Opinie

  1. Łukasz Chyłek ★★★★★

    Bardzo polecam! Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy w trakcie pracy, a zabiegi wykonuje pod mikroskopem, co daje poczucie pełnego profesjonalizmu i bezpieczeństwa

  2. Natalia ★☆☆☆☆

    Zazwyczaj nie wystawiam opinii, ale niestety czuć brak profesjonalizmu. Przestraszyłam się i przestrzegam osoby wrażliwe. To była moja pierwsza wizyta i niestety leczą tutaj przy otwartych drzwiach, prawie jak na korytarzu. Zamykają nagle po wizycie, by obgadywać pacjentów... (słyszałam) Na fotelu można odczuć strach, czy Pani stomatolog poradzi sobie z zadaniem. Składa się na to m.in. trzymanie wiertła w buzi i rozmowa o rzeczach dla pacjenta nieistotnych podczas wykonywania zabiegu. Jednak pełne skupienie w takich przypadkach byłoby bardzo wskazane. Wieeeelka szkooodaaa

  3. Tomasz Łach ★★★★★

    Serdecznie polecam Tomasz Ł. Stomatolog jest najlepszy w mieście Warszawa przy ulicy Jurija Gagarina 6. Byłem tam. I na pewno wrócę jeszcze raz. Tylko ten stomatolog Stomatologia Vis a Vis Agnieszka Przyborowska. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.

  1. Izabela Gago ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Jeśli szukacie osoby, która profesjonalnie zadba o wasze zęby to polecam ten gabinet. Dokładnie i cenowo przystępnie.

  2. Mateusz Bilski ★★★★★

    Świetni dentyści! Potrafią uratować zęba którego ktoś inny zepsuł! Zawsze są nastawieni na jakość wykonania usługi. Nie jest tanio ale też nie najdrożej. Tutaj jakość jest wyższa niż cena. Na pewno będę pojawiać się co jakiś czas na leczenie pozostałych zębów :)

  3. Adriana Płatek ★★★★★

    Serdecznie polecam gabinet Vis a Vis. Indywidualne podejście, profesjonalna opieka. Ja i mój ząb okazaliśmy się nie łatwym przypadkiem. Z pozoru prosta ekstrakcja (na to wskazywał pantomogram oraz wykonane RTG) stała się nie lada wyzwaniem. Pani Katarzyna Fedorowicz pomimo ogromnych chęci nie zdołała usunąć zęba który za wszelką cene nie chciał sie ze mną pożegnać. Od tej chwili zaczeła sie nasza 2 tyg. przygoda. Doszły komplikacje, suchy zębodół i nieustający ból. Od pierwszego dnia byłam w stałym kontakcie z Pania Kasią ale również innymi stomatologam, czułam że nie jestem z tym sama i wszystko zakończy sie bardzo dobrze. Pierwszy raz spotkałam sie z takim wsparciem i ogromnym profesjonalizmem. Dzis moja przygoda zakończyła się sukcesem. Przede mną jeszcze długa droga do idealnego uśmiechu i nie wyobrażam sobie aby ktoś inny niż Pani Kasia w niej mi towarzyszył. Pozdrawiam wszystkich serdecznie z gabinetu Vis a Vis.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stomatologia Vis a Vis Agnieszka Przyborowska?

Stomatologia Vis a Vis Agnieszka Przyborowska znajduje się przy Jurija Gagarina 6, Mokotów, 00-754 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stomatologia Vis a Vis Agnieszka Przyborowska?

Można skontaktować się z Stomatologia Vis a Vis Agnieszka Przyborowska pod numerem +48 516 075 003

Jak można dotrzeć do Stomatologia Vis a Vis Agnieszka Przyborowska?

Do Stomatologia Vis a Vis Agnieszka Przyborowska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements