Bardzo polecamy Panią Agnieszkę, ma niesamowite podejście do dzieci i ogromne pokłady cierpliwości. Zajęcia są bardzo dobrze dobrane do dziecka i nie trzeba się niczym przejmować, naprawdę polecamy!
Zdjęcia
Opinie
-
Martyna Bi ★★★★★
-
Marlena Zubrzycka ★★★★★
Ten Gabinet i ludzie tam pracujący pomogli mi i mojej rodzinie na wielu płaszczyznach… dziękuję w szczególności za pracę pani Agnieszki Stefaniak Szołygi. Jej pomoc na drodze diagnostycznej i terapeutycznej mojego dziecka była nieoceniona. Pani Agnieszka to osoba z ogromnym doświadczeniem zawodowym, ale przede wszystkim osoba z prawdziwym sercem do dzieci oraz ich rodziców. Jej zaangażowanie i empatia sprawiają, że każda nasza wizyta jest komfortowa i pełna wsparcia. Polecam z całego serducha!
-
Aleksandra Sołowińska ★★★★★
Wspaniałe, ciepłe, cudowne miejsce! Świetni, wykwalifikowani i doświadczeni terapeuci, z ogromnym sercem i pasją podchodzący do swojej pracy, ale przede wszystkim - do dzieci. Indywidualne podejście, wsparcie i zrozumienie, a do tego efektywna terapia. Syn uwielbia zajęcia z SI u Pani Emilki i z niecierpliwością czeka na każde następne spotkanie - a to najlepsza rekomendacja :)
-
Aneta Kruk ★☆☆☆☆
Niestety dla mnie 3 spotkania, które ja i moja córka miałyśmy u Pani Agnieszki to strata pieniędzy i czasu. Nie otrzymałyśmy żadnych informacji ani wskazówek, ktore pani Agnieszka obiecała. Spotkania odwoływane na ostatnią chwilę, o konsultacji telefonicznej pani Agnieszka zapomniała. Maila z podsumowaniem 3 wizyt nigdy nie otrzymaliśmy. Pani Agnieszka w mojej opinii nie dała nic z siebie, żadnych rad wskazówek, nawet celnych spostrzeżeń… jedynie kierowanie na kolejne konsultacje, z którymi niestety nie do końca była zapoznana. Dodatkowo osoba odpowiedzialna za ustalanie terminów wizyt bardzo nieprzyjemna. Nie słuchała moich sugestii dotyczących planowanej wizyty, przerywała w połowie zdania nie dając dokończyć myśli. W efekcie jedna z konsultacji nie przebiegła tak jak powinna. Chciałabym napisać jednak że pani Irena , z którą moja córka miala w tej placówce przeprowadzona diagnozę sensoryczna to złoty człowiek. Serdeczny, szczery i nastawiony na dobro dziecka, a nie na kasę…. Edit. Pani Agnieszka dopiero po negatywnej opinii w Google przesłała maila ze „wskazówkami” napisanymi niczym zmodyfikowany tekst z pierwszego lepszego portalu dla rodziców. Zero wytycznych dla konkretnej sytuacji z którą się do pani Agnieszki zgłosiłam. Bardzo ogólne wytyczne, które każdy rodzic choćby odrobinę interesujący się wychowaniem dziecka ma w małym palcu. Ponadto pani Agnieszka w poniższym komentarzu pisze nieprawdę (na co mam dowody) co nie jest dobra reklama, dla osoby, która rzekomo ma pomagać w trudnościach naszym dzieciom. Wielkie rozczarowanie i wielka strata pieniędzy! Nie warto.
-
Karolina Cuch ★★★★★
Zdecydowanie najlepszy gabinet w Warszawie! Nigdzie nie spotkałam tak wspaniałych i zaangażowanych ludzi jak w Kids Care! To miejsce w gdzie widać zaangażowanie, w którym liczy się człowiek przede wszystkim ten mały. Polecam z całego serca!
-
Marta G. ★★★★★
Długo szukaliśmy miejsca,które będzie odpowiadało naszym potrzebom aż w końcu trafiliśmy do Kids Care. Pani Agnieszka jest empatyczną i ciepłą osobą, która już na pierwszym spotkaniu zyskała sympatię naszej bardzo nieśmiałej córki. Jej profesjonalizm, szerokie spojrzenie na problemy oraz świetne podejście do dzieci sprawiły,że mam do niej pełne zaufanie i mogę ją polecić z całego serca!
-
Al Kl ★★★★★
Miej,które polecam KAŻDEMU rodzicowi! Nasza córka trafila do Pani Agnieszki zupełnie przypadkiem, przeszliśmy długa drogę do zdefiniowania problemu związanego z mową. Pani Agnieszka od początku złapała kontakt z córką, wprowadziła odpowiednią terapię. Obecnie córka jest pod opieką Pani Milenki, na którą cały tydzień czeka. Zaangażowanie Pań, ich wiedzą i indywidualnie podejście przechodzą w czesto spektakularne efekty! Bardzo dziękujemy!
-
Klaudia Przybysz ★★★★★
Pani Agnieszka to ciepła i kompetentna osoba z prawdziwym powołaniem do swojej pracy. Wkłada w nią mnóstwo wysiłku i jest wytrwała w dążeniu do określonych celów terapeutycznych. W relacji z dzieckiem jest uważna i ciepła, a dzieci ją uwielbiają i z wielką chęcią chodzą na zajęcia. Polecam z pełna odpowiedzialnością.
-
Marta Gersz ★★★★★
Pani Agnieszka jest logopedą i pedagogiem z powołania. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. W krótkim czasie zdobyła zaufanie i zbudowała niezwykłą relację z Synkiem. Terapia logopedyczna przynosi wielkie postępy. Otrzymujemy cenne wskazówki i wsparcie. Serce rośnie jak cieszymy się wspólnie z małych (wielkich) sukcesów Synka. Dziękuję Pani za pracę i serce włożone w terapię Maksymiliana.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kids Care?
Kids Care znajduje się przy Syta 120, Wilanów, 02-987 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kids Care?
Można skontaktować się z Kids Care pod numerem +48 600 923 353
Jak można dotrzeć do Kids Care?
Do Kids Care można dotrzeć, korzystając z poniższego linku