Miałem reperowaną górną jedynkę,złamała mi się na pół.. Teraz ,po robocie to duma mojego uzębienia. Dziękuję, Z poważaniem, Marek Gowacz
Opinie
-
Marek Gowacz ★★★★★
-
Grzegorz Kulma ★★★★★
Pięć gwiazdek za fachowe podejście do pacjenta. Pełen profesjonalizm, odbudowa zęba wykonana z bardzo dobrym efektem. Cena usługi BARDZO dobra i konkurencyjna jak na miasto Warszawa. Bardzo spodobała mi się uczciwość Pani doktor- dzięki temu zaoszczędziłem kilka stówek! Dziękuję! Do zobaczenia.
-
Ala Czepiec ★☆☆☆☆
Dentystka miła, acz niekompetentna. Od 2. wizyty słyszałam o zakończeniu leczenia kanałowego i przez kolejne przynajmniej 3 wizyty słyszałam dokładnie to samo. Ponadto po wizycie u kolejnego dentysty okazało się, że Pani „nie zauważyła” przynajmniej kilku sporych ubytków. Stanowczo odradzam.
-
ALEKSANDRA ★☆☆☆☆
Jestem zażenowana postawą i zachowaniem Pani stomatolog. Miałam wizytę 11.05.21 po raz pierwszy w tym miejscu i nie wiedziałam jeszcze co będzie do roboty. Po oględzinach okazało się, że są małe uszczerbki w 2 zębach powodujące nadwrażliwość ale nie dziury, do tego odkamienianie i Pani zaproponowała mi polerowanie. Nie znałam cennika ale stomatolog mówiła że to "tylko to" i "tylko tamto", poprostu nie było nic poważnego. Nie pytałam ile co będzie kosztować, bo uznałam, że po uspakajaniu przez Pani stomatolog będzie to normalna cena. Pani była miła aczkolwiek za ok 30 minut wyszłam 400 zł lżejsza za nic poważnego. Chciałam wrócić do gabinetu i upewnić się, że to nie było naciągnięcie mnie na wydatek. W tym celu znalazłam dwie pierwsze lepsze gabinety z dobrymi opiniami i zapytałam ile zapłacę za te usługi, po czym usłyszałam, że około 250 zł,a odkamienianie i ogólnie higienizacja powinna trwać 2 godziny albo przynajmniej 1.5 (słowa innych specjalistów) a nie ze wszystkim pół godziny. Następnego dnia rano czyli dzisiaj, zadzwoniłam do Pani, w celu wyjaśnienia co ile kosztowało i czy kwota 400 zł była WŁAŚCIWA, czy jest szansa na zwrot części kosztów( skoro to nie było nic poważnego a zabieg trwał za krótko jeśli ma to być porządnie wykonane noi za taką cenę ) . PANI STOMATOLOG ZACZĘŁA KRZYCZEĆ, WYŚMIEWAĆ mnie i generalnie jak śmiałam mieć jakiekolwiek zażalenie czy wątpliwości. Podkreślę, że powiedziałam, że nie podważam jej kompetencji(poprostu się nie znam dlatego pytałam innych) , ale czuję się naciągnięta - czego już nie wspomniałam w rozmowie. GDZIE PODZIAŁA SIĘ MIŁA PANI STOMATOLOG I GDZIE SZACUNEK DO KLIENTA? Krzyczenie na klienta i wyśmiewanie go to nie profesjonalne podejście nie ważne czy to zwykły stomatolog czy właściciel gabinetu. Moja wina, że od razu nie zapytałam o cenę, aczkolwiek Pani w rozmowie telefonicznej powiedziała, że to moja wina bo przecież mówiła mi jakie są koszty. Otóż NIE. Zdaje sobie sprawę, że zdrowie kosztuje, ale kiedy rzeczywiście wielkość problemu =solidność wykonanej pracy =cena, tu niestety problem był mniejszy niż cena jaka zapłaciłam.Te Krzyki czy brak szacunku tylko zwieńczyły te nieprzyjemne doświadczenie.
-
Ł O ★☆☆☆☆
Nie polecam. Pomimo umówienia wizyty na określoną godzinę trzeba czekać w kolejce czasem ponad 1h. Stomatolog za wypełnienie wziął 200zł, gdyż jak to Pani powiedziała "nie mam Panu wydać to niech będzie tyle". Radzę przychodzić z wyliczoną kwotą.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stomatologia Bielany?
Stomatologia Bielany znajduje się przy Marymoncka 32B/lok.1, 01-869 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stomatologia Bielany?
Można skontaktować się z Stomatologia Bielany pod numerem +48 720 912 100
Jak można dotrzeć do Stomatologia Bielany?
Do Stomatologia Bielany można dotrzeć, korzystając z poniższego linku