Opinie

  1. Anastazja Glik ★★★★★

    Moja córka uczęszczała na terapię logopedyczna do p.Pauli Szewczyk. Bardzo szybko zauważalne były efekty terapii. Pani Paula prowadziła zajęcia z dużym zaangażowaniem, po każdych dostawałam informacje zwrotna nad czym pracowały. Ponadto, w rozmowach ze mną cechowała się dużym profesjonalizmem i empatia. Córka uwielbiała przychodzić do gabinetu. Serdecznie polecam!

  2. Barbara Mazurek ★★★★★

    Polecam gabinet Wzrastam. Pani Barbara Zielińska która najpierw z rodzicem przeprowadza szczegółowy wywiad, na kolejnym spotkaniu już z dzieckiem pracuje jest przesympatyczną, i kompetentną osobą, która potrafi dotrzeć do dziecka, oraz rodzica. Bardzo kontaktowa, pomocna oraz rzetelna i co najważniejsze od pierwszego spotkania podczas wywiadu z rodzicem od razu dało się zauważyć, że Pani Basia po prostu ma serce do swojej pracy, oddaje się temu cała. Córka bardzo polubiła spotkania i po zakończonej diagnozie dopominała się o kolejne zajęcia z Panią Basią. Szczerze polecam to miejsce i Panią Basię Zielińską.

  3. Patrycja C ★★★★★

    Bardzo polecam gabinet Wzrastam. Pani Alicja jest bardzo ciepłą i empatyczną osobą a jednocześnie bardzo profesjonalną. Wszystkim życzę żeby trafiali na tak cudownych specjalistów. Syn bardzo dobrze czuł się w poradni, a ja wiedziałam że jest w dobrych rękach. Diagnoza odbyła się bardzo sprawnie. Serdecznie Polecam ❤️

  1. Patrycja Skrodzka ★★★★★

    Z Alicją poznałyśmy się ponad 2 lata temu w przedszkolu, które wiele pozostawiało do życzenia. To dzięki jej wiedzy i empatii mogliśmy razem z synkiem wyjść z impasu. W tym samym okresie dopadły nas problemy prywatne. Ala pomogła mi nie tylko rozumieć co się dzieje w życiu naszego synka, ale także co robić by do niego dotrzeć. Spędziłyśmy wiele godzin na rozmowach za które już zawsze będę jej wdzięczna. Pokazała mi jak zrozumieć zachowania i mechanizmy psychologiczne oraz jak korzystać z prostych narzędzi. Na oddzielne spotkania chodził również nasz synek. Zawsze wychodził z nich w dobrym nastroju, ale także z dużą ilością przemyśleń, a dodam , ze dziś ma prawie 6 lat. Alicja jest nie tylko specjalistką, jest tez ciepłym człowiekiem i prawdziwą "fajterką" .

  2. Ania Kaminska ★★★★★

    Gorąco polecam gabinet Pani Alicji Ciesielskiej-Grzyb. Osoba serdeczna, empatyczne i nawiązująca wspaniały kontakt z dziećmi; a przede wszystkim rozwiązująca problemy młodych osób. Córka była pod opieka Pani Alicji w okresie leczenia onkologicznego. Dzięki tym spotkaniom ten trudny czas udało się nam ułatwić.

  3. x y ★★★★★

    Pani Alicja to nie tylko najlepszy psycholog, życzliwy pedagog i najbardziej zaufany doradca, który rzeczywiście pomógł mi i moim bliskim, ale przede wszystkim to dobry, wrażliwy człowiek, który na pierwszym miejscu zawsze stawia dobro innych. Powodzenia Pani Alicjo!

  1. Ola Otrocka ★★★★★

    Do Pani Alicji trafiłam z polecenia szukając najlepszego specjalisty z dziedziny psychologii dziecięcej. Syn na zajęcia uczęszcza od prawie roku. Pani Alicja ma nie tylko doskonały kontakt z dzieckiem, ale również z rodzicami. Syn robi bardzo duże postępy pod opieką Pani Alicji. Zdecydowanie jest to jednej z najlepszych specjalistów psychologii dziecięcej!

  2. Ewa Gawron ★★★★★

    Z całego serca polecam pomoc pani Alicji Ciesielskiej-Grzyb. Natrafiłam na Panią Alicję, kierując się opiniami wielu zadowolonych rodziców, na jednej z lokalnych grup facebookowych. Nie zawiodłam się, choć przede wszystkim to moje dziecko się nie zawiodło. Córka (lat 6) miała problemy z nocnym moczeniem, bardzo emocjonalnie przeżywała wszelkie sytuacje z życia rodzinnego, przedszkolnego oraz te ogólne zaobserwowane w codziennym życiu. Nie potrafiła poradzić sobie z własnymi emocjami, przez co dostrzegałam coraz większy brak pewności siebie, mimo, że to niebywale mądra dziewczynka. Pani Alicja stała się jej przyjaciółką i powierniczką. Córka odliczała dni do spotkania z panią Alą a ta więź terapeuty i dziecka dawała mi, jako mamie poczucie właściwego zaopiekowania się moim dzieckiem. Poza spotkaniami z dzieckiem, były rownież cykliczne spotkania z nami, rodzicami. Pani Alicja wyjaśniała nam bardzo szczegółowo pewne mechanizmy powodujące problemy córki, dała cenne i konkretne wskazówki, co zmienić i jak postępować z dzieckiem o wysokiej wrażliwości. To, za co jestem niesamowicie wdzięczna, to znalezienie źródła problemu, by nie tylko „zaklejać plasterek” na ranę, ale ją wygoić i stworzyć dziecku takie warunki, by te rany nie pojawiały się nowe. Jeśli szukają Państwo terapeuty empatycznego, o wysokiej kulturze osobistej, przy pełnym odczuciu zaufania i zaopiekowania Państwa dzieckiem, Pani Alicja jest odpowiednią osobą, za co ręczę własnymi doświadczeniami i efektami terapii córki. Od siebie Pani Alicjo, mam osobistą ogromną wdzięczność za całą naszą wspólną „przygodę” i Pani wsparcie, również w wychowawczych pobocznych kwestiach, gdzie zawsze ochoczo służyła nam Pani poradą, dziękuję.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Wzrastam - gabinet diagnozy i terapii?

Wzrastam - gabinet diagnozy i terapii znajduje się przy Piłsudskiego 86, 05-091 Ząbki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Wzrastam - gabinet diagnozy i terapii?

Można skontaktować się z Wzrastam - gabinet diagnozy i terapii pod numerem +48 787 027 780

Jak można dotrzeć do Wzrastam - gabinet diagnozy i terapii?

Do Wzrastam - gabinet diagnozy i terapii można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements