Opinie

  1. Dariusz ★★★★★

    Jestem pacjentem od kilku lat, z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że to najlepsi specjaliści w Warszawie i okolicach. Począwszy od recepcji, po samo przyjęcie w gabinecie uważam, że są najlepsi. Dziękuję ❤️

  2. Adam Adam ★★★★★

    Do Państwa Sejdak chodzę regularnie. Głównym powodem jest zdecydowanie zaangażowanie i dokładność leczenia. Umawiane wizyty, jeszcze mi się nie trafiło aby były opóźnione. Miła i rodzinna atmosfera sprawia, że znieczulenie nie jest mi potrzebne. Bardzo delikatne podejście! Mogę tylko POLECAĆ!

  3. PP ★★★★★

    Z całym sercem mogę polecić tą placówkę. Zaczynajac od przemiłych pań recepcjonistek, które zawsze służą pomocą i ciepłym słowem. Po lekarzy którzy są bardzo kompetentni, życzliwi i wyjasniaja całym proces leczenia . Miałam przyjemność być u kilku lekarzy w tej klinice i żaden mnie nie rozczarował. Moje dzieci również zostały zaczarowane i nie boją się chodzić do dentysty jak to miało miejsce w poprzednich miejscach. Panuję tu miła atmosfera.

  1. Jacek ★☆☆☆☆

    Totalna żenada jeżeli chodzi o terminy, za każdym razem gdy byłem umówiony na daną godzinę i byłem punktualnie musiałem czekać kolejne 30min na to aż spóźnieni pacjenici przede mną wejdą w moim terminie. Sugeruje sie spóźniać każdemu umówionemu conajmniej 1h żeby uniknąć czekania przed gabinetem.

  2. Tetiana Chornobai (tetianachornobai) ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Byłam z dwoma dziećmi i jestem bardzo nie zadowolona. Ceny są wysokie. Dwa miesiące później leczone zęby zaczęły znowu boleć u dwójki dzieci. Inny dentysta stwierdził, że były źle wyczyszczone. Teraz musimy leczyć kolejne raz te samy zęby.

  3. mat woj ★☆☆☆☆

    Mało pomocna Pani na telefonie.

  1. Krzysiek Osówniak ★★★★★

    Bezdyskusyjnie najbardziej profesjonalne w swej branży miejsce w naszych stronach. Doktor Adam znakomity fachowiec a przy tym sympatyczny Człowiek.

  2. Michał Dębowski ★★★★★

    Polecam. Usuwałem ósemki i jestem bardzo zadowolony. Bardzo miłe podejście do pacjenta. Ceny jak najbardziej na plus.

  3. Sylwester Mroczek ★★★★★

    Miło, przyjemnie i bardzo profesjonalnie. Ceny chyba niskie. Byłem już kilka razy z dziećmi ale za konsultacje nic nie zapłaciłem. W końcu mam nadzieję że zapłacę bo mi głupio.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sejdak Gabinet Stomatologiczny?

Sejdak Gabinet Stomatologiczny znajduje się przy 3 Maja 11D, 05-870 Błonie, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sejdak Gabinet Stomatologiczny?

Można skontaktować się z Sejdak Gabinet Stomatologiczny pod numerem +48 227 318 017

Jak można dotrzeć do Sejdak Gabinet Stomatologiczny?

Do Sejdak Gabinet Stomatologiczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements