Opinie

  1. Ask ★★★★★

    Bardzo polecam. Doktor bardzo mi pomógł, bardzo dziękuję.

  2. Marzanna O ★★★★★

    Panie Radku z całego serca dziękuję:) Ogólnie boje się wizyt u stomatologa ale przyszedł czas na wymianę starej porcelany ( ponad 20 - sto letniej) na kilku zębach. Zaczęłam w innej klinice i bardzo żałuje tego początku...jak trafiłam do gabinetu Pana Radka było już tylko lepiej. Bardzo rzeczowo i profesjonalnie wytłumaczył mi na czym będzie polegał proces wymiany porcelany i wybielania pozostałych zębów bo na to się ostatecznie zdecydowałam ( i to był strzał w dziesiątkę). W międzyczasie po wnikliwej analizie, a co za tym idzie ogromnej wiedzy Pana Doktora wyszło, że ząb, który miałam leczony kanałowo we wcześniejszej klinice został zaleczony tylko częściowo...a był szykowany pod porcelanę....Panie Radku dziękuję za to odkrycie i całkowite wyleczenie zęba. Podczas wizyt czułam się komfortowo i spokojnie, nie było bólu i niepewności, atmosfera w gabinecie bardzo fajna, super zespół:) Pan Radek to profesjonalista na najwyższym poziomie. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania w 200 % , mogę się uśmiechać, a ząbki wyglądają bardzo pięknie i naturalnie, to też zasługa Pani protetyk, której w tym miejscu pragnę bardzo podziękować. Do tego wszystkiego ustalona cena za całość była naprawdę przystępna. Z całego serca polecam wszystkim Pana Radka i Nową Somatologię. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję i do zobaczenia :):):)

  3. Zofia Maczka ★★★★★

    Profesjonalne podejście do pacjenta, w gabinecie bardzo przyjazna atmosfera. Przewyższył moje oczekiwania.

  1. Mikołaj Krupiński ★★★★★

    Polecamy gabinet Pana Doktora. Od kilku lat liczymy zęby naszej 5 osobowej rodziny. Tak delikatnego stomatologa z podejściem do dzieci nie spotkaliśmy jeszcze. Cierpliwy,dokładnie i przystępnie tłumaczy wykonywane zabiegi.

  2. Bernard Wszola ★★★★★

    Super gabinet i co najlepsze po sąsiedzku, miło i profesjonalnie, mój strach przed dentystami wyraźnie się obniżył.

  3. Łucja Lech ★★★★★

    Naprawdę polecam Łucja L. Stomatolog jest najlepszy w mieście Warszawa przy ul. Gen. Tadeusza Pełczyńskiego 22J. Byłam tam. I pojawię się jeszcze niebawem. Tylko ten stomatolog NOWA Stomatologia Bemowo. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.

  1. Kacper Pietrenko ★★★★★

    Ocenę wystawiam po 3 tygodniach od wizyty, specjalnie chciałem poczekać, aby ocenić jakość usługi i jak na razie sądzę, że warto korzystać z usług Nowej Stomatologii, ponieważ problem z zębem który miałem nie potrafiło rozwiązać dwóch innych stomatologów, a tutaj wygląda na to, że operacja się udała.

  2. jaro171188 ★★★★★

    Witam. Jestem po pierwszej wizycie. Mały stres był, ale szybko zniknął. Pan doktor to świetny specjalista i profesjonalista, a przy tym niezwykle serdeczny i miły człowiek. Leczenie przebiegło bezboleśnie, a jego kolejne etapy zostały mi bardzo dokładnie wytłumaczone. Gabinet czysty i przytulny, dogodna lokalizacja. Miła, urocza i pomocna Pani asystent ;) Z całego serca polecam!!! Pozdrawiam, Jarosław Gruszczyński

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres NOWA Stomatologia Bemowo?

NOWA Stomatologia Bemowo znajduje się przy Gen. Tadeusza Pełczyńskiego 22J, Bemowo, 01-471 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do NOWA Stomatologia Bemowo?

Można skontaktować się z NOWA Stomatologia Bemowo pod numerem +48 577 211 077

Jak można dotrzeć do NOWA Stomatologia Bemowo?

Do NOWA Stomatologia Bemowo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements