Opinie

  1. Tomak Tomak ★★★★★

    Rewelacja pod względem jakości i podejścia do pacjenta. Robiłem 3 kanały w 7-ce dolnej. Trudna kwestia i poszło za 1 podejściem. Super profesjonalnie. Polecam

  2. Tomek ★★★★★

    Miejsce bardzo profesjonalne, pacjent czuje się zaopiekowały. Polecam

  3. Maciek Szałęga ★★★★★

    Bardzo polecam tę klinikę! Mnie leczy Pani Ewa od dawna i mam wrażenie że z każda wizytą (nie chodzę zbyt często) jest coraz lepiej. Wyjątkowo delikatnie i w zasadzie bezboleśnie (bez znieczulenia) wypełnia ubytki. Mam też poczucie, że (moim zdaniem) bardzo rozsądnie zaleca co i kiedy mam robić. Czuję się profesjonalnie zaopiekowany!

  1. Ola Włodarczyk ★★★★★

    Przemiła Pani Doktor Jakubowska! Zawsze chętnie wracamy niej na wizyty!

  2. Marta Bieńkowska ★☆☆☆☆

    Nie polecam , jakiś rok temu byłam z synem , poinformowałam ze dziecko się bardzo boi, pani doktor dała znieczulenie i za szybko zaczęła borowac ząb , dziecko mówiło ze boli , w końcu nie dokończyła bo powiedziała ze trudny pacjent i syn wyszedł z niedokończone leczeniem ,nie polecam , wręcz odradzam , omijać szerokim łukiem mimo dużej ilości gwiazdek

  3. Maria ★★★★★

    Od dłuższego czasu leczę się w klinice Dent-SM. Bardzo polecam ten gabinet każdemu, pełen profesjonalizm, jestem zadowolona z usług zarówno państwa Jakubowskich jak i młodszych stomatologów. Jeszcze nigdy nie wyszłam z gabinetu niezadowolona, a podejście lekarzy do pacjenta spowodowało, że przestałam bać się wizyt u dentysty.

  1. Michalina Kuśmierczyk ★★★★★

    Od lat jestem pacjentką Kliniki i nie wyobrażam sobie odwiedzać innego miejsca. Dr Jakubowski przeprowadził zabieg usunięcia zatrzymanych ósemek bardzo szybko i bezboleśnie. Jestem w trakcie leczenia ortodontycznego pod opieką dr Maciejak i także jestem bardzo zadowolona, Pani Doktor jest lekarzem z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Bardzo polecam!

  2. Paula Złoczewska ★☆☆☆☆

    Moja ocena jest tak niska, gdyż od listopada czekam na wycenę zabiegu związanego z usunięciem zęba zatrzymanego. Pani ortodontka wzięła ode mnie RTG i pantomogram. Umówiłyśmy się na termin w grudniu, że zadzwoni i zrobi wycenę zębów. Nikt w wybranym terminie nie zadzwonił, później ja trzy razy dzwoniłam, okazało się, że Pani ortodontka jest na zwolnieniu, po jakimś czasie po moim drugim telefonie, że jest na urlopie. Po trzecim okazało się, że to RTG co przyniosłam nie nadaje się, więc zrobiłam w drugiej firmie. Pani ortodontka po moim badaniu wszystko dostała na komputer. Po jakimś czasie Pani z recepcji poprosiła, abym przywiozła to RTG, bo potrzebuje mieć je też pan chirurg, z czego po przywiezieniu Pani z recepcji powiedziała, że w ciągu dwóch dni się do mnie odezwą. Po dwóch tygodniach zadzwoniłam przypomnieć o sobie, ale nic z tego. No i teraz po ponad miesiącu czekania pojechałam tam odebrać swoje badania, bo mam dość czekania aż ktoś łaskawie się do mnie odezwie. Po co mówić, że w danym terminie ktoś się ze mną skontaktuje, skoro nikt tego nie robi. Nie profesjonalne podejście, więcej z tej firmy nie skorzystam. Szkoda czasu, pieniędzy i nerwów.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dent SM - Klinika Dentystyczna?

Dent SM - Klinika Dentystyczna znajduje się przy Bolkowska 2C, Bemowo, 01-001 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dent SM - Klinika Dentystyczna?

Można skontaktować się z Dent SM - Klinika Dentystyczna pod numerem +48 224 361 586

Jak można dotrzeć do Dent SM - Klinika Dentystyczna?

Do Dent SM - Klinika Dentystyczna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements