Chciałam rozpocząć leczenie, umówiłam się na konsultację w celu uzyskania skierowania. Nikt się ze mną nie skontaktował — brak szacunku wobec osoby szukającej wsparcia. Nie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Goska ★☆☆☆☆
-
F B ★☆☆☆☆
Naprawdę nie polecam tego miejsca. Więcej wyrządza krzywdy niż pomogą. Zaczynajac od tego że skorzystałam z darmowej 15 minutowej rozmowy z panią Kasią która miała mi pomóc dobrać specjalistkę do mojego zaburzenia. Trafiłam na jedną panią i to była pomyłka. Miałam wrażenie że ta kobieta nie zna się na tym co robi. Jej spojrzenie na mnie było takie wredne jakbym robiła jej problem. Mówiła teksty które mnie dołowały i wmawiała mi rzeczy które nie są prawdą. Że niby mam inne zaburzenie, w końcu po jednej terapii płakałam i czułam się tak okropnie że zrezygnowałam. Następnie dobrano mi inną panią i to też była pomyłka ze strony tej "poradni". Pani na trzecim spotkaniu z uśmiechem na twarzy powiedziała że nie mi nie pomoże ponieważ ja potrzebuję innej terapii. Nawet moja lekarka powiedziała że to chore i się myliła. Po tym dostałam kontakt do innej placówki ponieważ tutaj nikt wam nie pomoże. Wezmą pieniądze i mają gdzieś wasze zdrowie i samopoczucie. Panie na recepcji nie umieją dobrać specjalisty do problemu, nie znają się wcale na problemach jakie się leczy w takich poradniach. Polecają kogokolwiek aby pieniądze się zgadzały. Prosiłam o zmianę na płatność gotówką to musiałam prosić ponad 2 tygodnie. Potem dowiedziałam się że nie można, jedynie płatność online. Zmarnowałam tutaj pieniądze, czas i mój stan się pogorszył
-
Maciej Piecyk ★☆☆☆☆
Byłem umówiony na wizytę telefoniczną w celu większego zapoznania z przebiegiem spotkań oraz wybrania specjalisty. Za pierwszym razem Pani Kasia spóźniła się z telefonem 45min ponoć z powodu przedłużenia sesji z innym klientem. Był pewien niesmak, ale ok - zdarza się. Umówiłem się na kolejną rozmowę 3 dni później. Tym razem spóźnienie Pani Kasi wyniosło 1h20min - rekord. Podziękowałem za jakąkolwiek współpracę. Totalny brak profesjonalizmu oraz chęci pozyskania nowego klienta. Odradzam, strata czasu.
-
Gaba Pisula ★★★★★
Jestem po zakończeniu kilkumiesięcznej terapii z Joanną Neumann-Piela. Współpraca szła bardzo sprawnie, przez cały proces czułam ogromne wsparcie i zrozumienie. Jest to terapeutka konkretna, mocno skupiająca się pacjencie. Pomaga wyznaczyć cele terapeutyczne i osiągnąć w tym sukces. Dziewczyny w recepcji są zawsze przesympatyczne. Na sesję przychodziłam z uśmiechem. Polecam każdej osobie gotowej zmienić swoje życie na szczęśliwsze :)
-
Paulina Jakubik ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z usług Centrum. Terapeutka z bardzo profesjonalnym podejściem. Panie na recepcji zawsze pomocne i miłe. Nigdy nie miałam problemu z przełożeniem wizyty na inny termin lub z odwołaniem wizyty. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu terapię w tym Centrum, ponieważ obsługa jak i sama terapia są na bardzo wysokim poziomie. Pozdrawiam :)
-
Marlena Rewieńska-Tadej ★☆☆☆☆
Nie polecam, moja pierwsza wizyta z Panią Borkowską online zakończyła się brakiem wizyty bo niedostałam linku z danymi do połączenia, pani z się „zapomniało” Szkoda czasu, jesteście Państwo nie poważni.
-
Urszula Kozłowska ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona ze spotkań z P. Agnieszka. Wspaniała kobieta i psycholog! Bardzo mi pomogła. Polecam z całego serca. Jednak muszę dodać że system rezerwacji i odwołań spotkań jest uciążliwy. Wszystko można zaplanować i odwołać wcześniej. Gorzej jest jak się człowiek rozchoruje w dniu spotkania i musi zapłacić za sesje która się nie odbyła.
-
Dominika ★★★★★
Korzystam z usług Centrum już od ponad roku. Panie na recepcji zawsze miłe, pomogą w rozwiązaniu problemu i nawet przez telefon można wszystko sprawnie załatwić. Terapeutka, z którą odbywam sesje - Pani Kuczmierczyk - to wspaniała i ciepła osoba, która bardzo mi pomogła i przyczyniła się do moich zmian na lepsze, przepracowując i gojąc ze mną nawet stare rany.
-
Aleksandra Styczyńska ★★★★★
Moja przygoda z psychoterapia rozpoczęła sie w sierpniu tego roku. Panie z recepcji poleciły mi odpowiedniego terapeutę z nurtu którego polecił mi mój psychiatra. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu spotkań. Do tego panuje tutaj bardzo profesjonalna i ciepła atmosfera, wiec lubię tu przychodzić i sie wyciszyć. Polecam również wodę ze świeżymi cytrusami która jest w poczekalni :)))
-
Karolina Tokarczyk ★★★★★
Jeśli chodzi o sama obsługę miejsca to my mamy super odczucia- zawsze pomoc ze zmiana godziny itp. Kontakt w porządku, nie zawsze odbiorą telefon, ale po wysłaniu SMS sprawa jest zawsze rozwiązana na plus. Sama Pani terapeutka super, nie mogła znaleźć dla nas wolnego terminu dlatego tez została z nami po godzinach pracy przychodni co jest bardzo miłe! Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego miejsca.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Psychoterapii HELP?
Centrum Psychoterapii HELP znajduje się przy Wspólna 50, Śródmieście, 00-684 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum Psychoterapii HELP?
Można skontaktować się z Centrum Psychoterapii HELP pod numerem +48 720 826 806
Jak można dotrzeć do Centrum Psychoterapii HELP?
Do Centrum Psychoterapii HELP można dotrzeć, korzystając z poniższego linku