Opinie

  1. kamil makuch ★★★★★

    Wszystkie pozytywne opinie to prawda. W sobotę późnym popołudniem dopadł mnie olbrzymi ból zęba (stan zapalny w kanale). Ból nie do zniesienia. Obdzwoniłem kilkadziesiąt przychodni i nikt nie był mi w stanie pomóc. Dopiero ta klinika się zlitowała i mnie przyjęła. Było to 13 lat temu i wyleczony ząb nadal się świetnie trzyma. Profesjonalizm i serce. Czego chcieć więcej...?

  2. Marek Radzki ★★★★★

    Polecam z pełnym zaufaniem. W Wielką Sobotę wypadła mi duża plomba na przodzie, podjechałem z ulicy, pan doktor długo się nie zastanawiał i mam ząb jak nowy już 6 lat i od tego czasu jestem stałym pacjentem. Zawsze profesjonalnie i życzliwie.

  3. Monika Drężek-Krajewska ★★★★★

    Bardzo polecam! Dr Rutkowski przyjął mnie z olbrzymim bólem zęba w ciąży. Jako jedyny zrozumiał ogrom cierpienia, z którym się mierzyłam i znalazł dla mnie czas - wszystkie inne gabinety odprawiły mnie z kwitkiem, mimo zaawansowanej ciąży i naprawdę trudnej sytuacji. Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie i z wielką empatią, ponadto dostałam pisemną informację z tym, co zostało zrobione i dalszymi zaleceniami. Niestety ostatecznie zębem musiał zająć się chirurg, ale dr Rutkowski zrobił wszystko, co tylko mógł w tamtym momencie. Jestem bardzo wdzięczna i zadowolona z wizyty.

  1. Aleksandra Sulej ★★★★★

    Jestem bardzo wdzięczna za pomoc w weekend na cito! Pan Doktor zajął się moim zębem z którego wypadła mi plomba. Zrobił to sprawnie, spokojnie i w miłej atmosferze. Bardzo dziękuję!

  2. Marcin Kaptur ★☆☆☆☆

    NIE POLECAM!!!

  3. paweł pawełek ★★★★★

    Wszystkim gorąco polecam ten gabinet. Ząbek który był w stanie agonii po profesjonalnym zabiegu jest jak nowy. Polecam!!

  1. Miro Miron ★★★★★

    Ja mam super doświadczenia, córkom od małego leczę tam zęby a był problem bo z wszystkich klinik uciekały z wielkim płaczem, tu pytają kiedy pojedziemy do dentysty, jak ktoś szuka fachowca dla dzieci to lepszej opieki nie znajdzie. Proponowano mi zastrzyki glupiego jasia i trzymanie dziecka na siłe w innych klinikach, miedzy innymi na mariensztacie. Tu okazało sie ze wszystkie zęby wyleczone i bez traumy.

  2. Robert Kłoczko ★☆☆☆☆

    Po roku wyleciał mi kawałek plomby. Albo słaby materiał albo niefachowe wykonanie. Zasadniczo nie za bardzo polecam - musze znów iść wymienić, jestem lekko wkurzony na tą sytuację, bo zadzwoniłem mówią o sytuacji i myślałem, że w ramach "reklamacji" będę miał jakiś upust albo szybką naprawę - ale nic z tych rzeczy - po roku musiałbym zapłacić więcej niż poprzednio (chociaż nie jest tam aż tak drogo - ale trzeba przyznać, ze cena i tak jest wysoka porównując jakość usługi.)

  3. Agnieszka Gajc ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie odradzam, jeśli nie chcecie stracić czasu, pieniędzy i nerwów na pseudo leczenie zęba, tylko po to, żeby później musieć i tak go usunąć. Efekt leczenia w gabinecie to: ułamana igła w kanale (nie zostałam o tym poinformowana o tym w gabinecie, wyszło to przez przypadek), niedopełnienie kanału, zmaganie z ciężkim stanem zapalnym, faszerowanie antybiotykami, a ostatecznie ząb i tak trzeba było usunąć, ponieważ był tak słaby, że nie nadawał się do powtórnego leczenia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Family- Dent S.C.?

Family- Dent S.C. znajduje się przy Patriotów 135, 04-892 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Family- Dent S.C.?

Można skontaktować się z Family- Dent S.C. pod numerem +48 228 726 030

Jak można dotrzeć do Family- Dent S.C.?

Do Family- Dent S.C. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements