Opinie

  1. Aleksandra Ogonowska ★★★★★

    Byłam na wizycie u profesora Mirosława Jarosza i jestem naprawdę pod wrażeniem. Profesor ma niesamowicie spokojne podejście i od pierwszych minut widać, że ma ogromne doświadczenie. W końcu ktoś wytłumaczył mi wszystko tak, że mogłam to zrozumieć bez googlowania po wyjściu z gabinetu. Sama wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze, bez presji czasu i bez poczucia, że zadawanie pytań jest problemem. Poczułam się potraktowana jak człowiek, a nie jak kolejny numerek do odhaczenia. Chcę też pochwalić rejestrację, ponieważ panie były wyjątkowo pomocne i cierpliwe, a cała organizacja wizyty była naprawdę płynna. Placówka jest czysta i zadbana, co tylko potwierdza, że ktoś dba tu o każdy szczegół. Wyszłam z dużym poczuciem ulgi i pierwszy raz od dawna mam wrażenie, że jestem w dobrych rękach. Zdecydowanie polecam profesora Jarosza i całą klinikę.

  2. s “kszyku” s ★★★★★

    Byłem ostatnio na wizycie u ortopedy Rafała Antonika i naprawdę wyszedłem bardzo zadowolony. Lekarz jest spokojny, rzeczowy i potrafi wytłumaczyć wszystko w taki sposób, że od razu czułem się pewniej co do dalszego leczenia. Badanie było dokładne, a cała atmosfera bardzo komfortowa. Warto też wspomnieć, że placówka jest czysta i zadbana co od razu robi świetne wrażenie. Polecam z pełnym przekonaniem, bo widać że trafiłem na świetnego specjalistę.

  3. Martyna Zduńczyk ★★★★★

    Byłam na wizycie u ginekologa w Alfa-Lek i jestem bardzo zadowolona. Lekarz profesjonalny, z dużą wiedzą i spokojnym podejściem, a przy tym tłumaczył wszystko w sposób zrozumiały. Ogromnym plusem jest możliwość wykonania badań od ręki, bez czekania na terminy w innych placówkach. Samo miejsce jest czyste, nowoczesne i komfortowe. Widać, że przychodnia ma wieloletnie doświadczenie.

  1. M. W. ★☆☆☆☆

    Wydawało mi się, ze trafiłem na dobrego psychiatrę. Dobre żarty. Mialem dostać leki nieuzależniające - i w ulotce i w światowych portalach medycznych lek mi przepisany jest silnie uzależniający i niesie za sobą ryzyko zgonu! Przepisano mi również leki uspokajające nasenne do brania za dnia! Byłem jak zombie i warzywo! Nie zapytano się mnie podczas konsultacji czy prowadzę samochód. Pani psychiatra wyrządziła mi wielka szkodę zarówno samymi lekami jak i ich dawkowaniem za dnia. Kto to widział brać leki o działaniu nasennym rano i w południe! Pani psychiatra nie poinformowała mnie o żadnych możliwych skutkach ubocznych, np. jak ten często występujący: problem z erekcja. W życiu nie zgodzilbym się na taki lek. Wierze jednak swoim kilkorgu lekarzy za granica, ich leki mi nigdy nie zaszkodziły, nie wywołały żadnych efektów ubocznych. Pani Psychiatra negowała ich decyzje. Niestety Pani psychiatra potwierdza stereotyp nisko wykwalifikowanych polskich lekarzy. Dobrzy polscy lekarze są tylko za granica... Kiedys ta przychodnia miała dobrych profesorów i doktorów, teraz samych lekarzy medycyny których działania szkodzą pacjentom. Zmarnowane 350 zł na lekarza i 200 zł na leki.... Nie polecam, wręcz odradzam!

  2. Martyna Kuczmierowska ★★★★★

    Jestem po kilku spotkaniach terapii indywidualnej i w połowie serii zabiegów rehabilitacyjnych. Ból kolana praktycznie ustąpił, a do końca serii pewnie nie będzie po nim śladu. Jestem zadowolona, musiałam zapłacić, bo na nfz człowiek się nie doczeka, ale to dobrze wydane pieniądze. Polecam wszystkich rehabilitantów tu pracujących. Jak skończą mi się zabiegi to na pewno wrócę na masaż do fizjoterapeuty i terapię u osteopaty.

  3. Edyta Fedorczyk ★★★★★

    Mam swoją ulubioną laryngolog doktor Karchier, ale byłam też u innych laryngologów i też byłam zadowolona. Ceny przystępne jak na prywatne wizyty. Panie w rejestracji zawsze miłe. W lecznicy jest czysto, nie ma się do czego przyczepić. Daję zasłużone 5*

  1. Aneta Lubieniecka-Kowalska ★★★★★

    Moja pierwsza styczność z tą przychodnią zaczęła się gdy miałam wykonywaną biopsję cienkoigłową tarczycy. Zdecydowałam się tu, bo przy biopsji jest dwóch lekarzy – jeden bada usg, drugi wkłuwa. Bałam się, ale nie było czego. Zabieg przebiegł bezboleśnie, a potem też nie musiałam brać środków przeciwbólowych. Przy odbiorze wyniku wszystko zostało mi wyjaśnione w „ludzkim” języku. Teraz tylko raz na jakiś czas kontrolne usg. Jestem spokojna. Polecam

  2. Yasvix ★★★★★

    Bardzo polecam Alfa-lek z której skorzystałem w związku z nagłym bólem zęba. Byłem mile zaskoczony, że udało mi się umówić na wizytę na następny dzień. Pani doktor Murzynowska szybko zdiagnozowała problem i zaplanowała wyrywanie ósemki na najbliższy tydzień. Dostałem skierowanie na pantomogram i wykonałem go tego samego dnia. Kolejny duży plus za to, że placówka była utrzymana w czystości. Panie z rejestracji miłe i uśmiechnięte.

  3. dariodarecki ★★★★★

    Centrum medyczne robi dobre wrażenie , rejestracja ok a czy będę zadowolony z porady lekarskiej to czas pokarze. Lokalizacja niby dobra lecz transportem miejskim na samo miejsce nie dojedziesz.,mozna dojechać taxi od ulicy Ordynackiej.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Medyczne Alfa-Lek Warszawa?

Centrum Medyczne Alfa-Lek Warszawa znajduje się przy Nowy Świat 58A, Śródmieście, 00-363 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne Alfa-Lek Warszawa?

Można skontaktować się z Centrum Medyczne Alfa-Lek Warszawa pod numerem +48 228 264 502

Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne Alfa-Lek Warszawa?

Do Centrum Medyczne Alfa-Lek Warszawa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements