - miły, kontaktowy, zawsze pomaga i mam nadzieję że w dalszym ciągu i będzie opiekował się naszą rodziną.
-
Michał W ★☆☆☆☆
1 to zbyt wiele.
-
Andrzej Myśliński ★☆☆☆☆
Tragedia głęboki PRL dostanie się tutaj do zwykłego lekarza internisty graniczy z cudem, od dwóch tygodni próbuje dostać się i wiecznie zajęta linia od samego otwarcia a jak już się uda dodzwonić to już brak miejsc o 8 rano. Dramat. Do wyburzenia
-
Bożena Klus ★☆☆☆☆
Vita-Med To jakaś porażka brak możliwości rejestracji masakra.
-
Karolina Cerazy ★☆☆☆☆
Zgłosiłam się o godzinie 17 z ciśnieniem 190 / 110 lekarz odmówił przyjęcia mnie . Panie pielęgniarki zatrzasnęły drzwi. Będę składała skargę . Musiałam czekać godzinę na nocną pomoc
-
Małgorzata Zaleska ★☆☆☆☆
Tragedia . W dniu dzisiejszym wykonałam 293 połączenia . Niestety nikt nie odbiera . Brak organizacji. Na wizytę można zapisać się tylko w danym dniu. Mamy XXI wiek a tu jak w epoce kamienia łupanego brak możliwości zapisania sie na wizytę przez Internet. Poziom usług tej przychodni pozostawia wiele do życzenia. Nie polecam .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Vita-Med. NZOZ?
Vita-Med. NZOZ znajduje się przy Piłsudskiego 2, 05-870 Błonie, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Vita-Med. NZOZ?
Można skontaktować się z Vita-Med. NZOZ pod numerem +48 227 253 021
Jak można dotrzeć do Vita-Med. NZOZ?
Do Vita-Med. NZOZ można dotrzeć, korzystając z poniższego linku