Jestem bardzo zadowolony z mojej wizyty w tej klinice stomatologicznej. Personel był niezwykle profesjonalny i przyjazny, a atmosfera w gabinecie sprawiała, że czułem się komfortowo. Doktor Kuba szczegółowo omówił wszystkie kroki leczenia, co pozwoliło mi poczuć się pewnie podczas zabiegu. Na pewno wrócę i polecę tę klinikę moim znajomym!
Zdjęcia
Opinie
-
Sławek ★★★★★
-
Krzysztof Lechniak ★★★★★
Mogę polecić Fdent w 100%. Zostałem objęty opieką od samego początku procesu wstawiania implantu i poprowaszony z największą uwagą i opieką do samego końca. Polecam
-
Ewa Wierzbicka ★★★★★
Ogromnie dziękuję za wspaniałe podejście do zębów taty. Wyszedł zachwycony leczeniem, osobą pana doktora i wyposażeniem gabinetu. Dziękuję za starania aby uratować ząbki, pomoc w podjęciu trudnej decyzji i szybką jej realizacją. Tata podreśla, że wizyta wcale go nie zmęczyła (mimo wieku) i jest wdzięczny, że trafił do tak wspaniałego lekarza.
-
Tomasz Dudziak ★★★★★
Miałem wykonywany zabieg wszczepienia dwóch implantów i jestem bardzo zadowolony z przebiegu leczenia. Pan Jakub wykazał się pełnym profesjonalizmem, dokładnie wyjaśnił wszystkie etapy oraz zadbał o mój komfort. Sam zabieg przebiegł sprawnie i bezboleśnie, a atmosfera w gabinecie była życzliwa i spokojna. Z pełnym przekonaniem mogę polecić Pana Jakuba oraz cały zespół kliniki Fdent każdemu, kto szuka rzetelnych i empatycznych specjalistów.
-
Dariusz Zgorzalski ★★★★★
Leczenie kanałowe z odbudową, robotę wykonał Pan Jakub F. Sprawnie wykonana robota z kompletem zdjęć przed i po. Wszystko udało się na jednej wizycie. Miła obsługa. Finansowo jest spoko - są uczciwi i nie mam poczucia że ktoś próbował ze mnie zedrzeć skórę. O wszystkich kosztach zostałem poinformowany przed. Z czystym sumieniem Polecam.
-
Jakub Bałaban ★★★★★
Bardzo nowoczesny gabinet, ładnie urządzony. Personel uśmiechnięty, przyjazny a przede wszystkim profesjonalny. Mam fobię i boje się dentysty. Przyjechałem specjalnie z Warszawy bo polecono mi dr Filipka. Zęby naprawione po połamaniu i ukruszeniu na skutek upadku z hulajnogi. Dla takiej opieki stomatologicznej pojechałbym nawet na koniec świata. Dziękuje bardzo za pomoc. Następnym razem zabieram swoje dzieci na kontrolę uzębienia do FDENT. Polecam!
-
Urszula Zaręba ★★★★★
Polecam nawet tym, którzy panicznie boją się wizyty u stomatologa (tak jak ja!). Miałam okazję być już kilka razy i mogę szczerze powiedzieć, że to pierwsze miejsce, w którym mogłam odczuć, że lekarze faktycznie dobrze się mną zaopiekują. Fantastyczna atmosfera, przemiły personel, naprawdę nie mogłam lepiej trafić.
-
Marta Adamczewska-Boksa ★★★★★
Bardzo profesjonalny gabinet i przemiła załoga! Bardzo doceniam, że dr Filipek w jasny sposób informował o procesie leczenia, które przebiegło szybko i naprawdę bezbolesnie. Czułam się dobrze zaopiekowana.
-
Katarzyna Łęska ★★★★★
Byłam na wizycie u Pana dr. Jakuba Filipek. Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze, a było to leczenie kanałowe. Pan doktor wytłumaczył mi wszystko co planował zrobić. Podczas leczenia używał mikroskopu. Wszystko bezboleśnie. Pełen profesjonalizm. Najlepszy stomatolog w Żyrardowie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres FDENT stomatologia mikroskopowa?
FDENT stomatologia mikroskopowa znajduje się przy Stanisława Wyspiańskiego 6b, 96-300 Żyrardów, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do FDENT stomatologia mikroskopowa?
Można skontaktować się z FDENT stomatologia mikroskopowa pod numerem +48 608 921 342
Jak można dotrzeć do FDENT stomatologia mikroskopowa?
Do FDENT stomatologia mikroskopowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku