Opinie

  1. zoryn (zoryn) ★★★★★

    Pan doktor jest dentystą moim od dzieciństwa, ale od dłuższego czasu nie miałem powodu albo okazji (z powodu studiów w innym mieście) przyjść na wizytę. Miałem problem z zębem, który mi doskwierał od ponad roku i powodował, że nie mogłem gryźć po lewej stronie, byłem z tym problemem dwa razy u innych dentystów i nic nie pomogli. Parę dni temu byłem u Pana Doktora i jak tylko spojrzał na moje zęby to powiedział "Ja ci dam za chodzenie do innych Dentystów" posadził mnie na fotelu i po 10 minutach rozwiązał problem, którego inni nie mogli przez rok. Jeszcze raz ogromnie dziękuję — Michał

  2. Kasia ★★★★★

    Polecam profesjonalizm Pana Doktora. Merytoryczny, z poczuciem humoru. Wiedzial jak zaplanowac i bezbolesnie przeprowadzic wieloetapowe leczenie. Dziękuję!

  3. Dariusz Matejewski ★☆☆☆☆

    „Jeżeli się panu nie podoba, to NIECH się pan WYNOSI!!!” — takimi słowami uraczył mnie właściciel tego gabinetu, gdy czekając na swoją kolej, pozwoliłem sobie zwrócić mu uwagę, że głośne i obraźliwe ruganie swoich asystentek jest niekulturalne, nieprofesjonalne i po prostu nie na miejscu. Wszyscy obecni w poczekalni słyszeli ten przykry spektakl i odczuwali wyraźny dyskomfort. Ja osobiście byłem w szoku — trudno uwierzyć, że w XXI wieku można usłyszeć coś takiego w miejscu, które powinno budzić zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Opadła wam kopara? Ja zdębiałem…

  1. Aneta Sawicka ★★★★★

    Polecam bardzo doktora Piotra Sobiecha. To wspaniały ekspert w swojej dziedzinie, z dużym doświadczeniem i wiedzą. Jest bardzo pomocny i empatyczny. Pomógł mi wtedy kiedy cierpiałam z bólu. Otrzymałam natychmiastową skuteczną pomoc. Dziękuję!

  2. Kasia Śmielak ★★★★★

    Miałam okazję poznać Pana Doktora zarówno jako studentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie przez lata dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem, jak i jako mama małego pacjenta. Jako lekarz dentysta mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że to wybitny specjalista – o ogromnej wiedzy, doskonałych umiejętnościach klinicznych i bogatym doświadczeniu, również w leczeniu dzieci po urazach. W trudnym momencie – po niespodziewanym wypadku mojego dwuletniego dziecka – mieliśmy ogromne szczęście, że Pan Doktor akurat był w gabinecie i mógł nam pomóc. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni za spokój, empatię i pełen profesjonalizm, z jakim zaopiekował się naszym dzieckiem. Pan Doktor słynie nie tylko z rzetelnego podejścia do leczenia i aktualnej wiedzy medycznej, ale również z poczucia humoru, które potrafi rozładować napięcie – zarówno u dorosłych, jak i u najmłodszych pacjentów. To lekarz z pasją, ogromnym doświadczeniem i sercem do ludzi. Z pełnym szacunkiem i wdzięcznością – dziękujemy :)

  3. Ewa Zielinska ★★★★★

    Z gabinetu korzystam od wielu lat i jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam Pana doktora to specjalista przez wielkie S. Profesjonalizm i uśmiech przyciąga wielu pacjętów, zwłaszcza tych najmłodszych.

  1. Dorota ★★★★★

    Byłam dziś z 9 letnią córką. Super podejście Pani Stomatolog. Trafiliśmy tu przypadkiem ale na pewno zostaniemy stałymi klientami. Dziękujemy za świetnie przeprowadzony zabieg.

  2. Aleksandra Brodka ★★★★★

    Z całego serca polecam Pana Doktora Piotra Sobiecha:) Jest wspaniałym lekarzem – pełnym empatii, doświadczenia, wiedzy i profesjonalizmu. Razem z przesympatycznymi Paniami Asystentkami tworzą dobrane duety zapewniające przyjazną atmosferę w gabinecie. Każdy przypadek traktowany jest tu indywidualnie, czuć zaangażowanie, cierpliwość a także serdeczność w stosunku do pacjentów. Na recepcji zawsze można też liczyć na kawę czy wodę w zależności co kto potrzebuje. Bardzo polecam wizyty w tym miejscu!

  3. Mateusz Jeżykowski ★★★★★

    Polecam! Fachowcy, jakich mało. I specjaliści od rozwiązywania trudnych problemów. Ja akurat zgłosiłem się z taką "trudną sprawą". Kilku innych dentystów, z którymi rozmawiałem wcześniej, rozkładali ręce lub mówili, że to będzie bardzo skomplikowane i będzie wymagało chirurgii stomatologicznej. A to niestety nie każdy potrafi. I kumpel polecił mi doktora Sobiecha. Super było to, że po dokładnych oględzinach od razu już wiedział, co trzeba zrobić i jak. Nie ma rzeczy niemożliwych. Leczenie trochę trwało, ale już jestem po i muszę powiedzieć, że efekt przeszedł moja najśmielsze oczekiwania. Pełny profesjonalizm. I do tego z dużą dawką pozytywnej energii, bo doktor jest przesympatyczny i ma ogromne poczucie humoru. Wizyta w tym gabinecie to czysta przyjemność. Zdecydowanie polecam!

  1. Jack Polkowski ★★★★★

    Najlepszy dentysta, u jakiego dotychczas byłem, a w swoim życiu przewinąłem się przez wiele różnych gabinetów, natrafiając zarówno na totalnych partaczy, jak też lekarzy, kórzy naciągali pacjentów montując im plomby dosłownie we wszystkich, nawet zdrowych zębach. Do gabinetu doktora Sobiecha trafiłem z polecenia. Znajomy zachwalał pod niebiosa jakość usług. A ja akurat byłem w krytycznej sytuacji, bo mój poprzedni dentysta zbudował mi most na "pozostałościach" moich zębów trzonowych i niestety jeden z korzeni przełamał się na pół, wbijając mi się w dziąsła... Koszmarna sytuacja, ale mój dentysta nie poczuwał się do winy. Musiałem to natychmiast zdemontować i zbudować nowy most, więc tym razem szukałem kogoś, kto się specjalizuje w trudnych przypadkach, zahaczających o chirurgię dentystyczną. I polecono mi właśnie doktora Sobiecha. Dziś, z perspektywy kilku lat, mogę sam, z pełną odpowiedzialnością polecić go każdej osobie, która szuka prawdziwego fachowca. A takich ekspertów i profesjonalistów, jak doktor Sobiech, jest naprawdę niewielu. Doktor usunął mi mostek wraz z pęknętym korzeniem, a następnie zamontował implanty, na których zbudował nowy most. Służy mi on bez problemu już od kilku lat. W międzyczasie poleczyłem również inne zęby i teraz jestem na etapie robienia koron. Co ciekawe, w międzyczasie konsultowałem kwestię koron z innym dentystą, który okazał się mało profesjonalny, albo po prostu nieobeznany z różnymi technikami, jakie dziś są dostępne. Ponieważ miałem zły zgryz (dolne zęby ścierały te góne), tamten dentysta zaproponował wykonanie licówek z... tej samej masy, z której robi się plomby. Czyli miałbym tak naprawdę plomby w kształcie zębów, nałożone z przodu. Lekko się ubawiłem, bo coś takiego przy moim zgryzie wykruszyłoby się i odpadło w ciągu kilku miesięcy. Gdy poszedłem do doktora Sobiecha, ten od razu powiedział, że zanim zabierzemy się za korony, najpierw trzeba skorygować zgryz. Wykonał odpowiednie skany, zaprojektował proces "przesuwania" zębów i zamówił komplety nakładek, które nosiłem przez wiele miesięcy. Teraz mam już właściwy zgryz i dopiero zabieramy się za kwestię koron. Tak działa profesjonalista. Gdy dodam do tego rozsądne, nieprzesadzone ceny, to już chyba nie muszę dłużej tłumaczyć, dlaczego jestem i pozostanę już na zawsze pacjentem doktora Sobiecha.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Opiekun Uśmiechu Piotr Sobiech?

Opiekun Uśmiechu Piotr Sobiech znajduje się przy Aleja Komisji Edukacji Narodowej 11, Ursynów, 02-722 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Opiekun Uśmiechu Piotr Sobiech?

Można skontaktować się z Opiekun Uśmiechu Piotr Sobiech pod numerem +48 224 022 424

Jak można dotrzeć do Opiekun Uśmiechu Piotr Sobiech?

Do Opiekun Uśmiechu Piotr Sobiech można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements