Zdecydowanie nie polecam. Moja wizyta była przykładem skrajnego braku organizacji i przygotowania ze strony gabinetu. Przejechałam 300 km, specjalnie dostosowując swój pobyt w Polsce pod termin wizyty, a na miejscu okazało się, że chirurg nawet nie zapoznała się wcześniej z moją dokumentacją. Gdyby zrobiono to na czas, wiedzieliby Państwo od razu, że konieczna jest tomografia — nie musiałabym czekać trzech tygodni na wizytę, która od początku nie miała prawa się odbyć. Zamiast pomocy i leczenia zostałam odesłana bez wykonania zabiegu, narażona na stratę czasu, pieniędzy i dalsze powikłania wynikające z odwlekania leczenia. Prosiłam wcześniej o jasne wskazówki, jakie badania przygotować — zapewniono mnie, że wszystko jest w porządku. Jak się okazało, nie było. Tak podstawowy brak komunikacji i przygotowania podważa zaufanie do kompetencji gabinetu. Moje doświadczenie było bardzo negatywne i uważam, że tak nie powinno wyglądać traktowanie pacjenta.
Zdjęcia
Opinie
-
Marlena Bermeo Grajales ★☆☆☆☆
-
slawek30able ★★★★★
Jetem bardzo zadowolony z usług gabinetu ToMident. Byłem leczony ortodontycznie, chirurgicznie jak również korzystałem ze stomatologii estetycznej. Wszystko na bardzo wysokim poziomie. Zawsze tam wracam z szerokim uśmiechem. Serdecznie polecam.
-
Sandra ★★★★★
Jestem zachwycona opieką stomatologiczną i dzisiejszą higienizacją (nikt nigdy nie wykonał mi tego z taką dokładnością, zaopiekowniem i tak kompleksowo)! Dziękuję! ❤️ Poza tym zaczynam tu leczenie ortodontyczne i już czuję, że jestem w najlepszych rękach. Jesteście Drogie Panie przy tym wszystkim bardzo empatyczne. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
-
Dominik Grabiński ★★★★★
Bardzo profesjonalne podejście do klienta! Zostałem wysłuchany, zaproponowano mi cały przebieg leczenia od A do Z, cierpliwie uzyskałem odpowiedź na każde pytanie. Pani Magda służy pomocą i radą na każdym kroku. Rozpocząłem cykl długotrwałego leczenia i mam zamiar do samego końca pozostać w tym gabinecie przy Tym specjaliście. Polecam z czystym sumieniem!
-
Agnieszka Zduńczyk ★★★★★
Miejsce godne polecenia! Pełen profesjonalizm, przyjazna atmosfera, kompetentni specjaliści, super sprzęt, indywidualne i życzliwie podejście do pacjenta. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty w gabinecie - Pani Ortodontka rzeczowo odpowiedziała na wszelkie pytania i wątpliwości oraz szczegółowo wyjaśniła jak będzie wyglądał cały proces leczenia. Szczerze polecam ToMiDent!
-
Marika Siwko ★★★★★
Doktor Stańczuk zajmowała się moim uzębieniem jeszcze na ulicy Miodowej. Bardzo delikatnie z wytłumaczeniem całego procesu leczenia. Fachowo. Konkretnie. Z najlepszym sprzętem i doświadczeniem. Bardzo polecam.
-
Nina Miodowska ★★★★★
Serdecznie polecam, widać że Pani doktor zna się na rzeczy, dodatkowo leczenie przebiega w miłej i co najważniejsze bezstresowej atmosferze. Leczymy się z mężem w ToMiDent od kilku lat i zawsze byliśmy profesjonalnie obsłużeni. Zdecydowanie polecam☺️.
-
Lena Staniszewska ★★★★★
Wysoka jakość usług, profesjonalizm wszystkich specjalistów pracujących w gabinecie , podejście do pacjenta. Najlepszej jakości sprzęt oraz miły i uśmiechnięty personel. Każda wizyta w gabinecie przebiega bardzo sprawnie, a wątpliwości i pytania wyjaśniane są bardzo szczegółowo. Polecam z czystym sumieniem !!!
-
Bartosz “BTS” WARSZAWSKI ★★★★★
Miło i profesjonalnie, czyli tak, jak powinno być w gabinecie dentystycznym. Czuję, że zęby są tu w dobrych rękach. Szczerze polecam nawet tym, których wizyta u dentysty napawa swego rodzaju lękiem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres ToMiDent?
ToMiDent znajduje się przy Zamkowa 13, Targówek, 03-890 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do ToMiDent?
Można skontaktować się z ToMiDent pod numerem +48 609 259 258
Jak można dotrzeć do ToMiDent?
Do ToMiDent można dotrzeć, korzystając z poniższego linku