Chodzimy do Pani doktor Natalii Szwarc z naszą córeczką od jej pierwszych dni życia (obecnie ma już 14 miesięcy) i mimo że posiadamy pakiety LuxMed, ufamy tylko Pani Natalii i zawsze wracamy właśnie do niej. Niezależnie od tego, czy to przeziębienie, szczepienie, czy wizyta kontrolna – Pani doktor wszystko szczegółowo tłumaczy, ma ogromną wiedzę zarówno medyczną, jak i wychowawczą, a do tego fantastyczne podejście do małego pacjenta. W gabinecie i całej placówce zawsze jest czysto, nowocześnie i profesjonalnie – w razie potrzeby można na miejscu wykonać USG. Warto też wspomnieć o przesympatycznym panu z recepcji – zawsze uśmiechnięty, pomocny i zorganizowany, prawdziwy złoty pracownik. Mamy ogromną nadzieję, że jak najdłużej będziemy mogli korzystać z opieki Pani doktor Szwarc – to lekarz z powołania, któremu można w pełni zaufać. ❤️
Zdjęcia
Opinie
-
Michał Babiński ★★★★★
-
Lidia A ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Dr. Bornsztajna. Bardzo miły i wnikliwy lekarz, doktor odpowiada na zadane mu pytania jasno i zrozumiale oraz sam z siebie również poinformował mnie o ważnych szczepieniach. Polecam i zawsze chętnie wrazie potrzeby będziemy do Doktora wracać.
-
Dagmara Byczek ★★★★★
Pani Doktor bardzo rzeczowa,pomocna ,sympatyczna- ze swietnym podejsciem do dzieci. Pomimo kompletu pacjentow w sobotnie pozne popoludnie (tuz przed zamknieciem) przyjela moja corke ,ktora miala bardzo wysoka goraczke,bez innych objawow. Bardzo dziekuje za przyjecie mnie i fachowa obsluge.
-
madzia madzia ★★★★★
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty, podczas której zostało również wykonane podstawowe badanie. Bardzo miła i rzeczowa Pani dr. Gabinety i cała placówka dostosowana do najmłodszych pacjentów.
-
Anna Norkus ★★★★★
Najlepsza przychodnia w Warszawie w jakiej byłam na wizycie z dzieckiem. Wnętrze bardzo przytulne, czyste, zadbane. Bardzo dużo różnorodnych zabawek i książek dla dzieci. I co najważniejsze - obsługa na najwyższym poziomie. Telefon odbierany od razu, a Pani doktor z super podejściem do dziecka - kompetentna, a do tego sympatyczna. Dokładnie zbadała małego pacjenta i wszystko wyjaśniła. Zdecydowanie polecam.
-
Katarzyna “Ragana” Knycpel ★★★★★
To miejsce powstało z pasji i tak też jest prowadzone. Córeczka była pacjentką 3 razy i za każdym razem poziom obsługi małego pacjenta jest zachwycający. Centrum urządzone bardzo pod dzieci - są gry, zabawy, wnętrze jest przyjazne maluchom, estetyczne, nowoczesne. Pediatra że świetnym podejściem do dzieci i pytań zaniepokojonych rodziców. Serdecznie polecam!
-
Barbara Ł ★★★★★
Dwie wizyty z zapaleniem obu uszu u dwulatka. Pan w recepcji i pani doktor wspaniali, serdeczni i pełni zrozumienia. Wizyta konkretna, kontakt z panią doktor świetny. Dziecko zaopiekowane i już zdrowe. Polecam! P.S. Przestrzeń super dla maluchów - książki, duplo, zabawki - mają gdzie się rozluźnić przed/po.
-
Monika Mydłowska-Miazek ★★★★★
Super, że powstają takie miejsca na mapie Warszawy. Oferta rozbudowana przez co nie trzeba zastanawiać się gdzie udać się z dzieckiem do specjalisty. Miejsce kolorowe i przyjazne dzieciom. Wiele ciekawych stacji z zabawkami. Moja córka nie chciała wychodzić z placówki. Opieka również na wysokim poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z pewnością wrócimy ponownie.
-
Ewa Nazwisko ★★★★★
Skorzystaliśmy z wizyty w niedzielę, ale Pani doktor skonsultowała syna w sobotę telefonicznie i szybko wdrożyliśmy leczenie. Bardzo miła atmosfera i zainteresowanie małym pacjentem. Na pewno w razie potrzeby skorzystamy ponownie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Warszawskie Centrum Pediatryczne?
Warszawskie Centrum Pediatryczne znajduje się przy aleja Jerzego Waszyngtona 45, Praga-Południe, 04-008 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Warszawskie Centrum Pediatryczne?
Można skontaktować się z Warszawskie Centrum Pediatryczne pod numerem +48 882 088 668
Jak można dotrzeć do Warszawskie Centrum Pediatryczne?
Do Warszawskie Centrum Pediatryczne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku