Serdecznie polecam! Pani Paulina Wnuk zapewnia dokładną higienizację, dba o komfort w trakcie zabiegu oraz udziela jasnych instrukcji jak dbać o zęby. Pani Karolina Sikorska-Korol wykazuje się profesjonalizmem, holistycznym podejściem do pacjenta i zawsze stara się o jak największy komfort pacjenta. Bycie na fotelu dentystycznym w tym miejscu, łączy się z minimalną ilością bólu, a zawsze wielką dbałością o pacjenta!
Zdjęcia
Opinie
-
Justyna Szymańska ★★★★★
-
Małgorzata Rosiak ★☆☆☆☆
Witam serdecznie, pomijam kwestię związaną z tym, że dwa razy do mnie dzwoniono i proszono o przesunięcie wizyty na wcześniejszą godzinę. Nie stanowiło to dla mnie kłopotu. Natomiast po przyjściu okazało się, że i tak musiałam czekać 20 min. Oczywiście przeproszono za tą sytuację. Całą wizyta przebiegła generalnie ok. Nie ma tu żadnych uwag. Natomiast ceny są KOSMICZNE. Proszę Państwa jeśli chcecie usnąć zęba mlecznego to zdecydowanie NIE POLECAM. Szanuje pracę lekarzy, ale to już jest naprawdę przesada. Po zakończonej wizycie konsultowałam ceny w innych gabinetach i u każdego było zdecydowanie taniej. Szkoda, myślałam że znajdziemy dla siebie dobre miejsce, ale z uwagi na bardzo przesadzony cennik była to moja ostatnia wizyta. Pozdrawiam
-
Łukasz Baprawski ★★★★★
Mogę z czystym sumieniem polecić ten gabinet dentystyczny. Moje doświadczenia tutaj sa zawsze doskonałe. Personel jest profesjonalny i przyjazny, co sprawia, że czuję się komfortowo podczas wizyt. Wyposażenie gabinetu jest nowoczesne, a czystość i higiena są na najwyższym poziomie. Lekarze zawsze starannie tłumaczą procedury i odpowiadają na pytania. To miejsce, gdzie ja i moja rodzina znaleźliśmy kompleksową opiekę stomatologiczną. Dr Karolina to wyjątkowa dentystka! Profesjonalna, delikatna i pełna empatii. Wizyty u niej zawsze są bezproblemowe i komfortowe, opiekuje się cała moja rodzina (a dzieci bez problemu siadają na fotelu). Natomiast dr Paweł, opiekuje się ortodontycznie moimi dziećmi. Jego zaangażowanie w pracę i troska o pacjentów są niezwykłe. Dzięki jego wiedzy i umiejętnościom, leczenie ortodontyczne przebiega sprawnie i efektywnie. To prawdziwy profesjonalista.
-
Paulina Ragus ★☆☆☆☆
Niestety kolejni naciągacze. Nie słuchają pacjenta, higienizacja na bardzo słabym poziomu, nie czyszczą przerw międzyzębowych. Pani Karolina jest mi winna 200zl za wysłanie mnie na bezsensowną konsultacje mimo ze jej mówiłam ze byłam już na takiej konsultacji. Pracują bez mikroskopu! Ortodonta Pan Paweł kolejny naciągacz i proponuje Panu odnosić się do klientów z większym szacunkiem bo nie jestem twoja koleżanka . Traktujecie pacjentów jak idiotów. Bardzo nie polecam!
-
Monika ★★★★★
Chodzę do doktora Sikorskiego ponad rok, i jestem bardzo zadowolona. A panikara ze mnie ogromna, takze każdemu kto panicznie boi sie igieł, leczenia stomatologicznego POLECAM. Pan doktor nie tylko swietnie tłumaczy ale rownież leczy, omawia z Pacjentem wszystko by nie było żadnego zdziwienia na rejestracji. Nigdy w życiu nie spotkałam kogoś kto jest nie tylko dentysta a człowiekiem! P.s panie doktorze nie tylko wyleczył pan moje zeby, ale rownież dodał pewności siebie.
-
Karolina Kołodziejek ★★★★★
Bardzo polecam higienizacje u pani Pauliny Wnuk. Wykonywała higienę mi jak i mojemu dziecku. Wszystko przebiegało bezboleśnie, profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze. Pani Paulina dokładnie wytłumaczyła jak dbać o prawidłową higienę zębów. Syn bardzo zadowolony ponieważ był informowany co będzie robione i się nie bał. Serdecznie polecam.
-
Zuzanna Pragacz ★★★★★
Bardzo serdecznie polecam to miejsce! Pani dr Katarzyna oraz Pan dr Paweł zajmują się kompleksowo moim leczeniem od ekstrakcji ósemek, przygotowania zębów aż po ortodoncję. Czuję się zaopiekowana od pierwszej wizyty, a założenie i noszenie aparatu stało się przyjemnością i modnym wizualnym dodatkiem. Dzięki temu gabinetowi leczenie stomatologiczne teraz jest dla mnie bardziej chwilą relaksu niż stresującym wydarzeniem. Polecam to miejsce każdemu, kto boryka się z problemami nie tylko zdrowotnymi, ale również estetycznymi :)
-
Jarosław Dąbrowski ★☆☆☆☆
Ceny z kosmosu. Nie informują, że ceny się sumują. Wyrwanie mlecznego zęba u dziecka to 400 zł = konsultacja + znieczulenie + ekstrakcja. W cenniku to 250 zł. Cała wizyta 5 minut- nic skomplikowanego. Nie informują o tym przed wizytą, że doliczają znieczulenie oraz konsultacje. Przede mną jedna pani tak samo zaskoczona (musiała za coś zapłacić 1200 zł za co do tej pory płaciła 300 - tak wynikało z rozmowy). Na pytanie czy można prosić o samą ekstrakcję bez konsultacji - odpowiedź NIE. Nie polecam za to.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres STOMATOLOGIA WIATRACZNA?
STOMATOLOGIA WIATRACZNA znajduje się przy Aleja Stanów Zjednoczonych 72, Praga-Południe, 04-036 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do STOMATOLOGIA WIATRACZNA?
Można skontaktować się z STOMATOLOGIA WIATRACZNA pod numerem +48 660 005 506
Jak można dotrzeć do STOMATOLOGIA WIATRACZNA?
Do STOMATOLOGIA WIATRACZNA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku