Dzień dobry, z Panią Doktor przeżyłem długą podróż. Kilka plomb, ubytki, jedno kanałowe oraz wyrwanie. Specjalnie nie pałam uwielbieniem do stomatologów jednak tu udało się to wytrzymać. polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Roman ★★★★★
-
Agnieszka S ★★★★★
Do Pani Doktor trafiłam przypadkiem - na wizytę kontrolną i usunięcie kamienia. Wizyta przebiegła w bardzo miłej i bezstresowej atmosferze, podobnie jak trzy kolejne (co przy moim strachu przed igłami i dentystami jest bardzo dużym wyzwaniem). W gabinecie jest sterylnie i czysto. Pani Doktor wykazuje się bardzo dużym profesjonalizmem, ale też empatią. Polecam!
-
waldemar l. ★★★★★
Właśnie wróciłem z gabinetu i jestem bardzo zadowolony z profesjonalnej i miłej wizyty. Jeden ząbek - korona (dwa lata wstecz),, drugi ząbek - kanałowe, trzeci ząbek - lekarstwo czwarty - plomba a na piąty się umówiłem w krótkim czasie. Bezstresowo bezproblemowo, miło, przyjemnie, profesjonalnie. Polecam.
-
Rozkalibrowany S. ★☆☆☆☆
Po pierwszych dwóch wizytach wystawiłem 5, ale teraz muszę zmienić ocenę. Sytuacja wyglądała następująco: Pani założyła plombę na 7. Po 2 tygodniach w nocy dopadły mnie silne bóle, więc zgłosiłem się ponownie. Oznajmiła mi, że nalezy wykonać leczenie kanałowe. Wpierw zatrula zęba, a na następnych wizytach mierzyła kanały. Ostatecznie, na 4 wizycie po zmierzeniu 3 kanałów założyła opatrunek (jak się później dowiedziałem w innym gabinecie - błędnie, gdyż należy powierzchnię zęba spiłować tak, by nie pracowała pod naporem górnej 7ki), przed ostatnią zaplanowaną wizytą ząb dosłownie złamał się na pół. Pani oznajmiła, że "tak czasem bywa", więc skończyłem współpracę z tym gabinetem. Teraz czeka mnie próba odratowania zęba w innym gabinecie i zainwestowanie sporej kwoty (ok 1500zł) w koronę. Niestety bycie miłą i przyjazną panią stomatolog nie rekompensuje doświadczenia i straconych pieniędzy.
-
Rozkalibrowany S ★☆☆☆☆
Po pierwszych dwóch wizytach wystawiłem 5, ale teraz muszę zmienić ocenę. Sytuacja wyglądała następująco: Pani założyła plombę na 7. Po 2 tygodniach w nocy dopadły mnie silne bóle, więc zgłosiłem się ponownie. Oznajmiła mi, że nalezy wykonać leczenie kanałowe. Wpierw zatrula zęba, a na następnych wizytach mierzyła kanały. Ostatecznie, na 4 wizycie po zmierzeniu 3 kanałów założyła opatrunek (jak się później dowiedziałem w innym gabinecie - błędnie, gdyż należy powierzchnię zęba spiłować tak, by nie pracowała pod naporem górnej 7ki), przed ostatnią zaplanowaną wizytą ząb dosłownie złamał się na pół. Pani oznajmiła, że "tak czasem bywa", więc skończyłem współpracę z tym gabinetem. Teraz czeka mnie próba odratowania zęba w innym gabinecie i zainwestowanie sporej kwoty (ok 1500zł) w koronę. Niestety bycie miłą i przyjazną panią stomatolog nie rekompensuje doświadczenia i straconych pieniędzy.
-
Marek Matynia ★★★★★
U Pani Doktor znalazłem się przypadkowo wypadła stara plomby. Było miło i bez stresów Umówiłem się na kolejną wizytę. Cena leczenia też przyzwoita. Polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres OMADENT Gabinet stomatologiczny?
OMADENT Gabinet stomatologiczny znajduje się przy Ożarowska 33, 05-850 Ożarów Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do OMADENT Gabinet stomatologiczny?
Można skontaktować się z OMADENT Gabinet stomatologiczny pod numerem +48 609 447 183
Jak można dotrzeć do OMADENT Gabinet stomatologiczny?
Do OMADENT Gabinet stomatologiczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku