Opinie

  1. Monika Kotłowska ★☆☆☆☆

    Pierwszy raz w życiu podczas podawania znieczulenia miałam zaburzenie widzenia przez kilkanaście minut. Pani Mik stwierdziła, że zrobiła wszystko zgodnie ze sztuką lekarską, ale muszę panią rozczarować - inny stomatolog zrobił to praktycznie bezboleśnie i nie miałam żadnych powikłań. Także chyba coś jednak pani nie wyszło.

  2. Otylia Grosicka (ztatuowana) ★★★★★

    Byłam już trzy razy i po raz kolejny jestem zadowolona! W szczególności polecam Panią Klaudię, która jako pierwsza usunęła kamień w ten sposób, że w śladowych ilościach się pojawia. Za co jestem jej bardzo wdzięczna :)

  3. Martyna Supronik ★★★★★

    Bardzo polecam panią Klaudię, skaling i piaskowanie zębów wykonane profesjonalnie i w miłej atmosferze. Na pewno tu wrócę w przyszłości :)

  1. Mantas Gmitrzuk ★★★★★

    Skorzystałem z usług przychodni i jestem bardzo zadowolony pod względem jakości jak i obsługi. Mogę szczerze polecić. Pani Aleksandra ma talent i bardzo dobre podejście do pacjenta. Z chęcią wrócę :)

  2. Ирина Ивченко ★★★★★

    Najlepsi dentyści! Dziękuję Pani chirurg za bezbolesne usunięcie ósemki! Po takim profesjonalnym podejściu nawet nie wzięłam żadnego przeciwbólowego! Dziękuję za skierowanie mnie na pantanogram oraz za leczenie każdego zęba! Dziękuję Właścicielce salonu za to, że stworzyła wspaniały team fachowców!

  3. Bartek Kondracki ★★★★★

    Pan Doktor Jóźwiak to niesamowity stomatolog, widać, że człowiek robi to z pasją i przyjemnością. Oby więcej takich lekarzy. Chodzę do doktora dość regularnie przez prawie rok i ani razu nie byłem niezadowolony.

  1. Dominik Tercjak ★★★★★

    Pani Dr Klaudia jest znakomitą higienistką. Dbała dziś o mój komfort i samo poczucie podczas zabiegu. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Nie policzyła dużo za zabieg a wykonanie jak i profesjonalizm oraz miła atmosfera jaką mi zapewniła można znaleźć tylko w naprawdę wysoko postawionych gabinetach stomatologicznych. Ode mnie 5⭐ ponieważ więcej się nie da.

  2. Oliwier Baranowski ★★★★★

    Pani Dr Klaudia jest znakomitą higienistką. Dbała dziś o mój komfort i samo poczucie podczas zabiegu. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Nie policzyła dużo za zabieg a wykonanie jak i profesjonalizm oraz miła atmosfera jaką mi zapewniła można znaleźć tylko w naprawdę wysoko postawionych gabinetach stomatologicznych. Ode mnie 5⭐ ponieważ więcej się nie da.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przychodnia Stomatologiczna M-Dental?

Przychodnia Stomatologiczna M-Dental znajduje się przy Sonaty 6D, Mokotów, 02-744 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przychodnia Stomatologiczna M-Dental?

Można skontaktować się z Przychodnia Stomatologiczna M-Dental pod numerem +48 228 430 606

Jak można dotrzeć do Przychodnia Stomatologiczna M-Dental?

Do Przychodnia Stomatologiczna M-Dental można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements