Opinie

  1. Anna Siw ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z wykonywanych usług stomatologicznych. Pani Doktor wykonuje zabiegi w sposób profesjonalny, z dużą dbałością i starannością. Wszystkie kwestie i etapy związane z leczeniem jasno wyjaśnia. Proponuję bardzo skuteczne rozwiązania również w kwestii estetycznej. Bardzo dziękuję Pani Doktor i szczerze polecam.

  2. Ирина Гоц ★★★★★

    Pani Ania jest świetnym,profesjonalnym dentystą.Korzystamy z usług ponad dwa lata ja i męż.Jesteśmy bardzo zadowoleni.

  3. Krzysiek Krzysiek ★★★★★

    Pani Ania i pani Milena tworzą niezwykle udany i zgrany zespół. Pacjent czuje że znalazł się w odpowiednich rękach. Chwile spędzone na fotelu u stomatologa mogą być naprawdę komfortowe i mimo wszystko przyjemne. Pani Ania to doświadczony stomatolog z wieloletnią praktyką. Co ważne, słucha pacjenta i bezboleśnie wykonuje znieczulenia, a przede wszystkim nigdy nie szuka dziury w całym ;) Serdecznie polecam!

  1. Bartosz Iwan ★★★★★

    Panicznie bałem się dentystów, aż w końcu trafiłem do Pani Ani. Odczarowała w mojej głowie lęk przed wizytą u dentysty. Dużo empatii, zrozumienia, pełen profesjonalizm. Miałem leczenie kanałowe, wizyty przebiegały świetnie. Pani Ania wraz ze swoją asystentką są naprawdę godne polecenia.

  2. Karolina Kłobukowska ★★★★★

    Wybrałam ten gabinet sugerując się świetnymi opiniami. I nie zawiodłam się, Pani Ania posiada ogromne doświadczenie i zawsze wszystko doskonale wytłumaczy. W gabinecie panuje fantastyczna atmosfera, obie Panie są przemiłe i otaczają pacjenta troską. Dzięki temu wizyty odbywały się bez stresu a ja polubiłam chodzenie do dentysty. Dziękuje za nowy uśmiech i pozbycie się kompleksu! Z całego serca polecam wszystkim ten gabinet.

  3. Jaga Tomsia ★★★★★

    Od kilku lat jestem pacjentką pani Doktor i mogę ją z przyjemnością każdemu polecić. Atmosfera w trakcie wizyt jest bardzo przyjemna, co przy typowym "stresie dentystycznym" ma spore znaczenie. Ponadto, pani Doktor jest świetną diagnostką, nigdy nie leczy "na oko", co często zdarza się w innych miejscach. Czuje się odpowiedzialna za swoich pacjentów, niejednokrotnie wywracając grafik w przypadku nagłego bólu czy innych sytuacji podbramkowych i będąc pod telefonem po bardziej inwazyjnych zabiegach.

  1. Kasia Kapitan ★★★★★

    Jestem pacjentką Pani Doktor od dziecka. Wizyty w gabinecie od zawsze były przyjazne i bezstresowe. Pani Doktor ma ogromne doświadczenie zarówno w leczeniu dzieci jak i dorosłych. Jest niesamowicie sprawna w tym co robi, co powoduje, że diagnozy i leczenie są od razu trafione i nie ciągną się w nieskończoność. Pani Doktor jest osobą godną zaufania. To Stomatolog z prawdziwym powołaniem i sercem do tego co robi. Łamie stereotyp, że wizyta na fotelu dentystycznym musi być bolesna i nieprzyjemna. Dziękuję za zdrowy uśmiech i z czystym sumieniem każdemu polecam!

  2. Michal Siwik ★★★★★

    Dzień dobry, Serdecznie polecam Panią Doktor. W moim przypadku uratowała mi Święta 2022. Dzień przed Wigilia rozbolał mnie ząb. Pani Doktor specjalnie przyjechała do gabinetu i szczegółowo zbadała problem który nie był oczywisty. Okazało się to ratunkiem gdyż gdyby nie Pani Doktor nie przeżyłbym Świat. W gabinecie panuje przemiła atmosfera a Pani Doktor wraz z super Panią Asystentką tworzą zgrany zespół i bardzo interesują się swoimi pacjentami. Dziękuje bardzo za pomoc. Polecam w trudnych podbramkowych sytuacjach nie tylko w Święta.

  3. Kasia Stefaniuk ★★★★★

    Pani doktor jest bardzo kompetentną lekarką i dobrym diagnostą. Świetnie ocenia co trzeba wyleczyć i robi to doskonale. Leczę się u niej kilka lat i nigdy nie trzeba było niczego poprawiać. Gabinet wyposażony jest we wszystko co potrzebne do pracy. Używa dobrych materiałów. Ma czas dla pacjenta i stwarza bezpieczną atmosferę. Dzięki temu wizyta jest mniej stresująca. Współpracuje z dobrym protetykiem dzięki temu korony i mostki zrobione są bardzo dobrze.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stomatologia Anna Żuławnik?

Stomatologia Anna Żuławnik znajduje się przy Prymasa Augusta Hlonda 10/lok. U8, 02-972 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stomatologia Anna Żuławnik?

Można skontaktować się z Stomatologia Anna Żuławnik pod numerem +48 224 080 468

Jak można dotrzeć do Stomatologia Anna Żuławnik?

Do Stomatologia Anna Żuławnik można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements