Polecam.Pani na recepcji bardzo miła i kontaktowa. Wizyta w bardzo dobrej atmosferze. Uważność na pacjęta, zaangażowanie i wysoka kultura osobista Pani doktor oraz Pani pielęgniarki.
Zdjęcia
Opinie
-
077felix ★★★★★
-
Baltazar “AlienJ” ★★★★★
Kolejna, już 4 wizyta, w tym Gabinecie. Mogę tylko potwierdzić swoje pierwsze wrażenia. Na chwilę obecną miałem do czynienia z 3 Lekarzami: Pani doktor Iwona Lupa, niesamowity człowiek i wspaniały lekarz o wielkiej empatii, Pani Doktor Ewa Franczak - specjalista "z wyższej półki" dla którego nawet trudne przypadki są do zrobienia, i równie wspaniały człowiek. Pan Doktor Kamil Peszt, przy którym nawet nie zauważysz że miałeś ząb do wyrwania. Niestety nie pamiętam imion Pań Pielęgniarek, za co najmocniej przepraszam, ale im również chciałbym serdecznie podziękować. Super miłe osoby ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Przywracacie wiarę w dentystów i to że to nie synonim "kata" :)
-
sylwester Rząd ★☆☆☆☆
Po ostatniej wizycie już nie skorzystam prosta robota doklejenie plomby a młody dentysta nie potrafi założyć formowki został mi założony opatrunek za który zapłaciłem 215 PLN a chciałem plombę stracilem pieniądze i czas ogólnie nie polecam u innych dentystów odbudowałem bardziej zniszczone zęby pisza o nowoczesnych technikach a takiej prostej pracy nie potrafią wykonać żenada
-
Grażyna Mirkowska ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w przychodni. Była to moja pierwsza wizyta i tutaj zostaję. Bardzo miła pani doktor Ewa Franczak podeszła do problemu bardzo profesjonalnie. Wszystko mi wytłumaczyła i ustaliłyśmy plan leczenia. Dodatkowym atutem jest możliwość zrobienia badań diagnostycznych na miejscu. 100% polecam. I wszystko nie za miliony
-
Bursztynek ★★★★★
Super! Świetni stomatolodzy i świetna pani ortodontka! Polecam z czystym sercem!
-
Małgorzata Sygowska ★★★★★
Do gabinetu Pani doktor Renaty Skrabskiej- Kubik trafiłam ponad dwadzieścia lat temu. Kiedy potrzebuję pomocy, szukam jej tylko tu. Zawsze byłam i jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia, mam pewność, że wszystko będzie dobrze. Doskonali lekarze, w szczególności Pani doktor Renata Skrabska- Kubik, Pani doktor Ewa Franczak, przemiły i pomocny personel, pełny profesjonalizm, rzetelność podczas wykonywania badań, indywidualne podejście do pacjenta i ogromna empatia... Polecam z całego serca.
-
Kasia Ro ★★★★★
Z całego serca polecam klinikę, szczególnie P. Dr Renatę Skrabską- Kubik, pełen profesjonalizm, rzetelność, poczucie estetyki i empatia, wszystko to, czego oczekuję w gabinecie stomatologicznym.
-
Maciek Dalecki ★☆☆☆☆
Bardzo stara sprawa, ale zacznijmy od początku :) Przyszedłem na wizytę kontrolną, Pani powiedziała mi, że do roboty jest 7!!!! zębów. Ok, uwierzyłem bo sam sie nie znałem ( zresztą mały byłem chyba ok 14-15 lat z tego co pamietam). Umówiłem się na robienie zębów, ale ( na moje szczęście ) zapomnialem o ów wizycie. Głupio było mi ponownie umawiac sie na wizyte o ktorej zapomnialem, więc pojechałem do dentysty do którego od zawsze jezdzilem - na sadybie. Co się okazało? Po miesiącu od wizyty na której mialem miec robione 7!!! zębów, pani powiedziała mi, że wszystko jest okej, troszkę pod jednym lakiem być może coś się dzieje ale to jest do kontroli. Do tej pory ( mam obecnie 23 lata ) miałem robione 2 zęby. Naciąganie czy cud? Zęby same się leczą?
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres ALL-DENT Klinika Stomatologiczna Implanty Protetyka Ortodoncja?
ALL-DENT Klinika Stomatologiczna Implanty Protetyka Ortodoncja znajduje się przy Warszawska 37, 05-500 Piaseczno, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do ALL-DENT Klinika Stomatologiczna Implanty Protetyka Ortodoncja?
Można skontaktować się z ALL-DENT Klinika Stomatologiczna Implanty Protetyka Ortodoncja pod numerem +48 227 164 486
Jak można dotrzeć do ALL-DENT Klinika Stomatologiczna Implanty Protetyka Ortodoncja?
Do ALL-DENT Klinika Stomatologiczna Implanty Protetyka Ortodoncja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku