Opinie

  1. Ewa Mieczkowska ★★★★★

    Byłam wszytko przebiegło szybko super sprawnie dziękuję za uratowany ząb ❤️ na pewno wrócę ❤️

  2. Katsiaryna ★★★★★

    Bardzo dziękuję za szereg profesjonalnych zabiegów opieki stomatologicznej. Otrzymałam pełną rzetelną informację o możliwościach leczenia w moim przypadku i kosztach na początku leczenia. Wszystkie zabiegi były precyzyjnie i bezboleśnie wykonane. Na miejscu został zrobiony Pantomogram i małe zdjęcia przy leczeniu kanałowym. Co jest bardzo istotne dla mnie. Zespół lekarzy jest wspaniały, miły i profesjonalny. Bardzo miła obsługa na recepcji. Jestem bardzo zadowolona i na reszcie mogę uśmiechać się. Moja siostra przyjeżdża z rodziną do nas raz w roku ze Stanów. Też korzystają z pomocy w tej stomatologii i też są bardzo zadowoleni. Serdecznie polecam.

  3. Katarzyna ★★★★★

    Bardzo przyjazny gabinet! Cały personel jest miły i pomocny, a wizyty odbywają się w spokojnej, bezpiecznej atmosferze. Wszystko czysto, sterylnie, nowocześnie i z troską o pacjenta. Chodzenie do dentysty przestało być dla mnie stresujące. Zdecydowanie polecam!

  1. Monika Lulka ★★★★★

    Ostatnio byłam na zabiegu higienizacji. Mogę szczerze polecić panią Maję za profesjonalizm i delikatność. Wie co robi.

  2. Vladyslav ★☆☆☆☆

    Dziewczynka przyszła leczyć jeden ząb, z małą próchnicą. Cena mnie zszokowała. Powiedziano jej, że na jednym zębie założyli dwa wypełnienia, co jest w porządku, ale i rzekomo wykonali odbudowę korony. Asystentka mówi, że to były tylko dwie plomby na jednym zębie, więc obliczyli cenę i pomnożyli przez dwa. Wszystko to za jeden ząb. Ceny nie zgadzały się z cennikiem dla wszystkich usług.

  3. Beata Tochwin ★★★★★

    Jeszcze raz bardzo dziękuję za miłą, profesjonalną opiekę i ekspresową pomoc. Usługa wykonana na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona. Polecam :)

  1. Małgorzata Rybarczyk ★☆☆☆☆

    Niestety nie polecam dla pacjentów z bólem zęba, którzy liczą na pomoc i ulgę w cierpieniu. Pani doktor pogdybała sobie za 100 zł, że może to taka przyczyną, a może inna, po czym dała mi na karteczce nazwę żelu, którym mam sobie dziąsło smarować i po 2 tygodniach mam się zjawić na piaskowanie. Dodam, że Pani doktor została przeze mnie poinformowana, że boli mnie cała szczęka tak strasznie, że muszę brać silne leki przeciwbólowe, żeby to wytrzymać, ale pomimo znalezienia ewentualnego powodu, w postaci dwóch ubytków, nawet nie wyraziła jakiejkolwiek chęci, żeby chociaż spróbować to leczyć i mi pomóc, po prostu zero empatii. Więcej się tam nie wybieram.

  2. Ola ★★★★★

    Fantastyczna obsługa klienta. Bardzo mili doktorzy. Miałam usuwaną ósemkę, po zabiegu żadnej opuchlizny ani bólu po stosowaniu się zaleceń doktora. Na moja prośbę byłam informowana o każdym podejmowanym kroku. Bardzo przyjemna i przyjazna atmosfera panuje w gabinecie. Byłam zestresowana, ale pracownicy dbali o mój komfort. Serdecznie polecam

  3. Sophie Belloy ★★★★★

    Naprawdę rzadko wystawiam opinie, ale jestem osobą z dosyć zaawansowaną dentofobią i myślałam, że chirurgiczne usuwanie ósemek bez narkozy będzie dla mnie nie do przeskoczenia. Jednak udało się z pomocą chirurga Daniela Pełki z Stomatologii Jarzębiny. Jest to najdelikatniejszy dentysta jakiego poznałam, ze spokojem wytłumaczył wszystkie kroki zabiegu. Podczas samego usuwania, razem z Panią pielęgniarką pilnowali czy dobrze się czuję i ani razu nie poczułam bólu. Cała wizyta przebiegła szybko i w miłej atmosferze. Naprawdę polecam gabinet, czułam się zaopiekowana przez kompetentnych ludzi.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stomatologia Jarzębiny Ursynów?

Stomatologia Jarzębiny Ursynów znajduje się przy Indiry Gandhi 35, Ursynów, 02-776 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stomatologia Jarzębiny Ursynów?

Można skontaktować się z Stomatologia Jarzębiny Ursynów pod numerem +48 226 123 463

Jak można dotrzeć do Stomatologia Jarzębiny Ursynów?

Do Stomatologia Jarzębiny Ursynów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements