Opinie

  1. Piotr Tkaczyk ★☆☆☆☆

    Omijać z daleka! Moja siostra po wizycie u pani "doktor" nie zdecydowała się na napisanie swojej opinii, ale mnie temat zbulwersował.. Po "leczeniu" u pani Bedry i informacji, że leczenie jest zakończone ząb po krótkim czasie do usunięcia... Zaplombowano ząb, który powinien być leczony kanałowo. Byle zapłacić i do domu. Skandal.

  2. EwaKatarzyna ★☆☆☆☆

    Korzystałam z leczenia w gabinecie przez kilka lat. Niestety konsekwencje odzywają się po latach. Mimo regularnych przegladów lekarka nie dostrzegała rozwijającej się próchnicy, a jak w końcu nalegałam na zajęcie się zębem, bo jego kolor pod starym wypełnieniem wzbudzał mój niepokój, to stan jego okazał się tragiczny i tylko do leczenia kanałowego. To z kolei zostało przez lekarkę źle przeprowadzone (niedoczyszczony do końca 1 kanał) co skończyło się po jakimś czasie ropniem pod korzeniem, ogromnym bólem, koniecznością długiego leczenia reendodontycznego i dużym wydatkiem. Oczywiście już w innym gabinecie. Dodatkowo byłam świadkiem nieprzyjemnego rugania przy mnie asystentki stomatologicznej. Na pewno tu nie wrócę.

  3. Slawek Malinski ★☆☆☆☆

    Moje doświadczenie z panią stomatolog było niestety bardzo negatywne. Zarówno moje leczenie, jak i leczenie mojej córki około 15 lat temu pozostawiło wiele do życzenia. Pani stomatolog sprawiała wrażenie niedoświadczonej lub niedostatecznie wykwalifikowanej, co mogło sugerować, że odbyła jedynie podstawowe szkolenie. Niestety, bardziej wyglądało to na nastawienie na zysk niż na dobro pacjenta. Powikłania wynikające z leczenia mojej córki wymagały długotrwałego poprawiania przez innych specjalistów i zostały zakończone dopiero niedawno. Z tego powodu zdecydowanie nie polecam i radzę omijać tę panią szerokim łukiem.

  1. Piotr Nowak ★☆☆☆☆

    Niestety wszystkie negatywne opinie są prawdziwe pani doktor naciąga na leczenie zdrowych zębów, na skutek źle wykonanego lecz kanałowego ząb został wyrwany. Nie uznaje gwarancji plomby wypadają po pół roku. Wstyd że naciąga często biednych ludzi. Często zmienia ceny i nalicza coraz dziwniejsze opłaty. Odradzam

  2. Karolina łupkowska ★☆☆☆☆

    Zgadzam sie z opinią że naciąganie ludzi i brak profesjonalizmu! Odradzam wizytę w tym miejscu. Mama poszła do dr Bedry z polecenia, niestety z jej usług wyniknęło więcej szkody niż pożytku. Mama zgłosiła się z bólem zęba, już na początku Pani Doktor zaczęła namawiać mamę na wykonanie dodatkowych rzeczy, m in zmianę protez. Mama przystawała na jej coraz to nowe propozycje i obietnice cen, które później przy płaceniu okazywały się zupełnie inne. Ciagle brała zaliczki na nowe rzeczy. W międzyczasie stomatolog wyrwała mamie zdrowego zęba i zrobiła niedopasowaną protezę, którą zniszczyła mamie koronę. Na koniec mimo iż doktor nie dokończyła naprawy tego co zepsuła, i nie wykonała dużej części umówionych prac, zażądała kolejnej zaliczki. Kiedy w końcu mój tata zwrócił uwagę że pierwotnie umówili się z nią na o wiele mniejszą kwotę i ona znów podwyższa cenę, Pani Doktor stwierdziła że nie jest w stanie sprostać wymaganiom pacjentki i nie dokończy tego co zaczęła i nie będzie już świadczyła usług mojej mamie. Rodzice (emeryci) finalnie zostawili w tym miejscu 7 tys pln. Całość prac miała wynieść 8,5 tys pln a wykonano tylko połowę planowanych rzeczy. Najwyraźniej Pani Doktor pomyślała że trafiła na starszą naiwną osobę, którą łatwo będzie wykorzystać, ale gdy tata zauważył że zachowanie dr jest nie w porządku i upomniał się o dotrzymanie warunków zawartej słownie umowy, dosłownie wyprosiła rodziców z gabinetu i zostawiła moją mamę bez dolnej protezy. Okropna osoba, osztustka, podejście do pacjenta poniżej krytyki. Wstyd dla branży i zero profesjonalizmu. ODRADZAM.

  3. Danuta Sołtys ★★★★★

    Polecam

  1. Jan Nowak ★☆☆☆☆

    Kilka lat temu leczenie kanałowe wykonane przez Panią Bedrę, które notabene poprawiała po kilku tygodniach ze względu na ból. Finalnie do dziś dolegliwości bólowe się utrzymują - werdykt po RTG w innym gabinecie? Zbyt mocno opracowany kanał - nic się nie da już z tym zrobić. Nie polecam!

  2. Aleksandra Chim ★★☆☆☆

    Naciaganie ludzi na kasę. Tylko i wyłącznie. Brak cennika. Ceny podawane przez telefon to jakaś kpina, trzeba dopytywać o każdą pojedynczą rzecz i przed zabiegiem upewnić się jeszcze jaki będzie koszt całościowy bo można się bardzo zaskoczyć. W załączniku zdjęcie paragonu,750zl za zrobienie 1 dziury i piaskowanie

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Beata Bedra?

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Beata Bedra znajduje się przy Ułańska 11, 05-077 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Beata Bedra?

Można skontaktować się z Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Beata Bedra pod numerem +48 602 785 695

Jak można dotrzeć do Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Beata Bedra?

Do Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Beata Bedra można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements