Wszystkie pozytywne opinie to prawda. W sobotę późnym popołudniem dopadł mnie olbrzymi ból zęba (stan zapalny w kanale). Ból nie do zniesienia. Obdzwoniłem kilkadziesiąt przychodni i nikt nie był mi w stanie pomóc. Dopiero ta klinika się zlitowała i mnie przyjęła. Było to 13 lat temu i wyleczony ząb nadal się świetnie trzyma. Profesjonalizm i serce. Czego chcieć więcej...?
Opinie
-
kamil makuch ★★★★★
-
Marek Radzki ★★★★★
Polecam z pełnym zaufaniem. W Wielką Sobotę wypadła mi duża plomba na przodzie, podjechałem z ulicy, pan doktor długo się nie zastanawiał i mam ząb jak nowy już 6 lat i od tego czasu jestem stałym pacjentem. Zawsze profesjonalnie i życzliwie.
-
Monika Drężek-Krajewska ★★★★★
Bardzo polecam! Dr Rutkowski przyjął mnie z olbrzymim bólem zęba w ciąży. Jako jedyny zrozumiał ogrom cierpienia, z którym się mierzyłam i znalazł dla mnie czas - wszystkie inne gabinety odprawiły mnie z kwitkiem, mimo zaawansowanej ciąży i naprawdę trudnej sytuacji. Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie i z wielką empatią, ponadto dostałam pisemną informację z tym, co zostało zrobione i dalszymi zaleceniami. Niestety ostatecznie zębem musiał zająć się chirurg, ale dr Rutkowski zrobił wszystko, co tylko mógł w tamtym momencie. Jestem bardzo wdzięczna i zadowolona z wizyty.
-
Aleksandra Sulej ★★★★★
Jestem bardzo wdzięczna za pomoc w weekend na cito! Pan Doktor zajął się moim zębem z którego wypadła mi plomba. Zrobił to sprawnie, spokojnie i w miłej atmosferze. Bardzo dziękuję!
-
Marcin Kaptur ★☆☆☆☆
NIE POLECAM!!!
-
paweł pawełek ★★★★★
Wszystkim gorąco polecam ten gabinet. Ząbek który był w stanie agonii po profesjonalnym zabiegu jest jak nowy. Polecam!!
-
Miro Miron ★★★★★
Ja mam super doświadczenia, córkom od małego leczę tam zęby a był problem bo z wszystkich klinik uciekały z wielkim płaczem, tu pytają kiedy pojedziemy do dentysty, jak ktoś szuka fachowca dla dzieci to lepszej opieki nie znajdzie. Proponowano mi zastrzyki glupiego jasia i trzymanie dziecka na siłe w innych klinikach, miedzy innymi na mariensztacie. Tu okazało sie ze wszystkie zęby wyleczone i bez traumy.
-
Robert Kłoczko ★☆☆☆☆
Po roku wyleciał mi kawałek plomby. Albo słaby materiał albo niefachowe wykonanie. Zasadniczo nie za bardzo polecam - musze znów iść wymienić, jestem lekko wkurzony na tą sytuację, bo zadzwoniłem mówią o sytuacji i myślałem, że w ramach "reklamacji" będę miał jakiś upust albo szybką naprawę - ale nic z tych rzeczy - po roku musiałbym zapłacić więcej niż poprzednio (chociaż nie jest tam aż tak drogo - ale trzeba przyznać, ze cena i tak jest wysoka porównując jakość usługi.)
-
Agnieszka Gajc ★☆☆☆☆
Zdecydowanie odradzam, jeśli nie chcecie stracić czasu, pieniędzy i nerwów na pseudo leczenie zęba, tylko po to, żeby później musieć i tak go usunąć. Efekt leczenia w gabinecie to: ułamana igła w kanale (nie zostałam o tym poinformowana o tym w gabinecie, wyszło to przez przypadek), niedopełnienie kanału, zmaganie z ciężkim stanem zapalnym, faszerowanie antybiotykami, a ostatecznie ząb i tak trzeba było usunąć, ponieważ był tak słaby, że nie nadawał się do powtórnego leczenia.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Family- Dent S.C.?
Family- Dent S.C. znajduje się przy Patriotów 135, 04-892 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Family- Dent S.C.?
Można skontaktować się z Family- Dent S.C. pod numerem +48 228 726 030
Jak można dotrzeć do Family- Dent S.C.?
Do Family- Dent S.C. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku