Opinie

  1. Izabela Jarząbek ★★★★★

    Zdecydowałam się na psychoterapię online ze względu na moją niepełnosprawność, która uniemożliwia mi regularne wizyty w gabinecie. Byłam trochę sceptyczna na początku, ale okazało się, że rozmowy przez Skype są równie efektywne, jak te twarzą w twarz. Mój terapeuta jest bardzo profesjonalny i empatyczny, a sesje online pozwalają mi czuć się bezpiecznie w domowym otoczeniu

  2. Marlena Tkaczyk ★★★★★

    Psychoterapia online była dla mnie świetnym sposobem na poprawę mojego życia osobistego. Przez długi czas zmagałam się z problemami w związku, ale dzięki regularnym sesjom z terapeutą zaczęłam lepiej rozumieć siebie i swoje emocje. W efekcie nasza relacja z partnerem znacznie się poprawiła, a ja czuję się bardziej spokojna i pewna swoich wyborów

  3. Suzanna Ohlin ★★★★★

    Bardzo przyjemne okoliczności terapii, mam ma myśli biuro i oferty herbaty czy wody. Mam większe poczucie komfortu niż u poprzednich terapeutów. Jest też profesjonalnie i elastycznie, jak dotąd nie było problemu z przekładaniem spotkań i podobnymi uzgodnieniami. Kontakt mailowy z recepcją jest bardzo sprawny.

  1. Jul Ka ★★★★★

    Chcielibyśmy wyrazić swoją wdzięczność za terapię, którą odpbbyliśmy. Jako para od dłuższego czasu nie potrafiliśmy proadzić sobie z pewnymi kwestami. Dzięki regulranym spotkaniom udało nam się zrozumieć bardziej siebie i naczuyć się jak lepiej funkcjonować w zgodzie i harmonii!

  2. Aa ★☆☆☆☆

    Niestety, miałam bardzo złe doświadczenie. Prowadząca Pani Terapeutka podczas terapii pominęła kontekst mojej sytuacji, wyciągnęła pochopne wnioski bez przeanalizowania sytuacji z więcej niż jednej perspektywy, oraz nie wzięła pod uwagę mojego zdrowia i związanymi z nim trudnościami. W moim bezgranicznym zaufaniu do jej profesji, posłuchałam się jej sugestii i niestety skończyło się to tragicznie dla mnie, mojej rodziny i wielu osób dotkniętych tragedią. Całe życie przewróciło mi się do góry nogami. Po kontakcie z Panią Kierowniczką, odpowiedzi na moje pytanie dlaczego Pani terapeutka zasugerowała właśnie takie rozwiązania i wyciągnęła pochopne wnioski, bez nawet próby pomocy w spojrzeniu ma problemy z różnych perspektyw, usłyszałam tylko że osoba uczestnicząca w terapii musi sama podjąć decyzję, a nie słuchać sugestii terapeutki, nawet przy takich problemach ze zdrowiem jakich doświadczałam. Dodatkowo, na prośbę o wydanie dokumentacji terapii zostałam poinformowana, że takowa nie istnieje, a dostępna jest tylko informacja o ilości i czasie odbytych sesji. Poza tym, gdy zgłosiłam sytuację anonimowo, odpowiedź Pani kierowniczki była wiele bardziej empatyczna niż po tym jak podałam swoje i Terapeutki dane. Poza tym dowiedziałam się że terapia podlega tylko polskiemu prawu, pomimo że ja byłam za granicą i tam miałam stałe miejsce zamieszkania. Biorąc pod uwagę wyjątkowo kryzysową sytuację w jakiej podjęłam się terapii i jej cele, zamiast pomóc, przyczyniła się do tragedii. Z perspektywy czasu uważam, że telefon do przyjaciółki byłby wiele bardziej pomocny i do tego darmowy. Podsumowując, nie polecam, a nawet BARDZO ODRADZAM.

  3. bbk bbk ★☆☆☆☆

    Wizyta u lekarza bez zarzutu. Niestety obsługa z recepcji skandaliczna. Po raz kolejny nie udało mi się dostać recepty, pomimo zgłoszenia z wyprzedzeniem zapotrzebowania. Osoby pracujące na tym stanowisku regularnie nie wywiązują się z obowiązków i co więcej, robią wszystko żeby się do tego nie przyznać. Dziś usłyszałem historię o tym, jak to nawał zamówień i limity dla lekarza nie pozwalają na wypisanie recepty na czas. Po bezpośrednim telefonie do lekarza okazało się, że nikt nie zgłosił do lekarza zapotrzebowania na receptę - dostałem ją od ręki od pani doktor. Usłyszałem od recepcjonistki jeszcze kilka argumentów i za każdym razem, kiedy logicznie wykazywałem ich absurd, osoba z recepcji próbowała zmienić temat lub kończyła stwierdzeniem, że nic nie da się zrobić. Nastawienie "nie da się, radź sobie sam"" wręcz emanowało od rozmówczyni. Może niech ktoś im wytłumaczy, że nagłe odstawienie leków przez pacjentów psychiatry może skończyć się nieszczęściem. Albo może zatrudnić kogoś kto ma odrobinę więcej empatii i chęci pomocy chorym.

  1. A P ★★★★★

    Kompetentna psychoterapeutka, sympatyczna obsługa, przyjemna atmosfera, intymność.

  2. Kasia Lesniak ★★★★★

    Profesjonalni terapeuci. Mozesz liczyć tu na autentyczną i fachową pomoc. Przyjazna, ciepła, komfortowa atmosfera miejsca. Doskonała lokalizacja.

  3. Marta Wasiłowska ★★★★★

    Polecam z całego serca. Bardzo fachowe i profesjonalne podejście do pacjenta. Od samego wejścia czuć ogromną empatię od Wszystkich pracowników. P.S. Niezależnie od tego jak bardzo Twoja sytuacja życiowa wydaje się skomplikowana nietypowa, niestandardowa lub nieakceptowalna społecznie, nie masz się czego obawiać. Możesz po prostu przyjść i normalnie o wszystkim opowiedzieć. Polecam !!!

  1. Ryszard Niklas ★★★★★

    Bardzo fachowa pomoc, kompetentni psychoterapeuci. Polecam wszystkim osobom poszukującym profesjonalnej psychoterapii czy konsultacji.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Twój Czas Centrum Psychoterapii?

Twój Czas Centrum Psychoterapii znajduje się przy Marszałkowska 83, Śródmieście, 00-683 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Twój Czas Centrum Psychoterapii?

Można skontaktować się z Twój Czas Centrum Psychoterapii pod numerem +48 731 020 709

Jak można dotrzeć do Twój Czas Centrum Psychoterapii?

Do Twój Czas Centrum Psychoterapii można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements