Opinie

  1. MIROSŁAW RZEWUSKI ★★★★★

    Z usług Dental Care korzystam już od wielu lat, podobnie jak cała moja rodzina. Zawsze spotykamy się z profesjonalną i życzliwą obsługą. Doktor Sajnok to świetny specjalista-zawsze dokładnie doradzi i zaproponuje najlepsze rozwiązanie. Gabinet ma bardzo przyjemną, klimatyczną atmosferę, dzięki czemu wizyty przebiegają bez stresu. Z pełnym przekonaniem polecam.

  2. Jacek Wnuk ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolony z leczenia ortodontycznego w Dental Care 32. Cały proces przebiegał sprawnie i bardzo profesjonalnie. Równolegle ze mną aparat założyła również moja dziewczyna, lecz w innej klinice, więc mam porównanie. Niestety, w jej przypadku konsultacjom towarzyszyły wieczne opóźnienia i ogólne „olanie” pacjenta. W Dental Care wizyty były zawsze na czas. Jeżeli coś mi wypadło, mogłem liczyć na wyrozumiałość i przesunięcie godzin. Personel jest wyjątkowo życzliwy i dba o komfort pacjenta. Efekt końcowy jest świetny. Zdecydowanie polecam!

  3. Marta Zadroga ★★★★★

    Jedno z tych wyjątkowych miejsc na Saskiej Kępie, do których wchodzę zawsze z ogromną przyjemnością. Z ogromną przyjemnością do stomatologa?! Można? Można! Z gabinetu DentalCare32 korzystamy już od co najmniej dziesięciu lat, moje dzieciaki dorosły pod okiem pani Małgorzaty. Dla dzieci najważniejsza była przyjazna atmosfera, dzięki której zawsze czuły się bezpiecznie, ja dodatkowo cenię sobie profesjonalizm całego zespołu. Sympatyczna obsługa już na recepcji jest wizytówką tego miejsca. Szczerze polecam!

  1. Iwet ★★★★★

    Profesjonalna i bardzo miła obsługa. Dentystka, w moim przypadku Pani Małgorzata Sajnok, wszystko dokładnie tłumaczy, a zabiegi przebiegają bez stresu i w sympatycznej atmosferze. Trafiłam do gabinetu w tym roku i od razu poczułam, że jestem w dobrych rękach. Zdecydowanie polecam!

  2. Weronika ★★★★★

    Polecam cały zespół DentalCare32, ale przede wszystkim Panią Doktor Małgorzatę Sajnok. Już podczas pierwszej wizyty otrzymałam konkretny plan leczenia i odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Co więcej, każda wizyta przebiega w naprawdę miłej atmosferze, często nawet w towarzystwie żartów, co sprawia że nie są one stresujące, a ja mogę liczyć na pełne wsparcie podczas całego procesu leczenia. Pani Doktor to bez wątpienia świetna specjalistka, która naprawdę lubi to co robi, a przy tym jest zawsze życzliwa, empatyczna i uśmiechnięta:) Uważam, że lepiej nie mogłam trafić!

  3. Edyta Kowalczyk ★★★★★

    Nowoczesny gabinet, miła pani doktor. Polecam.

  1. Jędrzej Ciaskowski ★★★★★

    Zgłosiłem się z zębem z dosyć zaawansowaną próchnicą, zaczynał już mocno boleć. Na szczęście dzięki skutecznej interwencji udało się uniknąć wyrwania. Polecam, pracują tu doświadczeni stomatolodzy.

  2. Jan Rojowski ★★★★★

    Bardzo miła atmosfera. Super podejście do pacjenta. Pełen profesjonalizm - leczenie szybkie i bezbolesne

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres dentalcare32.pl?

dentalcare32.pl znajduje się przy Zwycięzców 32, Praga-Południe, 03-938 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do dentalcare32.pl?

Można skontaktować się z dentalcare32.pl pod numerem +48 224 048 943

Jak można dotrzeć do dentalcare32.pl?

Do dentalcare32.pl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements