okropny gabinet co praktycznie kilka miesięcy ortodonta się zmienia jak byliśmy na 5 wizycie zobaczyliśmy panię ortodontkę z kulkami do sedesu przypiętymi do fartucha panie pracują jak za karę mój syn został skrzyczany za to że nie nosił aparatu cały dzień a ma dopiero siedem lat ceny kosmicznie drogie panie się spuzniają na moją żonę nakrzyczała pani bo nieprzekręcała aparatu dziecku bo była zapracowana a ja byłem w delegacji ten lokal powinni zamknąć natychmiast bo to co tam się dzieje jest chore! naprawdę lepiej się na tym znała pani dentystka z innego lokalu która nawet nie pracowała w tym zawodzie
Zdjęcia
Opinie
-
Łukasz Jóźwik ★☆☆☆☆
-
Aleksandra Zoya ★★★★★
Jestem niezwykle zadowolona, otrzymałam kompleksowy i klarowny plan leczenia. Niezwykle profesjonalne podejście Pani Stomatolog Anny Kaszak oraz Pani Higienistki VlastaVainahii. Mam spore obawy przed leczeniem, a w tym gabinecie czuję się naprawdę komfortowo. Każdy etap leczenia jest ze mną omawiany i wyjaśniany. Dziękuję. :)
-
Nicole Madyńska ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez gabinet stomatologiczny . Personel jest niezwykle profesjonalny i przyjazny, co sprawia, że wizyta u dentysty staje się przyjemnością. Sprzęt jest nowoczesny, a gabinet utrzymany w czystości. Dodatkowo, dokładność i precyzja w wykonywaniu zabiegów sprawiają, że mogę śmiało polecić tę placówkę każdemu szukającemu wysokiej jakości opieki stomatologicznej. W szczególności polecam Pania Dr Lisaj.
-
Sandra ★★★★★
Wiem ze słowa "przyjemna atmosfera w gabinecie dentystycznym " brzmi jak oksymoron ale sposób w jaki Pan Kamil podchodzi do pacjenta powinien być naśladowany przez resztę pracowników służby zdrowia ;) Człowiek czuje się tam jak klient a nie jak intruz. Sama usługa dostarczona sprawnie i profesjonalnie. Pozdrawiam serdecznie :)
-
Sylwia Sobotka ★☆☆☆☆
To co się dzieje to jakis zart. Na jednej z wizyt u Pani Agnieszki Wilczyńskiej dowiedzialam się ze mam dwa zęby do leczenia( jeden z prawej,drugi z lewej strony na gorze) po czym na kolejnej wizycie Pani stwierdziła ze nie pamieta o których zębach mówiła i zrobiła mi dwa zęby ale z prawej górnej strony..... Kolejna sytuacja miala miejsce u Dr Oksany,zglosilam sie z bólem siódemki, Pani nie robiąc zadnego przeswietlenia stwierdziła ze ten ząb jest zdrowy ale skoro mnie boli to założy mi truciznę i mam się zglosic na leczenie kanałowe. Ząb nadal masakrycznie bolal mnie przez caly tydzień. Poszlam wiec szybko do innego dentysty i okazało się ze Pani źle oczyscila mi ten ząb i musiałam go robić na nowo. Po zgłoszeniu problemu mailem przez 2 tyg nikt nie raczył nawet odpisać. Nie polecam.
-
Sylwia Stach ★★★★★
Byłam dzisiaj na pierwszej wizycie u Pani Doktor w tej przychodni i jestem naprawdę zadowolona. Widać, że zależy jej na dobru pacjenta, a sama wizyta przebiegła szybko i bezboleśnie. Na pewno wrócę tutaj ponownie!
-
Dorota Gałka ★★★★★
Zdecydowanie polecam tę klinikę stomatologiczną! Oferują szeroki zakres usług, od rutynowych wizyt kontrolnych po implanty i ortodontę. Zespół jest bardzo przyjazny i rzetelny, a wizyty przebiegają sprawnie, z naciskiem na komfort pacjenta. Warto tu przyjść także z dziećmi!
-
Ewelina Czajka ★★★★★
Obsługa bardzo miła i na poziomie - naprawdę świetne podejście do pacjenta. Polecam!
-
zaneta pycka ★☆☆☆☆
Nie polecam. Poszłam z bólem zęba, Pani dr rozwiercila mi bez znieczulenia bo stwierdziła ze nie potrzeba, założyła opatrunek i lekarstwo które po nie całych 10 h wypadło i ból powrócił. Następnego dnia inna Pani dr w tym samym gabinecie wyjęła wszystko i stwierdziła ze nie ma sensu wkładać lekarstwa bo i tak wypadnie a zanim coś zrobią z zębem to trzeba pozbyć się stanu zapalnego dziąsła obok bolącego zęba. Tak wiec za wizytę zapłaciłam nie mało, zab został bardziej rozbabrany i zostałam puszczona z bólem :/ szczerze NIE POLECAM !!!
-
T ★★★★★
Lepszego dentysty nie znajdziecie. Wyszkolony Pan Michał Kaszak z niesamowita aura i podejściem kompleksowym zaproponował mi leczenie jakiego potrzebowałem. Wysłuchał moich potrzeb i od razu podjął się całego leczenia. Serdecznie polecam. Tadeusz z Gdańska.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kass Dent Marki Dentysta Stomatolog Ortodonta Implanty?
Kass Dent Marki Dentysta Stomatolog Ortodonta Implanty znajduje się przy Promienna 4B, 05-270 Marki, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kass Dent Marki Dentysta Stomatolog Ortodonta Implanty?
Można skontaktować się z Kass Dent Marki Dentysta Stomatolog Ortodonta Implanty pod numerem +48 508 868 016
Jak można dotrzeć do Kass Dent Marki Dentysta Stomatolog Ortodonta Implanty?
Do Kass Dent Marki Dentysta Stomatolog Ortodonta Implanty można dotrzeć, korzystając z poniższego linku