Ukłony w stronę profesjonalizmu Pani protetyk Joanny Krawczyk,po wykonaniu protezy nie czuję że ją w ogóle mam,raczej przeszkadza mi jak ją wyjmę,polecam.
Opinie
-
mariusz szaflicki ★★★★★
-
Julia Zaorska ★★★★★
Wyrwanie dwóch ósemek naraz bardzo sprawnie poszło. Pani doktor wszystko dokładnie wyjaśniła, była delikatna i profesjonalna. Po zabiegu otrzymałam jasne wskazówki.
-
Konrad Kwiecinski ★★★★★
Ząb pękł mi na trzy części. Kilka lat temu był leczony kanałowo gdzie indziej. Korzeń był ułamany bardzo niefortunnie, ale w Orange dołożono wszelkich starań, aby zachować tą część zęba którą da się zachować i nie narażać mnie na dodatkowe koszta. Miałem Robione reendo (wtórne kanałowe leczenie) przez pana Marcin Wilka. Brzmiało przerażająco, ale przeprowadził zabieg tak gładko, że usnalem na fotelu. W trakcie zabiegu leciała muzyczka- mała rzecz ale naprawdę pomaga jak ktoś nie lubi takich miejsc. Następnie miałem zakładany implant korzeniowo koronowy przez panią dr Joanne Krawczyk. Tam z kolei mogłem oglądać kojące krajobrazy na duzym telewizorze w trakcie zabiegu. Niesamowita dokładność i zaangażowanie. Ostatecznie korona trzyma się już miesiąc. Jest nie do odróżnienia i jest idealnie dopasowana. Żadnych dolegliwości, czy korekt. Szybko zapomniałem że ją w ogóle mam. Zarówno ze strony stomatologów ale również asystentów i recepcji spotkałem się z profesionalizmem i życzliwością.
-
Kama ★☆☆☆☆
Wizyty kontrolnej nie polecam. Opóźnienie 15 minut- rozumiem, zdarza się. Sama kontrola niecałe 3 minuty, byle szybciej. Czy sprawdzone dokładnie? Raczej nie, ważne, żeby pieniądze zapłacone były.
-
Agata ★★★★☆
Jestem zadowolona z usług, dobrze urządzone, klimatyzowane miejsce. Dobry sprzęt i profesjonalny personel. Można też na miejscu zrobić pantomogram, zakupić różne produkty. Mam jednak pewne uwagi: 1. Przydałby się dyspenser z wodą w poczekalni, a jeśli klient pilnie o nią pyta to miło byłoby otrzymać szklankę wody od recepcji po prostu. 2. Potwierdzanie wizyt powinno odbywać się SMSem, a nie dzwonieniem często o nieadekwatnych porach (ostatnio o 20:00 - szanujmy się, nie zawracajmy sobie głowy w takich godzinach, ja do Państwa nie dzwonię tak późnym wieczorem, zresztą po 16:00 dodzwonić się już czasami ciężko).
-
A Banas ★★★★★
Byłam w piątek na wyrwaniu ósemki,stres mega,ale dzięki pani Angelice i pani Dorocie czułam że jestem w dobrych rękach. Wszystko poszło szybciutko i bezbolesnie. Przemiłe kobiety. Polecam
-
Rafał Gajewski ★★★★★
Byłam dziś usunąć górną ósemkę u dr Rafała. Wspaniały dentysta. Wszystko poszło szybko, sprawnie i najważniejsze BEZBOLEŚNIE! Dostałam wyczerpujące informację na temat tego, jak będzie przebiegać wyrywnie i wskazówki dotyczące pielęgnacji miejsca po zębie. Klinika bardzo nowoczesna i dobrze wyposażona. Personel bardzo miły. Nie jest najtaniej, ale na pewno warto. Zależało mi na jak najszybciej wizycie, i bardzo szybko mnie przyjęli. Polecam z czystym sumieniem.
-
Marta Osińska ★★★★★
Byłam dziś usunac 2 zęby stałe do leczenia ortodontycznego. Chirurg super wszystko czyste sterylne czułam że jestem w dobrych rękach za 3 tygodnie będę ponownie usunac 5.polecam serdecznie bardzo fachowo
-
Łukasz goscicki ★★★★★
Ja i moja rodzina korzystamy z usług dr Barbary blisko 20 lat!!!Jeździmy z Warszawy do Legioniwa dla tego ze jest to gabinet godny polecenia z super wyspecjalizowanymi specjalistami ! Dzisiaj ściągnąłem aparat ortodontyczny z górnych zębów ! Wyglądają przepieknie ! Niegdzie indziej tylko tam ! Orange Dent dziękuje za mój piękny uśmiech
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres ORANGE-DENT - Stomatologia?
ORANGE-DENT - Stomatologia znajduje się przy Jana III Sobieskiego 111A, 05-120 Legionowo, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do ORANGE-DENT - Stomatologia?
Można skontaktować się z ORANGE-DENT - Stomatologia pod numerem +48 601 622 501
Jak można dotrzeć do ORANGE-DENT - Stomatologia?
Do ORANGE-DENT - Stomatologia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku