Cała moja rodzina leczy zęby w Rodzinnej Stomatologii. Osobiście byłem u p. Dr Grażyny Średnickiej, ostatnio u p. Dr Karoliny Stańczak, obie panie super, delikatne, uprzejme. Wszystko w jak najlepszym porządku. Chciałem jeszcze mocno pochwalić panią higienistkę Oliwię Śmigiel. Byłej u tej pani parę dni temu na higienizacji. Przemiła osoba, delikatna i bardzo ale to bardzo dokładna. Ząb po zębie dokładnie oczyszczony. Najpierw skaling - wiadomo nieprzyjemna rzecz ale p. Oliwia niezwykle delikatna i ostrożna, potem piaskowanie, coś jej tam nie pasowało, coś zauważyła, że coś zostało to skaling delikatny - do skutku. Z 40 minut to trwało albo i dłużej. Zęby pięknie oczyszczone - polecam gorąco. Do zabiegu maska na twarz, okulary i nazwijmy to fartuch - po zabiegu człowiek czysty. Piszę o tym ponieważ u konkurencji, niedaleko (wiadomo o która klinikę chodzi :) ) po takim zabiegu wyszedłem jak bym wyszedł z młyna. Polecam ten gabinet z czystym sumieniem.
Zdjęcia
Opinie
-
Michał N ★★★★★
-
Agnieszka Kowalczyk ★★★★★
Do Pani Doktor Średnickiej chodzę od lat i w pełni polecam korzystanie z jej usług. Dba o to, aby wizyta przebiegała w miłej atmosferze, pacjent czuje się w pełni zaopiekowany, jest bardzo delikatna, podczas leczenia pyta czy wszystko w porządku i czy nic nie boli. Pełen profesjonalizm.
-
Sylwia Kotlarz ★★★★★
Świetne podejście do pacjenta, nawet takiego, który panicznie sie bał ! Polecamy !
-
Alicja Świć ★★★★★
Wspaniałe miejsce ☺️ Chodzę z córką od maleńkości i każda wizyta jest z czułym podejściem do dziecka. Córka mówi, że nie wie czemu się bała leczenia zęba jak prawie nic nie bolało. Sama również korzystałam z usług. Jestem bardzo zadowolona ☺️
-
Magdalena P ★★★★★
Pani dr Grażyna to wspaniały, doświadczony dentysta i przede wszystkim człowiek! Oby więcej takich dentystów :)
-
Karolina Pośpiech ★★★★★
Serdecznie polecam Panią doktor. Udało mi się z dnia na dzień umówić termin wyrwania bolącej ósemki ponieważ zwolnił się termin. Zabieg przebiegł ekspresowo i totalnie bezboleśnie. Cena też bardzo korzystna, polecam z czystym sumieniem :)
-
M ★★★★★
Polecam z całego serca doktor Średnicką, jestem pacjentką już od kilku lat (właściwie od samego początku powstania gabinetu). Profesjonalizm na najwyższym poziomie, Pani doktor robi szybko a dobrze, ma super podejście do pacjenta, konkretna i zdecydowana, ceny jak na prywatny gabinet nie są wygórowane, chodzimy i leczymy się cała rodzina, polecam!
-
Anna Rytka ★★★★★
Najlepsza Pani stomatolog jaką spotkałam . Profesjonalne podejście do pacjenta oraz empatia na 6+.Leczenie bez późniejszych komplikacji. Polecam każdemu kto boi się wizyt w gabinecie stomatologicznym :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres RODZINNA STOMATOLOGIA GRAŻYNA ŚREDNICKA?
RODZINNA STOMATOLOGIA GRAŻYNA ŚREDNICKA znajduje się przy Krzyżówki 3C, Białołęka, 03-193 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do RODZINNA STOMATOLOGIA GRAŻYNA ŚREDNICKA?
Można skontaktować się z RODZINNA STOMATOLOGIA GRAŻYNA ŚREDNICKA pod numerem +48 690 566 699
Jak można dotrzeć do RODZINNA STOMATOLOGIA GRAŻYNA ŚREDNICKA?
Do RODZINNA STOMATOLOGIA GRAŻYNA ŚREDNICKA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku