Jeśli ktoś ma dentofobię jak ja to z całego serca polecam tą klinikę. Doktor Karolina Stępień to anioł. Super podejście, wszystko spokojnie wyjaśnione, cierpliwość anielska. Dlugo chodziłam z bólem zęba aż wkoncu zapisałam sie i jestem zachwycona.
Zdjęcia
Opinie
-
Magdalena Bukowska ★★★★★
-
Barbara Victoria Leszczynska ★★★★★
Zabiegi wykonywane przez Panią Magdalenę są zawsze bardzo profesjonalne. Efekt rewelacyjny, świetne porady jak dbać o zęby na codzień i bezpośrednio po zabiegu
-
Mariola Bączek ★★★★★
Wizyta przebiegła sprawnie i komfortowo.Pani higienistka bardzo miła,wszystko dokładnie tłumaczyła,a cały zabieg został wykonany rzetelnie i profesjonalnie.
-
An R ★★★★★
Z uwagi na zły stan uzębienia leczyło mnie wielu stomatologów. Nigdy nie pisałam opinii ale tu muszę, bo Pani Katarzyna Chmielińska- Woźniak zupełnie mnie zaskoczyła. Ogrom profesjonalnego, rzeczowego podejścia do pacjenta to jest to co otrzymałam. A to wszystko w atmosferze zupełnie niespotykanej życzliwości i spokoju. Pierwszy raz nie miałam znieczulenia podczas zabiegu! Był to ząb z dużą próchnicą a ja nie czułam bólu ponieważ Pani doktor była bardzo delikatna, nie spieszyła się i na bieżąco informowała mnie na jakim etapie jesteśmy. Ceny bardzo przystępne. Dla mnie to najlepszy gabinet w jakim byłam dotychczas (a było ich bardzo wiele i mam porównanie). Polecam z czystym sumieniem
-
Artur Samczyński ★★★★★
Klinikę "Stomatologia na Bielanach" odwiedziłem po raz pierwszy w marcu tego roku. Wybrałem w/w klinikę z racji pozytywnych opinii innych pacjentów oraz po zapoznaniu się z profesjonalnie opracowaną stroną internetową. Leczenie zdecydowałem się zrealizować u Pani dr Chmielińskiej - Woźniak, co również spowodowane było pozytywnymi opiniami i ogromnym uznaniem ze strony innych osób. Tuż przed pierwszą wizytą wypełniłem bardzo przystępną elektroniczną ankietę, dotyczącą stanu zdrowia, przyjmowanych leków itp. Po wejściu do gabinetu spotkałem się z niezwykle miłym podejściem ze strony Pani Doktor, co sprawiło, że jakikolwiek stres (o ile w ogóle był) natychmiast zniknął, a samo leczenie przebiegło całkowicie bezboleśnie i niezwykle komfortowo. Między wizytami została dodatkowo przeprowadzona pełna higienizacja zębów (usunięcie kamienia i piaskowanie) Na chwilę obecną leczenie dobiegło końca, lecz z całą pewnością za jakiś czas powrócę do gabinetu - na kontrolę. Podsumowując - jeżeli chcą Państwo zmniejszyć swój stres związany z wizytą stomatologiczną - serdecznie polecam "Stomatologię na Bielanach" Pięć gwiazdek pod każdym względem ! ! ! ! ! ! !
-
Joanna Gajda ★★★★★
Serdecznie polecam dr. Edytę. Dokładna, delikatna, serdeczna. Podejmuje się prac, przy których inni stomatolodzy proponowali ekstrakcje. Przychodzę tu od lat.
-
Weronika Tomaszewska ★★★★★
Byłam dziś pierwszy raz w tej klinice. Pani doktor Woźniak jest przemiłą osobą, które bardzo troszczy się o pacjenta. Zawsze strasznie bałam się stomatologów, a do Pani doktor chętnie wrócę kolejny raz. Dziękuję.
-
Amelka Fudała ★★★★★
Od razu od wejścia do gabinetu poczułam komfort. Punktualne przyjęcie. Podejście dr Edyty Baranowskiej bardzo życzliwe. To wspaniały profesjonalista w swoim fachu. Dziękuję za rzetelną informację o leczeniu i kosztach. Polecam wszystkim
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gabinet Stomatologiczny Na Bielanach?
Gabinet Stomatologiczny Na Bielanach znajduje się przy Stefana Żeromskiego 4E, Bielany, 01-861 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gabinet Stomatologiczny Na Bielanach?
Można skontaktować się z Gabinet Stomatologiczny Na Bielanach pod numerem +48 503 841 390
Jak można dotrzeć do Gabinet Stomatologiczny Na Bielanach?
Do Gabinet Stomatologiczny Na Bielanach można dotrzeć, korzystając z poniższego linku