Opinie

  1. Piotr Gorczyński ★★★★★

    Pan Piotr to CUDOTWÓRCA!! Najlepszy dentysta u jakiego byłem. Tak jak przedmówcy pisali, do Pana Piotra udałem się z polecenia i nie żałuję :) Wyrywanie ósemki przebiegło bezboleśnie. Przystępne ceny, a przede wszystkim - przyjazna dla klienta atmosfera. Pan Piotr to sympatyczny, uśmiechnięty człowiek. Jednym słowem - fachowiec. Czego chcieć więcej?

  2. Karolina Boniecka ★★★★★

    Zgłosiłam się do Pana Piotra z duzym bólem zęba. Doktor znalazł dla mnie termin jeszcze tego samego dnia. Mimo iż jestem osobą , która boi się dentystów Pan Piotr ze stoickim spokojem tłumaczył cierpliwie kolejne etapy leczenia. Czułam się zaopiekowana i spokojna o stan swojego uzębienia. Serdecznie polecam :)

  3. Agnieszka Kozłowska ★★★★★

    Dr Grudzień to najlepszy stomatolog na jakiego trafiłam. Mimo trudnego zabiegu z jakim przyszło mu się zmierzyć - nie narobił mi traumy i podszedł fachowo do zabiegu. Jestem taka szczęśliwa i wiem, że zostanę tu na dłużej!

  1. Bezimienna ★★★★★

    Dr Grudzień to najlepszy stomatolog na jakiego trafiłam. Mimo trudnego zabiegu z jakim przyszło mu się zmierzyć - nie narobił mi traumy i podszedł fachowo do zabiegu. Jestem taka szczęśliwa i wiem, że zostanę tu na dłużej!

  2. Marika Szymańska ★★★★★

    Polecam! Pana Grudnia polecili mi moi rodzice i ciocia, którzy się u niego leczą. Teraz dołączyłam ja z narzeczonym. Pan Piotr jest nie tylko bardzo sympatyczny i spokojny, ale przede wszystkim rzeczowy, zna się na tym co robi. Jesteśmy bardzo zadowoleni i będziemy kontynuować leczenie :)

  3. Marika Zalewska ★★★★★

    Polecam! Pana Grudnia polecili mi moi rodzice i ciocia, którzy się u niego leczą. Teraz dołączyłam ja z narzeczonym. Pan Piotr jest nie tylko bardzo sympatyczny i spokojny, ale przede wszystkim rzeczowy, zna się na tym co robi. Jesteśmy bardzo zadowoleni i będziemy kontynuować leczenie :)

  1. Agnieszka S ★☆☆☆☆

    Mąż dostał na tego typa Grudnia namiary od znajomych, był tylko raz i był zadowolony. Poszłam z naszym 6 letnim synem i już nie było tak dobrze. Typ, inaczej nie zasługuje żeby go określać zafundował młodemu traumę. Od progu narzekał że nie będzie go leczył bo syn się boi. W sumie dość szybko syn wszedł na fotel. Dalej był płacz na co dentysta-sadysta zareagował tekstem uspokój się bo ci w głowę przywalę. Naprawdę. Zabrałam syna a na odchodne usłyszałam że należy się 50 zł za przegląd, fakt obejrzeć zęby się udało. W sumie mój "rozchisteryzowany syn" był w gabinecie 15 minut razem z namawianiem do wejścia. Nie polecam tego "lekarza" i ostrzegam przed nim jest niezrównoważony i wyjątkowy burak nie zasługuje nawet na 1 gwiazdkę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Markdent. Stomatologia?

Markdent. Stomatologia znajduje się przy aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 176, Pustelnik, 05-270 Marki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Markdent. Stomatologia?

Można skontaktować się z Markdent. Stomatologia pod numerem +48 781 151 413

Jak można dotrzeć do Markdent. Stomatologia?

Do Markdent. Stomatologia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements