Bardzo dobra i rzetelna kancelaria. Pan Ryba zajął się moja sprawą bardzo wzorowo,ani przez moment nie poczułem się jako zwykły klient który płaci za usluge. Indywidualne podejście do mojej sprawy.Wszystko było na czas. Kontakt utrzymywaliśmy również w nocy z tytułu różnic czasowych. Szczerze polecam...
Opinie
-
Konrad Becker ★★★★★
-
Radek Szymkowski ★★★★★
Oto propozycja komentarza: Profesjonalna obsługa i indywidualne podejście – w kancelarii wszystko było jasne, bez zbędnego stresu. Dziękuję za wsparcie i skuteczność!
-
Kasia Kaczmarek ★☆☆☆☆
Niestety potwierdzam wszystkie negatywne opinie na temat współpracy z "kancelarią". Podpisałam umowę współpracy półtora roku temu. Od stycznia 2025 roku nie mam żadnego kontaktu z p. Rybą. Nie odbiera moich telefonów, od lutego czasami wyśle sms, że prześle wszystko na maila, jednak do tego czasu niczego nie otrzymałam. W międzyczasie dostałam wiadomość sms, że moja sprawa znajduje się w sądzie polubownym KNF, z ciekawości zadzwoniłam do nich, żeby spytać o status sprawy - okazało się, że żaden wniosek nie został złożony. Odradzam współpracę, jest to tylko naciąganie na opłatę administracyjną i działanie na niekorzyść klienta! Lata lecą, sprawy się przedawniają i tylko p. Ryba na tym zyskuje jak widać. Ważny update! Wysłałam list polecony do p. Ryby, zgodnie z warunkami umowy, odmówił przyjęcia listu i pismo do mnie wróciło. Skoro boi się przyjmować polecone to wie, że ma sporo za uszami i że ciemne chmury się nad nim zbierają. PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TĄ "KANCELRIĄ"
-
Michal Kolesnikow ★☆☆☆☆
Odradzam ta kancelarie. Powierzyliśmy sprawę odszkodowania, ale już teraz wiemy że zmarnowane to były pieniądze i czas. Brak kontaktu z kancelaria Ciągle proszenie się o wysyłanie dokumentów. Od ponad roku nie były uzupełnione dokumenty u rzecznika praw pacjenta. Działanie na niekorzyść klienta. Na pewno zostaną wyciągnięte z tego konsekwencje. Odradzam współpracę z tą kancelaria. Żaneta Żbik
-
Kinga Ryba ★★★★★
Z czystym sumieniem mogę potwierdzić że to najlepsza kancelaria do odszkodowania. Zanim ja wybrałam byłam u 3 innych kancelarii i poziom obsługi jest nieporównywalny. Tylko w tej kancelarii od razu zajął się mną wyspecjalizowany prawnik który przez godzinę Tłumaczył mi wszystkie zagadnienia prawne mojej sprawy tak żebym zrozumiała. Potem dokładnie omówiliśmy umowę. Nikt nie poświęcił mi tyle czasu i zrozumienia. I tak było też potem przez 4 miesiące jak walczyli o odszkodowanie dla mnie. Zawsze szybki kontakt. Dokładne tłumaczenie. Czułam się zaopiekowana na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim.
-
Rafał Godlewski ★★★★★
polecam współpracę z kancelarią, solidna firma, duże zaangażowanie, walczą do końca o interes klienta, nie zawiodłem się na nich.
-
Adrianna Hipnarowicz ★★★★★
Bardzo polecam tą kancelarię. Profesjonalna i rzetelna obsługa.
-
Bartek Radziszewski ★★★★★
Uczciwi prawnicy, zaangazowani w sprawę. Wszystkim zajęli się bardzo szybko i sprawnie poprowadzili całą sprawę. Wywalczyli bardzo ładne pieniążki. Jestem bardzo zadowolony z poziomu usług i z kontaktu. Wszystkie informacje dostawałem od razu na swoim koncie w systemie i na maila. Wiedziałem co i jak robią i byłem pod wrażeniem jak męczyli ubezpieczyciela żeby w terminie odpowiada na pisma. Wynagrodzenie jakie biorą jest uczciwe, na fakturę. Na pewno będę polecał dalej te kancelarię, bo warto, za to jak się postarali i dobrze mnie potraktowali. Radziszewski
-
Andrzej C ★☆☆☆☆
Ta "kancelaria" to jakaś pomyłka. Brak szacunku do klienta, zerowy kontakt, nie odpowiada na pytania. Po prawie 2 latach od podpisania z nim umowy sprawa nie trafiła do sądu. Co więcej nijaki prezes Ryba nie jest ani adwokatem ani radcą prawnym więc zapomnicie o możliwości skargi na niego. Szczerze odradzam tę "kancelarię"! Ciekawostką jest to że jedna z opinii tutaj napisana jest przez nijaką "Olę Ryba"... Czyżby przypadkowa zbieżność nazwisk? Kolejną ciekawostką jest kapitał zakładowy sp. z o.o. - 5000zł... Tę informację to już niech każdy z Was sobie zinterpretuje (stan wpisu na 2018-11-19).
-
Bartosz Walczak ★☆☆☆☆
Planowałem nawiązać współpracę z kancelarią jakiś czas temu. Po rozmowie telefonicznej poproszono mnie o opisanie sprawy mailowo i przesłanie na adres sekretariatu, następnie sprawa miała zostać przekazana do prawnika. Niestety obieg informacji szwankował, a czekałem bodajże 2 lub 3 tygodnie, po których w końcu kancelaria się odezwała. Pan Ryba, który kieruje kancelarią przepraszał mnie za to zdarzenie i zaoferował zniżkę na usługi o ile zdecyduję się dalej skorzystać z usług kancelarii, zgodziłem się, a następnie dostałem formularz szkody do wypełniania oraz pełnomocnictwo i umowę. W tym momencie zaczyna się kolejna nieprzyjemność z kancelarią, mianowicie Pan Ryba nie podał mi ceny za usługi jaka miała być dla mojej przedmiotowej sprawy. Napisałem w tej sprawie do Pana Ryby dwa maile, z prośbą o podanie ceny. Na pierwszy z nich otrzymałem jedynie odpowiedź czy rozpoczynamy współpracę, bez interesującej mnie informacji, a na drugi nie otrzymałem żadnej. Następnie zadzwoniłem do Pana Ryby, który w danym momencie napisał mi smsa, że oddzwoni. Po 4 dniach czekania na telefon zadzwoniłem ponownie i znów nie odbierano ode mnie telefonu, dlatego nagrałem się na pocztę, iż rezygnuję z usług kancelarii. Kilka minut po tym dopiero otrzymałem telefon, w którym Pan Ryba twierdził, iż był przekonany, że usługa została wyceniona. Niestety dane zachowanie jest dla mnie jako klienta nie do przyjęcia w przypadku profesjonalnego pełnomocnika, dziwię się, że po dwóch mailach o cenę Pan Ryba nie zorientował się, że coś jest nie tak. Ponadto prosiłem o przesłanie mi dokumentów od lekarza, które dałem dla kancelarii i do dnia dzisiejszego wciąż ich nie otrzymałem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kancelaria Prawna Claim Insurance Company?
Kancelaria Prawna Claim Insurance Company znajduje się przy Marcina Kasprzaka 31/119, 01-234 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kancelaria Prawna Claim Insurance Company?
Można skontaktować się z Kancelaria Prawna Claim Insurance Company pod numerem +48 531 962 231
Jak można dotrzeć do Kancelaria Prawna Claim Insurance Company?
Do Kancelaria Prawna Claim Insurance Company można dotrzeć, korzystając z poniższego linku