Opinie

  1. przemszy ★★★★★

    Z całego serca polecam. Pani doktor pomogła wyprowadzić córkę z dużych kłopotów po poprzednim ortodoncie. Cały zespół jest bardzo serdeczny pomocny, nawet w niestandardowych okolicznościach.

  2. Maciej Kunc ★☆☆☆☆

    Niestety nie mogę polecić gabinetu AMBIdent. Moje leczenie (ortodoncja), które rozpoczęło się w maju 2025 r., od początku sprawiało wrażenie pozbawionego koordynacji. W praktyce każda wizyta była umawiana osobno – w zależności od dostępności grafików lekarzy, a nie logicznej kolejności leczenia. Efektem było „rozstrzelenie” wizyt w czasie i konieczność czekania miesiącami na kolejny etap – przykładowo, od pierwszej wizyty (30 maja) do pierwszej konsultacji periodontologicznej upłynęło ponad 4 miesiące (7 października), a i tak badanie w ostatniej chwili przeniesione do innego gabinetu i lekarza… W trakcie leczenia brakowało osoby, która realnie czuwałaby nad jego przebiegiem – rolę koordynatora pełniła... recepcja, co prowadziło do licznych nieporozumień i dezorganizacji. Lekarze działali niezależnie od siebie, nie odnosząc się do wcześniejszych zaleceń innych specjalistów. Pomimo moich prób uporządkowania sprawy i wyjaśnienia wątpliwości – nie otrzymałem rzetelnej odpowiedzi, a komunikacja ze strony gabinetu zakończyła się w momencie, gdy poprosiłem o wyjaśnienia i wydanie dokumentacji medycznej. Szkoda, bo liczyłem na kompleksowe, interdyscyplinarne leczenie i profesjonalne podejście. Niestety, w moim przypadku zabrakło zarówno organizacji, jak i odpowiedzialności za komfort pacjenta.

  3. Julka Duszak ★★★★★

    Jestem po leczeniu ortodontycznym u Pani Agnieszki. Jestem bardzo zadowolona, mam piękny uśmiech. Atmosfera przemiła. Pani Doktor Osiadło była bardzo kompetentna, na bieżąco informowała o planie leczenia, jego etapach i odpowiadała na każde pytanie. Na każdej wizycie poświęcała dużo uwagi i czułam się zaopiekowana.

  1. Damian Wygocki ★★★★★

    Gabinet bardzo czysty. Panuje w nim przemiła atmosfera już od samego wejścia. Leczenie ortodontyczne u mnie prowadzi Pani dr Osiadło już od ponad pół roku. Wszystko bez zarzutu, świetne tłumaczenie i bardzo dobra opieka jakbym mógł to bym dał 6 gwiazdek!

  2. Anna Lepieszka ★★★★★

    Jestem po korekcji wad zgryzu z użyciem aparatu Invisalign w Ambident. Całość leczenia prowadziła dr Agnieszka. Jestem bardzo zadowolona z efektów i z czystym sumieniem polecam to miejsce. Profesjonalne podejście do pacjenta, cudowna opieka zarówno w trakcie wizyty i po. Moje potrzeby i wymagania zostały idealnie zaadresowane, a jestem wymagającym klientem ;) Jeszcze raz z całego serca polecam Ambident - pełen profesjonalizm!

  3. Adam Smoliński ★★★★★

    Po dwóch latach leczenia ortodontycznego u dr Osiadło mam idealnie równy zgryz :) Całe leczenie przebiegło w miłej i profesjonalnej atmosferze. Nowoczesne miejsce w którym leczą bardzo dobrzy specjalisci. Ceny rynkowe za super profesjonalną opiekę. Polecam!

  1. Małgorzata Lech ★★★★★

    Polecam w 100% gabinet Ambident. Pani Agnieszka jest profesjonalna i empatyczna. Zawsze znajdzie rozwiązanie w każdej sytacji. Poza tym gabinet jest bardzo nowoczesny, czysty i panuje w nim przyjemna atmosfera.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres AMBIdent STOMATOLOGIA I ORTODONCJA?

AMBIdent STOMATOLOGIA I ORTODONCJA znajduje się przy Wawrzyszewska 9, Wola, 01-162 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do AMBIdent STOMATOLOGIA I ORTODONCJA?

Można skontaktować się z AMBIdent STOMATOLOGIA I ORTODONCJA pod numerem +48 881 933 396

Jak można dotrzeć do AMBIdent STOMATOLOGIA I ORTODONCJA?

Do AMBIdent STOMATOLOGIA I ORTODONCJA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements